KBang - síťová počítačová verze Bang!

vše ohledně stránek BANG.cz
Guest

Příspěvek od Guest »

[quote:0ed1e5493d="Space"]Zdravim ta, napadla ma celkom dobra pomocka,ale neviec ci bude zrealizovatelna..;-)
Nedala by sa spravit nejaka posta, ktorou by sa dalo oslovit uz [b:0ed1e5493d]hrajucich hracov[/b:0ed1e5493d]? Stalo sa mi to ze som prisiel a dvaja karadati uz hrali a kazdy svoju hru z NPC. V momente ked jeden skoncil som sa chcel pripojit do dalsej hry, ale nestihol som to lebo on ani nevedel ze som tu(takze hnet dal start). Kedze neboli ani na ICQ som ich musel obvolat ze hraju kazdy sam. Az v tedy sme sa pockali a hrali spolu.

Takato posta by nabola zla,lebo ked by trebarz niekdo prisiel a uvidi hraca hrat len z NPC.. Napise mu a mozu hrat spolu.

Ked hram Poker online, tam to je riesene tak, ze hrac ktory nehra, sa moze prihlasit rovno do prebiehajucej hry s moznostou hru sledovat a [b:0ed1e5493d]pisat na Chat[/b:0ed1e5493d]..;-) To by mozno bolo tiez dobre riesenie.[/quote:0ed1e5493d]

Cus,
na tento problem jsem uz taky nekolikrat narazil a mam v planu ho resit. Predevsim bude KBang podporovat spektatory, jako ze se prihlasis do hry a budes moci koukat na hru a psat do chatu. Na serveru je uz skoro vsechno prichystane, jen je treba dodelat klienta. Dale sem pak premyslel, ze by treba mohl byt dole v klientovi statusbar, kde by se psalo mimo jine i kolik lidi je pripojenych na serveru.. Nakonec bych jeste chtel udelat nejaky chat pro lidi, kteri jeste nejsou pripojeni do zadne hry.

Tohle je vsechno ale budoucnost a bohuzel ted nemam moc casu poustet se do vetsich uprav.
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Bang na PC

Příspěvek od Elon »

Ahoj chlapi, dík za možnost si zahrát bang na PC - určitě se to hodí.
Akorát opravud nevím jak postupovat, protože C++ neovládám a moc se nevyznám v programátorských záležitostech. Je tam někde nějaký např. exe, který si táhnu spustím a jedu? Díky, Honza
Guest

Re: Bang na PC

Příspěvek od Guest »

[quote:d93a75a238="Elon"]Ahoj chlapi, dík za možnost si zahrát bang na PC - určitě se to hodí.
Akorát opravud nevím jak postupovat, protože C++ neovládám a moc se nevyznám v programátorských záležitostech. Je tam někde nějaký např. exe, který si táhnu spustím a jedu? Díky, Honza[/quote:d93a75a238]

Je to jednoduche - ze stranky projektu stahnes nejnovejsi verzi pro Windows (predpokladam, ze je to tvuj operacni system, kdyz mluvis o exe souborech), rozbalis nekam zip a v tom rozbalenem spustis kbang-client.exe.

Stahnes to tady:
http://code.google.com/p/kbang/downloads/list
Guest

Turnaj

Příspěvek od Guest »

Zdravim,
nejprve bych vas chtel informovat, ze jsem zalozil skupinu pro hrace KBangu. Hlavni ucel skupiny je domlouvat se na casech hrani KBangu.
http://groups.google.com/group/kbang-players

Dale jsem premyslel, ze bychom mohli usporadat nejaky turnaj v Bangu. Koukal jsem, ze existuji oficialni turnajove pravidla (http://www.davincigames.com/page_eng.cf ... ng!&esp=02), tak neco na ten zpusob. Mozna by stalo za to poresit, jak presne by to melo vypadat.

Ja bych to videl tak, ze by se udelal rozpis her, povesilo by se to na wiki a pak jak by se jednotlive hry odehravaly, by se vzdycky hodil vysledek a prubezne skore na wiki.
infected
Příspěvky: 1
Registrován: 22 čer 2009, 00:14

zdravim

Příspěvek od infected »

je to vyborny napad udelat tuhle hru online. hrajem to s kamosema kde se da :) a ted to muzem parit i na PC super... very good job !!!
btw. pojdte zalozit nejakou partu a budem hrat... udelame nejaky turnaj a tak... je nas celkem dost co to budem hrat online

a jeste bych se chtel zeptat jestli existujou i jiny servery nez alderan.cz kde hraje vic lidi treba... a nebo jestli nekde je ta rozsirena verze mesto duchu...

a jestli ne tak doporucuji udelat... podle me muzu sehnat hodne velkou komunitu hracu tak at se mi autor zkusi ozvat a muzem poradat i turnjaky nebo tak :)

icq : 319693874
xfire : infected5
luky8
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009, 07:02
Bydliště: fvb
Kontaktovat uživatele:

Re: KBang - síťová počítačová verze Bang!

Příspěvek od luky8 »

Můžu se na něco zeptat jaký je ten port toho alderanu mě to včera něak nešlo nemohl jsem se připojit.
luky8
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009, 07:02
Bydliště: fvb
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luky8 »

Můžu se na něco zeptat jaký je ten port toho alderanu mě to včera něak nešlo a dneska ještě taky ne,nemůžu se připojit.
cvrcek
Příspěvky: 2
Registrován: 01 črc 2009, 08:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cvrcek »

nejde se mi prihlasit na Kbang ani vcera ani dnes... nezmenil se server?
Dragonn
Příspěvky: 5
Registrován: 01 črc 2009, 10:22

Příspěvek od Dragonn »

Mohl by mi někdo poradit jak to zkompilovat, na linuxu? Mám s tím vcelku problém...při tomto postupu napsal chybu v ioproxy.h a ioproxy.ccp
[code:1:f17b9226a8]qmake kbang.pro
make[/code:1:f17b9226a8]
nevim, jestli chcete pastnout celej výpis, ale myslim že bordel to dělá kvůli tomuhle řádku
[code:1:f17b9226a8]src/common/parser/ioproxy.h:23:21: error: QIODevice: No such file or directory[/code:1:f17b9226a8]
Jestli jsem to dobře pochopil, tak chybí asi celej QIODevice, ale já nevim jak ho doinstalovat... Distro mam Ubuntu 9.04, snažil jsem se nainstalovat všechny bylíčky, co měli co společnýho s qt4 dev, ale stále se nedaří. Neví někdo jak mi pomoct?
Dragonn
Příspěvky: 5
Registrován: 01 črc 2009, 10:22

Příspěvek od Dragonn »

Tak už jsem to vyřešil...problém byl v tom, že se používala stará verze knihovny - QT3 ... problém jsem vyřešil tak, že jsem místo [b:75c59b862e]qmake[/b:75c59b862e] spustil [b:75c59b862e]qmake-qt4[/b:75c59b862e]
luky8
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009, 07:02
Bydliště: fvb
Kontaktovat uživatele:

Re: KBang - síťová počítačová verze Bang!

Příspěvek od luky8 »

jakej je port toho serveru
luky8
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009, 07:02
Bydliště: fvb
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od luky8 »

spravte to někdo prosím ted se hrozne nudim.
luky8
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009, 07:02
Bydliště: fvb
Kontaktovat uživatele:

nefunguje

Příspěvek od luky8 »

proc to nefunguje ted se doma hrozne nudim.
luky8
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009, 07:02
Bydliště: fvb
Kontaktovat uživatele:

nefunguje

Příspěvek od luky8 »

Proc to nefunguje ted se doma hrozne nudim.
luky8
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2009, 07:02
Bydliště: fvb
Kontaktovat uživatele:

Re: KBang - síťová počítačová verze Bang!

Příspěvek od luky8 »

proc to nefunguje :cry:
Odpovědět