Modré karty zbraní

od Bangu po poslední Pivo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Modré karty zbraní

Příspěvek od Elon »

Je možný zahrát paniku sám na sebe a vzít si ze stolo svoji kartu- např. Vulcanic do ruky, vyložit místo ní třeba vynčestrovku? V pravidlech se to snad nevylučuje.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: Modré karty zbraní

Příspěvek od srab »

[quote:2671932f20="Elon"]Je možný zahrát paniku sám na sebe a vzít si ze stolo svoji kartu- např. Vulcanic do ruky, vyložit místo ní třeba vynčestrovku? V pravidlech se to snad nevylučuje.[/quote:2671932f20]

No je to thread pod timhle , kde najdes odpovedhttp://www.bang.cz/phpbb2/viewtopic.php?t=352
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Elon »

Tak pod touhle nití jsem to nenašel, bylo to k něčemu jinýmu.
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Elon »

Když chci změnit zbraň, tak tu co mám na stole musím zahoďit a dát novou. Teoreticky bych si ji mohl vzít Panikou a pak si viložit jinou zbraň aniž bych musel tu před tím odhodit, protože by tam už žádná nebyla, jde to?
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

No tak teda z pravidel BANG! :

Panic! : Symboly říkají: „Lízni si kartu“ od „hráče na vzdálenost 1“.

Nejsi hráč na vzdálenosti 1, tudíž nejde sobě sama sebrat kartu Panikou. :twisted:
Celoush
Příspěvky: 1
Registrován: 13 dub 2007, 14:11
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celoush »

Podle mě to neurčuje "na vzdálenost 1" ale "do vzdálenosti 1"
Stejně tak jako pistole nefunguje jen a pouze na dostřel 3 :wink:
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

2 Celoush: a můžeš na sebe teda střilet? Nemůžeš, což je obdobný jao ta panika.
nency
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2007, 11:29

Příspěvek od nency »

Nechápu jednu větu v pravidlech, a to: * před nikým nemohou v jednu chvíli ležet dvě modré karty stejného jména.

Co to jako znamena? Mam dve varianty:
1. Nikdy nemohu mit vylozene dve modre karty, vzdy si musim vybrat kterou odhodim a kterou si necham (v tom pripade by byl problem, ze by nemohly byt vylozeny soucasne vezeni a dynamit).
nebo 2. Stejna jmena znamenaji, ze bych nemohla mit napriklad vylozene dve stejne karty (pr. schofield), ale jinak pocet vylozenych modrych karet neni omezen? Takze bych mohla mit soucasne vylozene schofield, remington, winchester? Vzdyt je to vsechno stejne, to by nedavalo smysl.
Treti moznost me nenapada a doufam, ze mi s tim nekdo poradi. :D
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

2 nency

Příspěvek od srab »

2 je skoro správně, ale nemůžeš mít vyložené dvě zbraně, pouze jednu. Ale můžeš mít vyložené dohromady třeba: barel, mustang, apolosa, remington, vezeni a dynamit. Nebo jinou kombinaci samozřejmě.
stefina
Příspěvky: 1
Registrován: 17 zář 2008, 14:10

výměna zbraní

Příspěvek od stefina »

[quote:4e17a78fb8="Elon"]Když chci změnit zbraň, tak tu co mám na stole musím zahoďit a dát novou. Teoreticky bych si ji mohl vzít Panikou a pak si viložit jinou zbraň aniž bych musel tu před tím odhodit, protože by tam už žádná nebyla, jde to?[/quote:4e17a78fb8]

Jak se tedy správně používají (vyměňují) zbraně?

Příklad: Mám od základu Colt45, mohl bych střílet na vzdálenost 1. Jsem na tahu, tedy si líznu dvě karty (1.fáze), z toho třeba jedna z nich je Volcanic. Chci Bangovat hráče sousedícího (vzdálenost 1). Vyložím Volcanic před sebe (2. fáze) a mohu hrát lib. počet bangů do souseda na vzdálenost 1. To je mi je asi jasné.

Co když ale mám vyložen před sebou ten Volcanic, a chci jej vyměnit za jinou zbraň? Správně dokončím 2.fázi tahu, hraji karty které mohu, pak hraji 3. fázi tahu, tzn. odhodím do odhazovacího balíčku karty co mám v ruce navíc plus Volcanic před sebou, který již nechci?

...končí 3.fáze tahu, já před sebou nemám zbraň žádnou, v ruce tu kterou budu chtít hrát v příštím kole. V tuto chvíli mám tedy opět jen Colt45 a další zbraň můžu vyložit v následujícím kole v 2. fázi tahu?
Toams
Příspěvky: 9
Registrován: 06 čer 2012, 23:00

Re: Modré karty zbraní

Příspěvek od Toams »

Zdárek Hráči mam dotaz?:-))Můžu si na ruce nechávat modré a zelené karty?Třeba když mam pistoly na stole a líznu si další dvě při fázi.1 můžu si je nechat?A nebo abych mohl každý svůj tah zahrát aspoň jednou JOSE DELGADO schopnost??Děkuju moc:-))Bang! :D
Bakly
Příspěvky: 22
Registrován: 19 črc 2012, 19:57

Re: Modré karty zbraní

Příspěvek od Bakly »

to s tou panikou mě taky docela zajímá už kolikrát jsem se chtěl zbavit třeba odměny nebo chřestýše ale co se tak dočítám tak jsem asi vždy odkázán jen na jiné že ? :?
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Modré karty zbraní

Příspěvek od Hrošík97 »

Toams: Stačí to napsat jednou, lidi ti odpoví i tak, to že to napíšeš všude neznamená, že seš nšjak dobrej ani nic takovýho. ;) Jen rada pro příště.

Bakly: Ano, můžeš použít Paniku a sám si vzít svoji kartu ze stolu do ruky, to samé i s Cat Balou. Je to dost výhodná možnost.
Bakly
Příspěvky: 22
Registrován: 19 črc 2012, 19:57

Re: Modré karty zbraní

Příspěvek od Bakly »

děkuji za odpověď hrošíku ... potěšil ji mě :P
Odpovědět