Kde vzít Eldorádo?

první neoficiální rozšíření
datel.bang
Příspěvky: 2
Registrován: 21 kvě 2007, 13:07

Kde vzít Eldorádo?

Příspěvek od datel.bang »

zdar.sem welkej fanda do bangu ale mam poze 2 rozšíření:High Noon a Dodge City. kde se dá sehnat nějaké další???třeba to Eldorado?????diky
Uživatelský avatar
Jidan
Příspěvky: 13
Registrován: 28 srp 2006, 13:23

Příspěvek od Jidan »

Čau. V Altaru měli nedávno rozšíření A Fistful Of Card (anglická verze).
Co se týká ELDORADA mám už nějakou dobu připravenou novou verzi karet (zrušil jsem motivy z filmu Limonádový Joe a nahradil svým uměním, abych neporušoval autorská práva), upravil a zjednodušil jsem pavidla, aby se to dalo hrát dohromady s ostatními rozšířeními. Ještě stále zvažuju, že vyhodim postavu hrobníka, ale jinak karty jsou k dispozici, jen se musím domluvit se Srabem, aby to dal sem na stránky.

JIDAN
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

[quote:a72c8af548="Jidan"]Čau. V Altaru měli nedávno rozšíření A Fistful Of Card (anglická verze).
Co se týká ELDORADA mám už nějakou dobu připravenou novou verzi karet (zrušil jsem motivy z filmu Limonádový Joe a nahradil svým uměním, abych neporušoval autorská práva), upravil a zjednodušil jsem pavidla, aby se to dalo hrát dohromady s ostatními rozšířeními. Ještě stále zvažuju, že vyhodim postavu hrobníka, ale jinak karty jsou k dispozici, jen se musím domluvit se Srabem, aby to dal sem na stránky.

JIDAN[/quote:a72c8af548]

JJ domluv se se mnou :)
Uživatelský avatar
Mildavl
Příspěvky: 6
Registrován: 01 srp 2007, 18:35
Bydliště: KH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mildavl »

čau
tak se plz domluvte co nejdřív :D
Hele mám takovej nápad že by hrobník nebyla postava, ale role. Co vy na to :?:
Uživatelský avatar
Jidan
Příspěvky: 13
Registrován: 28 srp 2006, 13:23

Příspěvek od Jidan »

[quote:37c22c4e0b="Mildavl"]čau
tak se plz domluvte co nejdřív :D
Hele mám takovej nápad že by hrobník nebyla postava, ale role. Co vy
na to :?:[/quote:37c22c4e0b]


Čau.
Poslal jsem to Srabovi už v létě a pořád to tady není. Kdo chce novější verzi, tak mu jí pošlu na email.

Jidan
Uživatelský avatar
Mildavl
Příspěvky: 6
Registrován: 01 srp 2007, 18:35
Bydliště: KH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mildavl »

Jo tak mi ji prosím pošli na mail [color=green:4e6eefe9a7]mildavl@seznam.cz[/color:4e6eefe9a7]
dík
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

[quote:87066fcc8b="Jidan"][quote:87066fcc8b="Mildavl"]čau
tak se plz domluvte co nejdřív :D
Hele mám takovej nápad že by hrobník nebyla postava, ale role. Co vy
na to :?:[/quote:87066fcc8b]


Čau.
Poslal jsem to Srabovi už v létě a pořád to tady není. Kdo chce novější verzi, tak mu jí pošlu na email.

Jidan[/quote:87066fcc8b]

Zdar Jidane , sry ale bylo toho na mě moc a na BANG už fakt nevybyl čas, přemejšlim že bych celý ty stránky převed do joomly a udelal vam prava abyli by jste normalni redaktori. Jinak jsem to zmenil na tu tvoji verzi 2.0 z leta :). http://www.bang.cz/download/eldorado.zip
Uživatelský avatar
Mildavl
Příspěvky: 6
Registrován: 01 srp 2007, 18:35
Bydliště: KH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mildavl »

Jo dobrý obrázky v tý nový verzi :D
Už mi to teda Jidane neposílej.
Jinak dík. :wink:
Othar
Příspěvky: 6
Registrován: 03 led 2008, 22:11
Bydliště: Senica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Othar »

tak ja som tie? veľkým fanúšikom BANGu! a pred pár dňami sme si kúpili Město Duchú, ktoré je úplne namakané. Dalo by sa Eldroado nejako objedna? cez net?
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

[quote:cccdab96dd="Othar"]tak ja som tie? veľkým fanúšikom BANGu! a pred pár dňami sme si kúpili Město Duchú, ktoré je úplne namakané. Dalo by sa Eldroado nejako objedna? cez net?[/quote:cccdab96dd]

Ne nedalo , je zdarma zde http://www.bang.cz/download/eldorado.zip
MartaSkovi
Příspěvky: 51
Registrován: 18 dub 2012, 18:09

Re:

Příspěvek od MartaSkovi »

srab píše:[quote:cccdab96dd="Othar"]tak ja som tie? veľkým fanúšikom BANGu! a pred pár dňami sme si kúpili Město Duchú, ktoré je úplne namakané. Dalo by sa Eldroado nejako objedna? cez net?[/quote:cccdab96dd]

Ne nedalo , je zdarma zde http://www.bang.cz/download/eldorado.zip
Ale to je naprd, ja potrebuju abych si to nekde koupil. Nebo je mi to schopen nekdo profesionalne udelat za nejakej peniz i s pravidlama? Protoze treba Hrobnik je dosti zvlastni, jak nekdo muze ziskat ve hre Hrobnika? Nechapu...
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Kde vzít Eldorádo?

Příspěvek od Hrošík97 »

Nadávat na to, že Eldorado nejde koupit můžeš jak chceš. Rozšíření je neoficiální a tím pádem je nikdo krom firmy, co Bang! udělala nesmí tyto neoficální rozšíření prodávat. Nezáleží na tom jak kvalitně si ty karty uděláš, stačí, když je budeš mít, protože je to stejně oddělený balíček, který nepřidáváš k oficiálním kartám. ;) A na vytisknutí a vystřihnutí není žádná věda.
MartaSkovi
Příspěvky: 51
Registrován: 18 dub 2012, 18:09

Re: Kde vzít Eldorádo?

Příspěvek od MartaSkovi »

Hrošík97 píše:Nadávat na to, že Eldorado nejde koupit můžeš jak chceš. Rozšíření je neoficiální a tím pádem je nikdo krom firmy, co Bang! udělala nesmí tyto neoficální rozšíření prodávat. Nezáleží na tom jak kvalitně si ty karty uděláš, stačí, když je budeš mít, protože je to stejně oddělený balíček, který nepřidáváš k oficiálním kartám. ;) A na vytisknutí a vystřihnutí není žádná věda.
Proc je nesmis hrat s oficialnimi? Ja jsem si chtel treba pridat Hrobnika do ostatnich mych karet - to jako nemuzu? Proc?
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Kde vzít Eldorádo?

Příspěvek od Hrošík97 »

Řeknu ti to takhle: Eldorado je samostatné rozšíření jako například High Noon nebo Fistful of Cards. Všechny karty (včetně Hrobníka) se zamíchají do svého vlastního balíčku a poté se otáčí podle jistých pravidel (všechno to najdeš v pravidlech k rozšíření). Hrobník se hraje tak, že Šerif tu kartu vezme a vyloží ji před mrtvého hráče, ten ožije a stane se Hrobníkem (znovu, vše je přesněji v pravidlech). Není to žádná nová postava nebo role, proto ji nemůžeš přidat k ostatním. Eldorado můžeš hrát se všemi rozšířeními (oficiálními i neoficiálními), akorát je to samostatný balíček, který se k žádným kartám z rozšíření nepřidá, i když se s ním normálně hraje. Doufám chápeš. Prostě a jednoduše, když si přečteš pravidla, všechno pochopíš. :wink:
MartaSkovi
Příspěvky: 51
Registrován: 18 dub 2012, 18:09

Re: Kde vzít Eldorádo?

Příspěvek od MartaSkovi »

Hrošík97 píše:Řeknu ti to takhle: Eldorado je samostatné rozšíření jako například High Noon nebo Fistful of Cards. Všechny karty (včetně Hrobníka) se zamíchají do svého vlastního balíčku a poté se otáčí podle jistých pravidel (všechno to najdeš v pravidlech k rozšíření). Hrobník se hraje tak, že Šerif tu kartu vezme a vyloží ji před mrtvého hráče, ten ožije a stane se Hrobníkem (znovu, vše je přesněji v pravidlech). Není to žádná nová postava nebo role, proto ji nemůžeš přidat k ostatním. Eldorado můžeš hrát se všemi rozšířeními (oficiálními i neoficiálními), akorát je to samostatný balíček, který se k žádným kartám z rozšíření nepřidá, i když se s ním normálně hraje. Doufám chápeš. Prostě a jednoduše, když si přečteš pravidla, všechno pochopíš. :wink:
takze budu mit 3 rozsireni a kazde kolo budu otacet 3 karty rozsireni a budou platit vsechny 3 ?

A kde toho Hrobnika Serif vezme? To ho ma jako porad u sebe a jakmile nekdo zemre, tak mu da automaticky hrobnika?

Ty pravidla treba v PDFku bych si rad precetl - posles link? Abych si je mohl precist?

BTW: je mi divne ze Fistul a Hign Noon se da spolu smichat, ale Eldorado se neda smichat, tak vzniknou proste 3 balicky rozsireni (i s Divokym zapadem, ktery se hraje uplne oddelene od vsech ostatnich rozsireni)
Odpovědět