Zvolte jazyk

RABEK.cz - genealogie, tvorba webů - logo

Obal BANG!

BANG! - karetní hra, která vás dostane!

Bang, bang, bang! Bandité honí šerifa. Šerif pálí po banditech. Odpadlík kuje pikle chvíli tam a zase tady. Kulky sviští kolem uší. A kdo z hráčů je pomocník šerifa, připraven za něj položit život? A kdo je bezcitný bandita, který si přeje šerifův konec? Pokud to chcete zjistit, taste své zbraně (tedy karty)! Ve hře Bang! je důležité sledovat ostatní hráče, abyste včas odhalili hráčovu identitu.

Hra obsahuje: 110 karet a pravidla.

BANG! se stal vítězem v kategorii Karetní hry v anketě o nejpopulárnější produkty serveru Heureka.cz a je držitelem ocenění Produkt roku 2016!

 

Pravidla | Často kladené otázky | Karty | Koupit (CZ) | Kúpiť (SK)Speciální vydání

Obal BANG! Super střela

SUPER STŘELA

Populární hra BANG! v exkluzivním balení v kovové střele obsahuje základní hru a hned dvě rozšíření - Město duchů (Dodge City a High Noon), Fistful. Součástí jsou také bonusové karty a šerifská hvězda.

Pravidla (PDF) | Koupit (CZ) | Kúpiť (SK)

Obal BANG! Dynamite Box

DYNAMITE BOX

Mějte jako správný fanoušek hry BANG! kompletní sbírku všech rozšíření karetní hry BANG! pěkně pohromadě ve stylovém kufříku! Hru tak budete mít kompletní a pěkně roztříděnou. Speciálně navržený vnitřek kufříku je uzpůsobený tak, aby se jednotlivá rozšíření nepomíchala.

Stav: Vydání plánováno na 24.10 (naplnený) / 22.10 (samostatný kufrík).

Naplněný: Koupit (CZ) | Kúpiť (SK)
Samostatný kufřík: Koupit (CZ) | Kúpiť (SK)

Oficiální rozšíření

Obal BANG! Město duchů

DODGE CITY (součást Města duchů)

Lidnaté, chaotické, pulsující a... nebezpečné město! Jeho salóny jsou legendární, tak jako postavy v něm. Přitahováni překvapivou bohatostí města, se zločinci procházejí po ulicích a přestřelky jsou na denním menu. Ochrana práva a pořádku jsou úkol jen pro toho nejstatečnějšího Šerifa. Jsi připraven na tuto výzvu, nebo navštívíš světově proslulí Boot Hill?

Obal BANG! Zlatá horečka

ZLATÁ HOREČKA

Nastala zlatá horečka! Nejrychlejší pistolníci mohou ve hře vyrýžovat spoustu zlata. Kdo má zlato, může si nakoupit užitečné vybavení, které může pomoci při přestřelkách. Je ovšem třeba se mít na pozoru před stínovými pistolníky… Mají jediný cíl, a to dostat Tě ze hry. Pospěš, ať jsi u zlatonosné říčky první!

Obal BANG! Ozbrojení a nebezpeční

OZBROJENÍ A NEBEZPEČNÍ

Právě dorazila zásilka nového zboží, jež skrývá mnohá překvapení: smrtonosné zbraně, skvělé vybavení a účinné střelivo. Prostě samé nebezpečné karty. Ale pozor, jejich použití má svá omezení, a pokud nebudete dostatečně rychlí, abyste z nich vytěžili co nejvíce, vaši soupeři rozhodně nezaváhají.

Obal BANG! Velká vlaková loupež

VELKÁ VLAKOVÁ LOUPEŽ

Nastupovat! Do města přijíždí vlak a bandité si brousí zuby na jeho cenný náklad! Strážci zákona na ně ovšem čekají a jsou připraveni bránit vagony, jakmile souprava zastaví ve stanici. Láká vás možnost vlak vyloupit, nebo naopak využijete vagony k tomu, abyste dopadli hledané darebáky?

Obal BANG! Pravé poledne

PRAVÉ POLEDNE (součást Města duchů)

Na Divokém západě se přestřelky mezi bandity a šerifem přiostřují. Hráči se musí připravit na příchod soudce, zachovat chladnou hlavu během zlaté horečky a být velmi opatrní při procházce městem duchů!

Obal BANG! Fistful

FISTFUL

Postav se ostatním nemilosrdným pistolníkům s neočekávanými událostmi a stáleseměnícími pravidly. Více karet znamená více zábavy na Divokém západě!

Obal BANG! Divoký západ

DIVOKÝ ZÁPAD

Žádné zákony Divokého západu je nemůžou zastavit! Jsou silní, hrůzostrašní, chamtiví a navíc i šílení! Noví nemilosrdní pistolníci pobíhají Divokým západem závratnou rychlostí, podněcujíc paniku v ostatních. Jejich talent je šílenství a také jsou i karty, které najdete v tomto bláznivém rozšíření! Šance visí na vlásku: dokážete se postavit vůči nefér duelům a nepředvídatelným tahům?

Obal BANG! Údoli stínů

ÚDOLÍ STÍNŮ

Je jen málo pistolníků, kteří se odváží vstoupit do Údolí stínů. Říká se, že je zamořené chřestýši, neustále cílem tornád a obydlené jenom těmi nejnemilosrdnějšími banditi, kteří nikdy neminou příležitost na smrtelné přepadení! Radši tedy miřte přesně, střílejte rychle a nezapomeňte si vybrat svou odměnu, protože duchové vašich nepřátel se můžou vrátit aby vás strašili.

NEoficiální rozšíření

Obal BANG! Eldorado ELDORADO

Eldorado je místo kde je zlato všude, ale když se ho pokusíte dotknout, můžete zemřít. Hrobník tam má mnoho práce. Obávejte se ducha mrtvého šerifa, protože můžete zůstat ve vězení na doživotí, zkuste utéci a Kavalérie po Vás půjde. Když se snažite bránit, zjistíte, že máte mokré střelivo. Tak vyvoláte ďábla a uzavřete sním krvavý kontrakt.

  O. K. CORRAL
  MARTINCITY

Jiná rozšíření a vydání

Obal BANG! Face Off FACE OFF

Hra BANG! Face Off je desková hra je to vedlejší produkt BANG!, uvádí tři postavy: Šerifa, Banditu a Odpadlíka. Odpadlík bude později ovládán oběma hráči a jako v originální hře bude nejasná postava, která si otevřeně nevybere žádnou stranu.

Obal BANG! 10th Anniversary edition

10TH ANNIVERSARY EDITION

Limitovaná edice oslavující 10té výročí hry BANG! Zabalená ve speciální kovové krabici obsahuje okrem základní hry také sbírku oblíbených postav the Most Wanted, speciální postavu Annie Versary a dřevěné náboje.

Stav: V češtine nevyšla a její vydání se neplánuje.

Obal BANG! Reloaded

RELOADED

Obsahuje 8 herních ploch a 34 dřevěných kulek z Anniversary edition

Jiné hry

Obal BANG! Kostková hra

BANG! KOSTKOVÁ HRA

BANG! kostková hra kombinuje principy karetní hry BANG! s kostkovou hrou, kde výsledky kostek využíváte pro různé akce, střelba, léčení životů, střelba z kulometu atd. BANG! kostková hra je samostatná hra, ke hře nepotřebujete základní hru BANG!

Obal BANG! Duel

BANG! DUEL

BANG! Duel je samostatná hra pro dva hráče, ke které nepotřebujete základní hru BANG! Hráči si rozdělí strany, za které budou hrát – muži zákona proti banditům. Zvítězí ostřílení strážci zákona nebo se jako poslední budou smát nelítostní bandité?

Obal hry Samurajský meč

SAMURAJSKÝ MEČ

V zemi vycházejícího slunce chrání meče samurajů svého vládce Šóguna, jemuž se ninjové všemi způsoby snaží rozvrátit impérium a svrhnout jej. Kdo zvítězí v tuhém boji, kde se občas zaleskne katana a není jasné, kdo je na čí straně? Odhadněte své protihráče a vydejte se do boje. Hra vychází z herního principu světově proslulé karetní hry BANG!.

 

BANG!®
Copyright © daVinci Editrice S.r.l. Via S. Penna 24, 1-06132 Perugia, Italy, All rights reserved.

RABEK.cz - genealogie, tvorba webů - logo