Názor na nové rozšíření: Velká vlaková loupež

vše ohledně stránek BANG.cz
Odpovědět
Tommy Custer
Příspěvky: 31
Registrován: 13 srp 2021, 14:25

Názor na nové rozšíření: Velká vlaková loupež

Příspěvek od Tommy Custer »

Ahoj, všichni!

Před pár týdny vyšlo nové české rozšíření hry Bang! Velká vlaková loupež, které kromě nové mechaniky vlaku přináší také pár nových herních karet a postav: některé vytvořené přímo hráči z české a slovenské republiky. Rozšíření vypadá zajímavě. Díval jsem se na pár finálních karet a některé z nich, hlavně postavy mě velice zaujali.
(je zajímavé, že postavy vytvořené samotnými hráči jsou často zajímavější, než ty vytvořeny autory)
Díval jsem se i na pravidla mechaniky vlaku, která na stránce Bang.cz uveřejnil Andy363. Přijdou mi ale velmi komplikovaná: už jen to posouvání karet po stole mi přijde velmi otravné. Má tedy někdo z vás už rozšíření doma? Jaké s ním máte zkušenosti, a doporučujete ho?

Děkuji za vaše odpovědi! :mrgreen:
West is the best
Příspěvky: 11
Registrován: 05 kvě 2021, 08:31

Re: Názor na nové rozšíření: Velká vlaková loupež

Příspěvek od West is the best »

Ahojte, nevím, jestli si rozšíření koupit. Chtěl bych vědět, co je tam konkrétně za karty. Nevíte třeba o nějakých fotkách? Jinak pravidla už jsem si četl a herní mechanika vypadá docela zajímavě :)
West is the best
Příspěvky: 11
Registrován: 05 kvě 2021, 08:31

Re: Názor na nové rozšíření: Velká vlaková loupež

Příspěvek od West is the best »

Na těchto stránkách jsou pravidla ke stažení :wink:
https://eshop.albi.cz/bang-velka-vlakova-loupez/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tommy Custer
Příspěvky: 31
Registrován: 13 srp 2021, 14:25

Re: Názor na nové rozšíření: Velká vlaková loupež

Příspěvek od Tommy Custer »

Ahoj, děkuji, že si mi odpověděl... nečekal jsem, že tu někdo stále je, ale asi ano! :mrgreen:
K tvé otázce, co je v balíčku: v rozšíření najdeš osm nových postav, šestnáct herních karet, karty zastávek a kartu lokomotivy. (ty se používají v nové mechanice)

Jaké konkrétní karty v balíčku najdeš Ti bohužel neřeknu, ale zde v tomto článku je trochu více informací... i když ale ne tolik...
https://pres.upmedia.cz/zpravy/dalsi-ro ... echanismus

Měj se hezky!

(mimochodem, nechci tě tímto otravovat, ale mám prosbu: vím že si se jako první (a zatím jediný) vyjádřil k návrhům mých postav, za což děkuju. :wink:
Před pár týdny jsem v sekci nápady na nové karty sdílel můj návrh na rozšíření Fort Summer. Už ho vidělo přes tisíc lidí... ale nikdo se k tomu nevyjádřil. Vím, že ty si tu pravidělně, tak bych byl moc rád, kdyby si se na to podíval a vyjádřil se...
Děkuju. :wink:
Odpovědět