Jose Delgado

od Apache po Willyho
Dawe-san
Příspěvky: 8
Registrován: 08 úno 2008, 02:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Jose Delgado

Příspěvek od Dawe-san »

My to hravame tak ze muze cokoli z ruky zahodit a vzit si 2 karty, i vezeni i dynamit i cokoli, kdyz uz to ale vylozi tak to pouzit nemuze, zda se ze pak nesmrtelny ale je to taky hodne o haluzi, muze nabrat 20 karet a pak jich 16 odhodit kvuli tomu ze je nepouzije, to se mi taky stalo uz, no kazdopadne je to muj neoblibenejsi char :)
Bengálec
Příspěvky: 13
Registrován: 11 čer 2008, 19:06
Bydliště: Česká Bříza, prdel světa

Příspěvek od Bengálec »

počkat počkat to by si klidně josé moh vyhodit dynamit kterej se mu dostal zprava nebo vězení alíznout si na ně 2 karty? Hrajete to tak že josé může zahodit jen m.karty ze stolu nebo jenom z ruku anebo může z obou dvou míst? Může odhodit jenom jednou m.kartu nebo více? V pravidlech je to nejasně: ...vyřadit [b:7d902d5cb4]jednu [/b:7d902d5cb4]svou kartu s modrým okrajem .... ....Tuto schopnost může použít [b:7d902d5cb4]vícekrát [/b:7d902d5cb4]za kolo....
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

Podle posledních verzí eng pravidel:

[b:73d21e144b]José Delgado (4 life points):[/b:73d21e144b] during his turn he can discard a bluebordered
card from his hand to draw 2 cards from the deck.
He may use this ability twice per turn.

Překlad:
[b:73d21e144b]José Delgado(4 životy):[/b:73d21e144b] během svého tahu může ze své ruky odhodit karty s modrým okrajem, aby si mohl líznout 2 karty z balíčku.
Tuto schopnost může použít dvakrát za tah.
Uživatelský avatar
Feri_01
Příspěvky: 19
Registrován: 02 zář 2007, 13:41

Příspěvek od Feri_01 »

my to hrajeme, že hocikoľko krát za kolo, nech je sranda 8)
J.J.
Příspěvky: 12
Registrován: 01 led 2008, 23:36

Příspěvek od J.J. »

Jak tak sleduji diskuzi, myslím, že je jasné, že do tištěných pravidel se vloudila chyba (mám ji tam také), a tudíž původní podoba daného pravidla zamýšlená autory je ta s odhazováním z ruky.

Jinak tato postava mi nepřijde zas až tak přehnaně silná, přece jen modrých karet nejsou ve hře zas taková kvanta a pokud je zahodí, nemůže je použít. Jasně, kolikrát má člověk plnou ruku zbytečných zbraní, ale to ještě není pro tuto postavu výhra. Musím se ale přiznat, že rozšíření jsem si koupil teprve nedávno a danou postavu jsem "zažil ve hře" je jednou.
1ABCD1
Příspěvky: 15
Registrován: 18 zář 2008, 13:36
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Jose Delgado

Příspěvek od 1ABCD1 »

[quote:dcbe534dbd="Jakub"][quote:dcbe534dbd="srab"][quote:dcbe534dbd="Jakub"]Jose Delgado muze vymenit jednu modrou kartu za dve z balicku. Kolikrat to muze udelat za kolo? A musi dat modrou kartu z ruky nebo ze stolu? A co situace kdy ji da z ruky na stul a nasledne ihned vymeni, je to mozne?[/quote:dcbe534dbd]
2Jakub: podle tištěných pravidel Dodge City ...
José Delgado (4 životy) : Ve svém kole může vyřadit jednu svou kartu s modrým okrajem z ruky a místo ní si dobrat si 2 karty z knihovny. Tuto schopnost může uplatnit i víckrát během svého tahu.
:twisted:[/quote:dcbe534dbd]

No ja mam v tistenych pravidlech "Ve svem tahu muze odhodit ze STOLU jednu svou kartu s modrym okrajem a liznout si 2 karty z lizaciho balicku. Tuto schopnost muze pouzit vicekrat za kolo." Otazkou, ale je jaky je rozdil mezi rukou a stolem? Prece z ruky jdou vsechny modre karty vylozit na stul a nasledne tedy ihned vymenovat!? (snad jen u dynamitu a vezeni je to otazkou). Pokud to jde tedy opakovat stava se Delgado zrejme nejsilnejsi postavou ve hre! (My to momentalne hravame, ze muze menit jednu kartu za kolo.) Druhou moznosti by bylo, ze by musel mit ty modre karty vylozene uz o kolo driv, ale to se mi moc nezda...[/quote:dcbe534dbd]

[b:dcbe534dbd]My to zase hrajeme tak, že můžeš vyhodit z ruky (né ze stolu) 3 karty - jinak by prolízal celý balíček a opět by si nikdo nezahrál, ale je to zapeklitý - ty pravidla nejsou moc přesná...[/b:dcbe534dbd]
Kosmic
Příspěvky: 12
Registrován: 03 čer 2008, 06:19
Kontaktovat uživatele:

Delgado

Příspěvek od Kosmic »

Heled mi to hrajeme tak ze Delgado(je to v novem vydani karet) Ma 4 zivoty a muze odhodit dvakrat za kolo karty zu ruky.. Ze stolu to je blbost snad umite cist nebo ne? je to tam jasne napsany z ruky..
koubik
Příspěvky: 4
Registrován: 07 pro 2008, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Delgado

Příspěvek od koubik »

[quote:cd9bb95d52="Kosmic"]Heled mi to hrajeme tak ze Delgado(je to v novem vydani karet) Ma 4 zivoty a muze odhodit dvakrat za kolo karty zu ruky.. Ze stolu to je blbost snad umite cist nebo ne? je to tam jasne napsany z ruky..[/quote:cd9bb95d52]
Kosmic má pravdu, mi to hrajem tak, že má 4 životy odhazuju z ruky a pouze 2x je to na kartě jasně napsané...
Delgado: Může odhodit kartu s modrým okrajem ze své ruky a líznout si místo toho dvě nové z balíčku. Tuto schopnost může použív pouze 2x za svě kolo
Cecko
Příspěvky: 3
Registrován: 13 úno 2009, 19:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Delgado

Příspěvek od Cecko »

[quote:807b5c2463="Kosmic"]Heled mi to hrajeme tak ze Delgado(je to v novem vydani karet) Ma 4 zivoty a muze odhodit dvakrat za kolo karty zu ruky.. Ze stolu to je blbost snad umite cist nebo ne? je to tam jasne napsany z ruky..[/quote:807b5c2463]


Na karticce je napsany z ruky, v pravidlech je napsany ze stolu.
To je potom tezky.
Guest

Příspěvek od Guest »

môže delgado odhodi? zo stola dynamit alebo väzenie?
ateyxfuture
Příspěvky: 2
Registrován: 30 črc 2013, 23:42

Re: Jose Delgado

Příspěvek od ateyxfuture »

nevim jak vy ale ja mam na karte: ve svem tahu muze odhodit z ruky kartu s modrym okrajem a liznout si 2 karty z lizaciho balicku. Tuto schopnost muze pouzit maximalne dvakrat za kolo. To je dost jasny a my to tak vzdycky hrali. A myslim ze vera custer muze byt silnejsi.
Johny222
Příspěvky: 55
Registrován: 23 říj 2021, 16:59

Re: Jose Delgado

Příspěvek od Johny222 »

José Delgado (4 životy) : Ve svém kole může vyřadit jednu kartu s modrým okrajem ze své ruky a dobrat si 2 karty z dobírajícího balíčku. Tuto schopnost může použít maximálně dvakrát za kolo.
Odpovědět