Zelené karty stejného názvu

od Bangu po poslední Pivo
Odpovědět
Anonymous

Zelené karty stejného názvu

Příspěvek od Anonymous »

Lze vylozit pred sebe dve zelene karty stejneho nazvu? (Vim, ze dve modre stejneho nazvu vylozit pred sebe nelze, ale co zelene napr. 2 zelezne platy?)
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

2jakub : já to tak hraju , můžu mít tolik zelenejch vedle kolik jde. :twisted:
Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

[quote:bde996ecd3="srab"]2jakub : já to tak hraju , můžu mít tolik zelenejch vedle kolik jde. :twisted:[/quote:bde996ecd3]

No ono se to asi moc karet netyka, mozna jen toho platu, ale hravame to, ze nesmi byt ani dve stejne zelene... Tezko rict, v pravidlech o tom myslim zadna zminak neni.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

[quote:7d049ae17a="Anonymous"][quote:7d049ae17a="srab"]2jakub : já to tak hraju , můžu mít tolik zelenejch vedle kolik jde. :twisted:[/quote:7d049ae17a]

No ono se to asi moc karet netyka, mozna jen toho platu, ale hravame to, ze nesmi byt ani dve stejne zelene... Tezko rict, v pravidlech o tom myslim zadna zminak neni.[/quote:7d049ae17a]

2Jarda: V pravidlech fakt nic není , jedině o modrejch.
Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

[quote:c23f643c1b="srab"][quote:c23f643c1b="Anonymous"][quote:c23f643c1b="srab"]2jakub : já to tak hraju , můžu mít tolik zelenejch vedle kolik jde. :twisted:[/quote:c23f643c1b]

No ono se to asi moc karet netyka, mozna jen toho platu, ale hravame to, ze nesmi byt ani dve stejne zelene... Tezko rict, v pravidlech o tom myslim zadna zminak neni.[/quote:c23f643c1b]

2Jarda: V pravidlech fakt nic není , jedině o modrejch.[/quote:c23f643c1b]

Tak uz jsem to nasel, je to ve FAQ D7 (tistena pravidla), dva zelezne platy mit vylozene nesmis! ("Obecne receno, nikdy nemuzete mit pred sebou vylozeny dve karty stejneho jmena.")
Zidane
Příspěvky: 33
Registrován: 24 čer 2006, 19:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zidane »

Mimo vlastnost postavy, mám pocit, že jsem někde potkal postavu, která právě to, že může mít vyložených víc karet stejného jména, měla jako skill :)
timco
Příspěvky: 24
Registrován: 08 dub 2012, 11:53
Bydliště: Revúca

Re: Zelené karty stejného názvu

Příspěvek od timco »

Takže ani 2 zelené karty s rovnakým názvom nemôžem mať vyložené pred sebou? My to hráme tak, že môžem mať vyložené 2 zelené s rovnakým názvom ale modré nie.
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Zelené karty stejného názvu

Příspěvek od Hrošík97 »

Nemůžeš mít vyložené dvě stejné karty před sebou (ani modré, ani zelené). Je to zmíněné už celkem dobře nad tvým příspěvkem.
Toams
Příspěvky: 9
Registrován: 06 čer 2012, 23:00

Re: Zelené karty stejného názvu

Příspěvek od Toams »

Zdárek Hráči mam dotaz?:-))Můžu si na ruce nechávat modré a zelené karty?Třeba když mam pistoly na stole a líznu si další dvě při fázi.1 můžu si je nechat?A nebo abych mohl každý svůj tah zahrát aspoň jednou JOSE DELGADO schopnost??Děkuju moc:-))Bang! :D
IZRAEL
Příspěvky: 19
Registrován: 26 říj 2011, 14:49

Re: Zelené karty stejného názvu

Příspěvek od IZRAEL »

jj určitě můžeš... :)
Bakly
Příspěvky: 22
Registrován: 19 črc 2012, 19:57

Re: Zelené karty stejného názvu

Příspěvek od Bakly »

Chtěl bych za sebe poděkovat anonymousovi za probírání se pravidel a za pevný důkaz my jsme to tak tedy nehráli ale ted začnem :) díky
Odpovědět