Shadow City

od Bangu po poslední Pivo
Odpovědět
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Shadow City

Příspěvek od andy636 »

Tak som si povedal že aj ja si urobím vlastné rozšírenie... Chcem len poznať vaše názory, bude to hra podobná HN, AFOC, WWS, ED...
Pravidlá v kocke:
- šerif zamieša karty ako poslednú kartu vloží Shadow City, položí ich pred hráčov aby bolo vidieť obsah prvej karty...
- na začiatku 2.kola šerif prečíta nahlas obsah karty, v ďalšom kole číta hráč v smere hodinových ručičiek...
- karta funguje dve kolá, ruší ju Diligenza alebo Wells Fargo, posledná karta platí do konca hry (dá sa však tiež zrušiť tímy kartami - na jedno kolo!)
Ukážka:
Spálené ruce - Hráč který si líznul tuhle kartu, nesmí zahrát žádnou kartu se schopností Bang!. Smí však použít všechny karty Bang! ako Vedle!.
david58
Příspěvky: 93
Registrován: 31 led 2011, 22:17

Re: Shadow City

Příspěvek od david58 »

kedy to bude hotove?
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Shadow City

Příspěvek od andy636 »

Je koniec roka a keďže v júny už známky sa takmer nedajú dostať, sa musím snažiť byť čo najlepší takže minimálne na konci júna - aj to je asi málo...
Uživatelský avatar
GooPxY
Příspěvky: 37
Registrován: 29 led 2011, 21:02
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Shadow City

Příspěvek od GooPxY »

No není to zas tak špatné, jen vymysli nějaký originálnější systém rušení efektu karet. A taky si myslím, že by to měl pořád otáčet šerif ty karty a ne aby se střídali hráči...

Jo a jak uvádíš tu kartu spálené ruce, tak jestli se nepletu, tu si hráč musí líznout, ne? Uveď zde příklad radši nějaké otáčecí.

Doufám že to pěkně zpracuješ a bude to stát za to, byla by škoda kdyby ne :-)
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Shadow City

Příspěvek od andy636 »

To rušenie ja neviem čo tam mám dať lebo pokiaľ dám napr. esom tak to bude vlastne Eldorado... Tým líznutím som myslel otočenie - preto to nemôže šerif, vždy by tie nevýhody padli na šerifa a to je blbosť...
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Shadow City

Příspěvek od andy636 »

Úpravy Pravidiel:
- posledná karta Mesto tieňov zostáva do konca hry no posúva sa doľava po 2 kolách.
- rušenie pikovým esom, J, Q a K - ďalšiu kartu otáča buď ten kto to zrušil alebo pokiaľ je to ten čo otáčal otáča sa normálne vľavo.
Pár ďalších kariet
Magická aura
Hráč ktorý otočil túto kartu, stráca svoju "charakterovú" schopnosť, ale na vyhnutie jeho BANG! sa musí odhodiť 2 karty (stáva sa Slabom the Killerom)
Archa vojny (názov nie je finálny)
Hráč ktorý otočil túto kartu, nemôže využiť funkcie modrých kariet (dynamit a vezenie počkajú kým sa schopnosť nezruší), ale môže zahrať 3 Bang! za kolo.
Mesto tieňov
Hráč ktorý otočil túto kartu, sa stáva duchom (aj keď je živý) - nemá schopnosť no nedá sa zabiť.
Kritika pomôže, poprípade aj návrh na kartu...
Odpovědět