Zvolte jazyk

RABEK.cz - genealogie, tvorba webů - logo

FACE OFF - OFICIÁLNÍ ROZŠÍŘENÍ HRY BANG!

BANG! Face Off je desková hra pro 2 hráče zasazená do světa westernové karetní hry BANG!. Vítěz ceny "Luca Best of Show 2002" za nejlepší Italskou hru, dvou cen "Origin Awards" a dalších zajímavích cen. Tato hra konečně konkretizuje dlouho sledované přání tvůrce BANG!: dát BANG! duel na hernní desku, k vytvoření hry pro hráče více vzrušující hry.

OBSAHUJE

  • 1 PDF soubor - dvě oddělené mapy (Kaňon smrti a Ohradová přestřelka, 16 žetonů(zlatých nuggetů), 3 postavy (Šerif, Bandita a Odpadlík).

HRA

Exkluzivní produkt firmy daVinci pro fi. Arima

Upozornění: aby jste mohli hrát BANG! - Face off, budete potřebovat základní balíček BANG!.

Více na fóru zde, pravidla česky zde.

BANG! Face Off používa tři role: Šerifa, Banditu a Odpadlíka(později budo ovládán oběma hráči a jako v orig. hře, to bude nečistý charakter, který si otevřeně nevybere stranu.


Eriadan, proslulí ilustrátor, blogger a autor comixů, ilustroval všechen herní materiál. Jeho comixové ústřižky můžete najít na www.eriadan.it.

Hráči BANG!u se jednoduše naučí pravidla, jsou totiž velmi jasná a lehká, protože spletitost hry je v kartách. Karty, na konci hry, se mohou stát i způsobem, jak zorganizovat malou aukci určenou k podplacení Odpadlíka.
Pravidla také vysvětlí jak použít BANG! Face Off s oficiálními rozšířeními vytvořenými firmou daVinci Games: DODGE CITY a HIGH NOON (čekání na HIGH NOON II…)

V tomto PDF souboru jsou obsaženy 2 mapy, ale již brzy Arima dodá více bonusových map! Vytvořte si vlastní mapy, protože jsou geomorfní a založené na čtvercích.

Dost povídání! najděte si přítele na hraní, dejte postavy a nugety na hrací desku, zamíchejte balíček a bude Vám dovoleno vyslovit osudná slova: "toto město je pro nás dva moc malí!".

Budete potřebovat zakládní balíček BANG! a jestliže chcete i Dodge City a High Noon.RABEK.cz - genealogie, tvorba webů - logo