hra opletená tajemstvími... :-)

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
Uživatelský avatar
brumla
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2007, 09:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

hra opletená tajemstvími... :-)

Příspěvek od brumla »

Zdravím vás.
Hru BANG! jsem si koupil cca před třema rokama na dovolené ve Vrchlabí, když mi to tam doporučila nějaká paní prodavačka, přesvědčovala mě, jak je to skvělá hra, a že tam snad už dokonce založili kvůli téhle hře specializovanou kavárnu.
Tak se jí podařilo mě nakonec přesvědčit, vysolil jsem tři čenta a nedočkavě si nesl karty na chatu. Tam jsme je rozbalili, začali číst pravidla a čuměli jak péra... :lol:
Postupem času se to tak nějak poddalo, ale když jsme se to konečně naučili, tak pak asi rok nebylo s kým hrát. :roll:
Situace se ale změnila v současné době, kdy hrajeme s přítelkyní a kamarádama, zpravidla ve čtyřech.
Musím uznat, že vysvětlit pravidla včetně "datadisku" Dodge City a High noon, je teda docela záhul. Naštěstí přátelé jsou chápaví. :wink:
Už od samýho začátku ale dělá snad všem problémy pochopit systém vzdáleností a taky kulomet x indiáni (na co Vedle! a na co Bang!) :lol: nechápu proč, dy? je to logický...
Teprve nedávno jsem ale objevil tyto stránky a musím říct, že jsem se tady dověděl dost užitečnejch věcí! Namátkou třeba takovej dynamit... Donedávna jsme to hráli tak, že když má hráč před sebou dynamit, lízne si kartu a pokud je od 2 do 9 jakékoliv barvy, posílá ho dál... :lol:
Taky jsem nevěděl, že když jsou ve hře už jen dva, nesmí se používat Pivo. Popravdě ale nechápu, proč?
To by bylo úvodem asi tak všechno... :)
Uživatelský avatar
Feri_01
Příspěvky: 19
Registrován: 02 zář 2007, 13:41

Příspěvek od Feri_01 »

myslim, že preto vo dvojici pivo nie, lebo aby hra aj dakedy skončila, väčšinou je to potom aj s pivom dlhé a ostatní sa nechcú len pozera?... 8)
Uživatelský avatar
brumla
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2007, 09:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brumla »

to je asi pravda... je fakt, že bez toho piva to potom je o hodně rychlejší, zvláš?, když se do toho ještě přidá High noon... :twisted:
ale na záchranu posledního života se pivo může použít i ve dvou, ne?
Uživatelský avatar
Feri_01
Příspěvky: 19
Registrován: 02 zář 2007, 13:41

Příspěvek od Feri_01 »

nie, keď sú iba dvja v hre, nemôže sa používa? pivo, ani na podhodenie do letiacej strely..
Uživatelský avatar
brumla
Příspěvky: 6
Registrován: 13 zář 2007, 09:19
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brumla »

fakt ne? no to mě poser... tak to nabere hra opravdu rychlej konec... :lol:
i když... domluva je domluva... :wink:
Dawe-san
Příspěvky: 8
Registrován: 08 úno 2008, 02:20
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dawe-san »

ja to poprve videl v nakopirovane verzi na jedne chate s uz byvalou pritelkini, vubec sem to nechapal ale pak sme se k tomu s kamarady dostali v originale parkrat zkusili kdyz nas bylo moc na osadniky z katanu, no a od techto vanoc uz snad kazdy ma svuj bang s rozsirenim :)

vysvetlovani lidem je zdlouhave a kdyz uz se to vysvetluje po 20. uz to docela stve ze to porad nedokazou pochopit, ale je otestovano ze i ten nejvice opily a zkoureny clovek se to zakladne dokaze naucit za 3 hry, alespon uz na indiany automaticky zacne hazet bang, nebude se ptat co je to hokynarstvi, sice bude mozna jako odpadlik strilet do serifa od zacatku ale to se secko vetsinou casem podda :)

jinak me nejvetsi uspechy jsou asi zabit 3 lidi v jednom kole nebo v jedne hre jsem umrel hned prvni kolo, a potom kdyz bylo mesto duchu tak jsem za odpadlika dostal 3 karty: indiany, bang a nejakou zelenou, hodil jsem indiany, zabil jsem posledniho banditu, a zbyval uz jen serif ktery mel 2 zivoty, po indianech 1, tak sem dal bang... a vyhral :)
Guest

Příspěvek od Guest »

Dawe kamos raz umrel este ked v prvom kole dostal serif tah :D

On slab the killer, serif calamity janet
Odpovědět