PÁR OTÁZOK

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
Santorrinni
Příspěvky: 7
Registrován: 22 srp 2011, 12:03

PÁR OTÁZOK

Příspěvek od Santorrinni »

1) Ak sa otočí karta MISS SUSANNA (Madam Zuzana), ktorá hovorí, že hráč musí zahrať aspoň tri karty za kolo a kto to neurobí stráca jeden život, tak to platí až po otočení tejto karty? Teda, karty zahrané v mojom ťahu pred otočením tejto karty sa nerátajú, však? Aspoň my sme to takto hrali a nie som si istý, či je to správne.

2) Čo presne znamená zahrať kartu? Počítajú sa aj karty, ktoré vyložím? Teda zbrane, vzdialenosti,... Ak mám po "líznutí karet" menovať farbu a hrať len karty tejto farby, tak sa do toho počítajú aj vyložené karty, alebo nie?

3) Ak sa otočí karta DOROTHY RAGE (Zúrivá Doroty), ktorá hovorí, že hráč na ťahu môže menovať kartu a vybrať hráča, ktorý ju musí zahrať. Koľkokrát za kolo je to možné? Nevedel som nájsť spresnenie, ale zdá sa mi to veľmi silná karta, ak ešte vezmem do úvahy, že hráč musí ukázať, že danú kartu nemá. Potom hneď vidím, aké karty má a môžem "za neho" zahrať aj všetky karty, ak to dovoľujú pravidlá.

4) Môže mať Jourdannais vyložený Barel? Ak áno, tak ťahá kartu na Barel, aj na svoj charakter, však?

Zatiaľ je to všetko. Ak sa tieto otázky nachádzajú na tomto fóre, tak sa ospravedlňujem za duplikáciu. Ďakujem za odpovede. :)
Uživatelský avatar
jaahypo
Příspěvky: 21
Registrován: 24 čer 2011, 18:20

Re: PÁR OTÁZOK

Příspěvek od jaahypo »

4) podle pravidel, když má vyložený barel, může si líznout na sebe i na barel
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: PÁR OTÁZOK

Příspěvek od benabel »

Santorrinni píše:1) Ak sa otočí karta MISS SUSANNA (Madam Zuzana), ktorá hovorí, že hráč musí zahrať aspoň tri karty za kolo a kto to neurobí stráca jeden život, tak to platí až po otočení tejto karty? Teda, karty zahrané v mojom ťahu pred otočením tejto karty sa nerátajú, však? Aspoň my sme to takto hrali a nie som si istý, či je to správne.
Karty zahrane pred otocenim sa taktiez rataju. Len efekt MISS SUSANE sa vztahuje na cely tah, nie cast tahu. Pozri FAQ.
Santorrinni píše: 2) Čo presne znamená zahrať kartu? Počítajú sa aj karty, ktoré vyložím? Teda zbrane, vzdialenosti,... Ak mám po "líznutí karet" menovať farbu a hrať len karty tejto farby, tak sa do toho počítajú aj vyložené karty, alebo nie?
Vylozenie karty sa pocita za zahranie. Ano.
Santorrinni píše: 3) Ak sa otočí karta DOROTHY RAGE (Zúrivá Doroty), ktorá hovorí, že hráč na ťahu môže menovať kartu a vybrať hráča, ktorý ju musí zahrať. Koľkokrát za kolo je to možné? Nevedel som nájsť spresnenie, ale zdá sa mi to veľmi silná karta, ak ešte vezmem do úvahy, že hráč musí ukázať, že danú kartu nemá. Potom hneď vidím, aké karty má a môžem "za neho" zahrať aj všetky karty, ak to dovoľujú pravidlá.
Iba 1 raz. Ono je to silna karta. Ale cele rozsirenie je v duchi :divokeho zapadu:.
Santorrinni píše: 4) Môže mať Jourdannais vyložený Barel? Ak áno, tak ťahá kartu na Barel, aj na svoj charakter, však?
Ano, max 2 krat otoci kartu = 1 na jeho schopnost, 2 krat na barrel(poradie neviem ani nie je specifikovane).
david58
Příspěvky: 93
Registrován: 31 led 2011, 22:17

Re: PÁR OTÁZOK

Příspěvek od david58 »

benabel píše:
Santorrinni píše: 4) Môže mať Jourdannais vyložený Barel? Ak áno, tak ťahá kartu na Barel, aj na svoj charakter, však?
Ano, max 2 krat otoci kartu = 1 na jeho schopnost, 2 krat na barrel(poradie neviem ani nie je specifikovane).
a ak na neho striela slab the killer tak oroci 4 karty?
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: PÁR OTÁZOK

Příspěvek od andy636 »

Jourdonais môže ťahať max. 2 krát - charakter, Barel. Ale to všetko záleží podľa toho či to bude srdce alebo nie.
david58
Příspěvky: 93
Registrován: 31 led 2011, 22:17

Re: PÁR OTÁZOK

Příspěvek od david58 »

ale musi dat 2 vedle tak si netaha barel na obidve a schopnost tiez na obidve?
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: PÁR OTÁZOK

Příspěvek od andy636 »

Nemôžeš - Na jeden Bang! môžeš ťahať Barel len raz, to platí aj na jeho schopnosť!
michal
Příspěvky: 2
Registrován: 14 říj 2011, 22:43

Re: PÁR OTÁZOK

Příspěvek od michal »

chci se zeptat pokud je ve hre mesto duchu a mrtve postavy obzivnou na kolo. kam vidi, je jejich dostrel neomezeny priklad sem bandita serifa mam o dva nebo jednoho aktivnivniho hrace ti mi v tom beze brane brani muzu strilet po serifovi. Nemam yadnou zbran nakopnu priklad paniku,bang,uder. muzu pouzit vsechny tito karty na serifa i kdyz na nej teoreticky nevidim [jako hrac] duch je neco jineho ne
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: PÁR OTÁZOK

Příspěvek od andy636 »

Na karte sa píše že hrajú ako normálny hráči len s pár zmenami - doberajú si 3 karty, nedajú sa zabiť a na konci svojho kola zmiznú.
Odpovědět