Zvolte jazyk

RABEK.cz - genealogie, tvorba webů - logo

Na začátku svého tahu je hráč cílem tolika útoků BANG! jako je počet karet v jeho ruce. Tyto útoky mohou být normálně odvráceny pomocí karet Vedle! nebo podobnými prostředky (Barel, speciální schopnosti postav jako je Jourdonnais atd.).

Ano, jelikož obě druhy karet jsou „ve hře“.

Karty zahrané a odhozené během 2. fáze tahu jdou na odhazovací balíček, zatímco karty převyšující limit karet v ruce jdou na konci tahu (3. fáze) na dobírací balíček. Na Dostavník nebo Wells Fargo si karty vždy dobírejte z dobíracího balíčku.

Opuštěný důl se nevztahuje na karty zahrané a odhozené během 2. fáze. Takže José Delgado je umístí jako obvykle na odhazovací balíček a potom si dobere jako obvykle z dobíracího balíčku.

Ne. To znamená, že když hráč neuhádne první kartu, nelíže v tomto tahu nic.

Pouze jeden život: kombinace dvou karet BANG! se počítá jako jeden BANG!.

Počet není omezen. Navíc efekt karty Odstřelovač se nepočítá do limitu jednoho BANG! za tah, takže lze ještě vystřelit normální BANG!. Například pokud má hráč v ruce 7 karet BANG!, může vystřelit celkem čtyřikrát (3 výstřely s efektem Odstřelovače a jeden normální BANG!). Všechny cíle musí být na dostřel.

Hráč dobírá normálně. Potom co viděl svoje karty, může odhodit libovolný počet karet z ruky a dobrat si stejný počet karet z dobíracího balíčku, lícem dolů, bez ohledu na schopnosti postavy. Potom normálně začíná 2. fáze.

Ano: karty BANG! použité v souvislosti s Odrazenou střelou jsou „odhozené“, ne „zahrané“.

Ne, může být zabit ve stejném kole, za předpokladu že ještě neodehrál svůj tah.

Ano.

Kit Carlson se podívá na vrchní tři karty dobíracího balíčku, vybere si dvě a druhou kartu ukáže (nesmí měnit pořadí karet!): pokud může, musí tuto kartu zahrát během tohoto tahu.

Ano.

Znamená to „před jakýmkoli jiným úkonem“, včetně „sejmutí“ na Dynamit nebo Vězení.

Ne, lze vybrat hráče na jakoukoli vzdálenost.

Ano.Poznámka: Další dotazy nejsou součástí oficiálních FAQ, které udržuje dV Giochi na své webové stránce a které platí i v turnajích. Jsou však součástí FAQ na stránkách autora hry.

Ne, postava, která má získat život, musí být stále naživu.Autor hry: Emiliano Sciarra, Původní překlad: mr. kurtz, Překlad nové verze: Andy636
BANG!® A Fistful of Cards: FAQ
Copyright © daVinci Editrice S.r.l.
All rights reserved.

RABEK.cz - genealogie, tvorba webů - logo