KBang - síťová počítačová verze Bang!

vše ohledně stránek BANG.cz
Dragonn
Příspěvky: 5
Registrován: 01 črc 2009, 10:22

Příspěvek od Dragonn »

Akorát je občas vcelku komické být svědkem toho, jak pomocník zabije indiánama šerifa, nebo když AI dá sám sobě vězení :-D...to by chtělo opravit
Dragonn
Příspěvky: 5
Registrován: 01 črc 2009, 10:22

Příspěvek od Dragonn »

Ještě bych rád dodal že na testovací účely jsem zřídil KBang server na dragonn.net, tak se všichni můžete vesele připojit a hrát! Server běží jenom na testovací dobu, ještě není jisté jestli se udrží a jak dlouho, ale prozatím tam můžete hrát bez omezení. Enjoy!
LuciusMare
Příspěvky: 1
Registrován: 08 črc 2009, 19:07

Příspěvek od LuciusMare »

Moc pěkný,na pár hodin jsem se zabavil a mám pár připomínek a nápadů.






Důležité:

Na konci hry dát na místo tlačítka Start Game,Restart Game,takhle se musí pořád vytvářet nové místnosti když si chceme zahrát znova,"stejná parta"



Méně důležitější:

Možnost výběru jazyků,byly by uloženy v xml souboru.

Když pravým kliknu na kartu a podržím a přejíždím přes karty aby se taky měnil obrázek karet.

Možnost přidávat rozšíření,při výběru hry by bylo vnořené okénko kde by se dalo zaškrtat jaká rozšíření použít,opět by mohly být rozšíření v xml souboru.

Při najetí myší na kartu po dobu pěti vteřin by se zobrazil textbox co ta karta dělá.

Možnost hrát lokálně s boty,aby se zbytečně nezatěžoval server pro sólohráče

Hra přes LAN


Prakticky kosmetické věci:

Lepší pozadí,moc jednotvárné-možnost měnit pozadí

Uzavírání nicků do <> v chatu
Dragonn
Příspěvky: 5
Registrován: 01 črc 2009, 10:22

Příspěvek od Dragonn »

Hra je super, ale válčíme s inteligencí AI :-/... chtělo by to je naučit trošku myslet, nebo aspoň aby si pomocníci pořád nestříleli do šerifa a tak. Neřikal aby do něj nestříleli vůbec, ale když ho Pomocníci dostanou na jeden život a pak už ho jenom někdo odstřelí a konec hry.

Druhá věc... chtěl jsem hrát KBang na linuxu na Acer Aspire One, ale kvůli rozlišení obrazovky jsem neviděl jaký karty mam na ruce. Scrollbary vidět nejsou a okno se změnšit nedá... chtělo by to aby se dalo okno zmenšit aby se objevili scrollbary
Mi_dE_Co
Příspěvky: 9
Registrován: 02 led 2010, 21:38

Příspěvek od Mi_dE_Co »

Jak tak to nějak čtu v té diskuzi na googlu, tak projekt byl pozastaven kvůli tomu, že se daVinci ozvalo kvůli svým autorským právům, že? :( Je to škoda, zvláš? když se stále nemají k tomu vydat svou hru online (teda snad se nepletu :D )
marcokVF
Příspěvky: 1
Registrován: 23 led 2010, 20:36

Příspěvek od marcokVF »

hej hej nejde vam to preto že nejde alderan.cz....do kbang si musite namiesto alderan.cz dat dragonn.net :D
Cichal
Příspěvky: 1
Registrován: 23 led 2010, 22:29

Příspěvek od Cichal »

[quote:ba14a3ae37="marcokVF"]hej hej nejde vam to preto že nejde alderan.cz....do kbang si musite namiesto alderan.cz dat dragonn.net :D[/quote:ba14a3ae37]

Jo to je pěkný, jenže tam nikdo nehraje... By to chtělo nějak dát vědět lidem z alderanu, a? přejdou na dragonn.net :(
Mi_dE_Co
Příspěvky: 9
Registrován: 02 led 2010, 21:38

Příspěvek od Mi_dE_Co »

A jak se to teda vůbec dělá? Já nejsem vůbec ale vůbec zdatný v programování nebo něčem podobném a vůbec netuším teda co mám udělat, abych si mohl zahrát :(
SWATAK
Příspěvky: 1
Registrován: 05 úno 2010, 12:07

pomoc

Příspěvek od SWATAK »

skadial si mam stiahnut kbang client???? ak ma niekto EXE subor poslite mi ho na mail swatak@gmail.com, rad by som to zadrtil aj ja po nete. vdaka
MareCZEk5
Příspěvky: 1
Registrován: 21 dub 2010, 17:23

Připojení

Příspěvek od MareCZEk5 »

ahojte hele mám stahnutej klient a nevím jak se mám připojit na server. Když se připojím na alderan.cz tak to nic nedělá a když se chci připojit jinam tak mi to pořád jen připojuje a nic. Prosím o radu
yossi
Příspěvky: 1
Registrován: 09 led 2009, 23:07

kbang

Příspěvek od yossi »

Stiahol som si z http://spectregadget.net/kbang/kbang-cl ... -sound.zip
a ide mi v pohode. Ani s hracmi nebol problem.
Overpowerd
Příspěvky: 3
Registrován: 29 čer 2010, 11:29

Příspěvek od Overpowerd »

Právě jsem si to stáhl, ale na Alderan.net nikdo není, nezná někdo jméno a port serveru, kde se hraje?
zajoz125
Příspěvky: 1
Registrován: 03 říj 2010, 20:22

Poslite mi pls bang

Příspěvek od zajoz125 »

Posli te mi prosim Vas kBang.. na email Vanderhell@gmail.com
Dakujemm
Takeno
Příspěvky: 1
Registrován: 27 říj 2010, 10:16

Příspěvek od Takeno »

mohl by mi to take nekdo poslat na mail neopcman@seznam.cz?

dekuji
C-Joe
Příspěvky: 24
Registrován: 25 pro 2011, 18:38

Re: KBang - síťová počítačová verze Bang!

Příspěvek od C-Joe »

Nevíte někdo jestli bude i rozšíření online ? Docela rád bych si zahrál Město Duchů nebo třeba Fistfull.
Odpovědět