3 Otazky

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
John47
Příspěvky: 4
Registrován: 14 říj 2009, 19:53

3 Otazky

Příspěvek od John47 »

Mám 3 otázky:

1.Keď pri hráčovi vybuchne dynamit a mal 4 životy, jeden mu ostáva a pokračuje jeho kolo fázou 1 (?ahanie kariet) alebo pokračuje ďalší hráč?

2.Môže hráč použi? pivo keď hrájú už len dvaja hráči a jeden z nich stráca posledný život?

3.Pri Susy Lafayette mám dva mustangy: jeden vyložený na stole a jeden v ruke, môžem ten na stole vyhodi? a da? si namiesto neho druhý aby som si mohol zobra? ďalšiu kartu?
ondrakub
Příspěvky: 26
Registrován: 11 srp 2009, 08:09

Příspěvek od ondrakub »

co si přečíst pravidla?

ad. 1 - může pokračovat ve hře
ad. 2 - ne, nemůže zahrát pivo, když jsou 2 poslední hráči ve hře
ad. 3 - tady si nejsem jisty, řekl bych spíš ne, ale zas proč ne, že...
John47
Příspěvky: 4
Registrován: 14 říj 2009, 19:53

Příspěvek od John47 »

No ja som sa nikde v pravidlách nedočítal že by som nemohol alebo mohol pokračova? po výbuchu dynamitu
cert
Příspěvky: 1
Registrován: 25 říj 2009, 22:51
Bydliště: liberecko

Příspěvek od cert »

hraješ, pokud si "živej" :o) když přežiješ dynamit tak v poklídku můžeš..
Uživatelský avatar
Lugre
Příspěvky: 27
Registrován: 29 čer 2009, 15:02

Příspěvek od Lugre »

Ten Mustang se bohužel vyložit nesmí. Podle pravidel zkrátka nemůžeš vyložit kartu stejného jména, jakou už máš vyloženou. Stejně tak nemůžeš nahradit Schofielda Schofieldem apod.
el.Finito
Příspěvky: 23
Registrován: 11 srp 2010, 19:28

Příspěvek od el.Finito »

hmm, tak to je zajimavy.. :) v pravidlech stoji, ze nesmi byt 2 karty stejneho nazvu (at modre, nebo zelene) vylozene pred 1 hracem, ale nak si nevzpominam, ze by tam bylo uvedeny, ze by se ta karta nemohla "prebit" novou kartou z ruky a podle me je to i blbost, aby to neslo..
My sme to odjakziva hrali, ze dyz vykladam kartu, kerou uz vylozenou mam, tak ta vylozena, de na kupku a nova ju nahradi, pze dyz si vezmete situaci, ze mam vylozenyho shoffielda, ale nedostrelim na nektery hrace a dojde mi treba winchester, tak shoefiild by mi blokoval vylozeni winchestera a tudis treba za banditu bych nemoh strilet na serifa.. To bych jako musel cekat, az mi ho nekdo zrusi, nebo veme? To mi pride divny. Z toho mi celkem logicky vyplyva, ze by se modry a zeleny karty mely nahrazovat... Ale je to ciste nazor nasi Bangove particky a mozna se pletem :)
nirman
Příspěvky: 11
Registrován: 10 dub 2010, 14:57

Příspěvek od nirman »

el. Finito mi cte z duse
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benabel »

1, ano, mozes hrat svoj tah
2, ne, nemozes pouzit pivo na zachranu
3, nejde vylozit modru kartu ak danu mas, vid pravidlo ziaden hrac nemoze mat 2 rovnake karty pred sebou. I ked sa vam to zda ako blbost aj mne, nejde zahrat kartu (vylozit pred seba) ak danu kartu mate.
Honík
Příspěvky: 8
Registrován: 22 pro 2010, 21:18

Re: 3 Otazky

Příspěvek od Honík »

3. Řekl bych, že tady je to stejné, jako u zbraní - prostě ten nový Mustang nahradí starého.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 Otazky

Příspěvek od benabel »

3. Mustanga nahradit iným NIE JE MOŽNE. Toto pravidlá nepovoľujú. JE zakazáne nahrať karty spred seba rovnakou kartou z ruky. To platí pre BAREL, MUSTANGa, ZBRANE, VEZENIA... .
Pista
Příspěvky: 2
Registrován: 06 úno 2011, 11:31

Re:

Příspěvek od Pista »

el.Finito píše:hmm, tak to je zajimavy.. :) v pravidlech stoji, ze nesmi byt 2 karty stejneho nazvu (at modre, nebo zelene) vylozene pred 1 hracem, ale nak si nevzpominam, ze by tam bylo uvedeny, ze by se ta karta nemohla "prebit" novou kartou z ruky a podle me je to i blbost, aby to neslo..
My sme to odjakziva hrali, ze dyz vykladam kartu, kerou uz vylozenou mam, tak ta vylozena, de na kupku a nova ju nahradi, pze dyz si vezmete situaci, ze mam vylozenyho shoffielda, ale nedostrelim na nektery hrace a dojde mi treba winchester, tak shoefiild by mi blokoval vylozeni winchestera a tudis treba za banditu bych nemoh strilet na serifa.. To bych jako musel cekat, az mi ho nekdo zrusi, nebo veme? To mi pride divny. Z toho mi celkem logicky vyplyva, ze by se modry a zeleny karty mely nahrazovat... Ale je to ciste nazor nasi Bangove particky a mozna se pletem :)
Dle mého názoru, jakmile jde nějaká karta na kupku (jen odhozená, nezahraná) tak tím automaticky nastává třetí fáze mého tahu. Tedy odhodím nepotřebné karty, ale už nemůžu nic zahrát tedy ani vyložit na stůl.
Hrajeme že z tohoto důvodu nemohu v rámci svého tahu "přezbrojit" jakoukoli vyloženou zbraň. Mohu na konci svého tahu zbraň ze stolu odhodit a v dalším tahu vyložit jinou z ruky.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: 3 Otazky

Příspěvek od benabel »

[queto="pista"]Dle mého názoru, jakmile jde nějaká karta na kupku (jen odhozená, nezahraná) tak tím automaticky nastává třetí fáze mého tahu. Tedy odhodím nepotřebné karty, ale už nemůžu nic zahrát tedy ani vyložit na stůl.
Hrajeme že z tohoto důvodu nemohu v rámci svého tahu "přezbrojit" jakoukoli vyloženou zbraň. Mohu na konci svého tahu zbraň ze stolu odhodit a v dalším tahu vyložit jinou z ruky.[/queto]

Ja priamo spolupracujem s Emilianom. Takze hrate to zle.
  • Ak mas uz nejaku kartu vylozenu, nejde vylozit inu s rovnakym meno. Pravidlo blokuje tuto akciu.
  • Zbrane sa mozu prezbrojovat N krat za kolo s tym, ze vzdy inu zbran za inu. Toto nie je povazovane za zaciatok faze 3. Faze 3 sa vztahuje iba na karty na ruke.
  • Pre odhodenie zbrane nie je potrebne pouzivat ziadnu schopnost ci kartu(Panic, Cat Balou, ...). Staci povodnu odhodit na kopu a dat novu, ktora musi mat ine meno nez predchadzajuca.
Dufam, ze som to ozrejmil.
Odpovědět