Zvolte jazyk

RABEK.cz - genealogie, tvorba webů - logo

Obal BANG! Fistful

Hrst karet navíc

Postav se ostatním nemilosrdným pistolníkům s neočekávanými událostmi a stáleseměnícími pravidly. Více karet znamená více zábavy na Divokém západě!

Je tu další rozšíření legendární hry BANG!, na kterém se podíleli hráči z celého světa svými návrhy. Mezi jedním z vítězných z patnácti návrhů najdete i nápad Čecha Jana Blatného.

Autoři vybraných návrhů: Antoine Bauza, Francesco Berardi, Jan Blatný, Francesco Cognetti, Rossel Comeau, Simon Davies, Fiammetta Filzi, Tom McEnroe V, Kirsten Roelleke, Jesùs Torres Castro, Marco Varisco, Yo Woo-Jik

 

Pravidla (PDF) | Často kladené otázky | Karty | Koupit (CZ) | Kúpiť (SK)

 

 

OBSAH

  • 15 karet Fistful;
  • 2 bonusové karty Pravého poledne: Nová identita, Želízka;
  • 3 bonusové postavy: Uncle Will, Johny Kisch, Claus „The Saint“;
  • pravidla.

Šerif zamíchá karty z rozšíření Fistful odděleně od ostatních herních karet, položí je licem dolů a nahoru položí kartu Fistful. Následně otočí celý balíček rozšiřujících karet lícem nahoru (takže karta Fistful je vespodu) a položí jej vedle sebe.

Pravidla zůstávají stejná jako v základní hře BANG!, avšak s následujícími úpravami:

 

PRŮBEH HRY

Počinaje druhým kolem vezme šerif na počátku jeho tahu horní kartu z balíčku rozšiřujících karet, přečte nahlas její text a umístí ji doprostřed stolu, Efekt této karty platí po celou dobu trvání kola — do doby, než je na začátku dalšího kola překryta další rozšiřující kartou.

Poznámka: „Na začátku tahu“ znamená, že efekt karty začíná platit před jakoukoli jinou akcí.

Efekt karty Fistful platí až do konce hry.

Rozšíření Pravé poledne a Fistful můžou být hrány taky dohromady: Šerif dá stranou karty Pravé poledne a Fistful, zamíchá ostatní karty z rozšíření dohromady lícem dolů a náhodně vytáhne dvanáct z nich (víc, pokud chcete hrát delší hru). Pak náhodně vybere jednu z odložených karet a položí ji na vršek balíčku. Nakonec balíček obrátí lícem nahoru a položí jej vedle sebe.

 

Autor hry: Emiliano Sciarra Ilustrace: eriadan Design: Stefano De Fazi

BANG!® A Fistful of Cards
Copyright © MMV daVinci Editrice S.r.l., Via T.Tittoni 3, I-06131 Perugia, Itálie. Všechna práva vyhrazena

Výrobce a distributor pro ČR:
ALBI Česká republika a. s., Thámova 13, 186 00 Praha 8

RABEK.cz - genealogie, tvorba webů - logo