Vylozene karty a vezenie

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
Anonymous

Vylozene karty a vezenie

Příspěvek od Anonymous »

1. Karty vylozene (modre karty, zbrane atd. ) sa pri 3. faze - zhadzovani kariet rataju do kariet, alebo nie? Ak mam 3 zivoty, 2 vylozene karty, a 3 karty na ruke, musim zhadzovat?
2. Ked ma niekto posle do vezenia, som v nom dovtedy dokedy si neliznem srdce, alebo ked sa mi nepodari liznut srdce kartu zahodim a pridem iba o 1. a 2. fazu tahu?
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vylozene karty a vezenie

Příspěvek od srab »

[quote:e796524a6d="Cengo"]1. Karty vylozene (modre karty, zbrane atd. ) sa pri 3. faze - zhadzovani kariet rataju do kariet, alebo nie? Ak mam 3 zivoty, 2 vylozene karty, a 3 karty na ruke, musim zhadzovat?
2. Ked ma niekto posle do vezenia, som v nom dovtedy dokedy si neliznem srdce, alebo ked sa mi nepodari liznut srdce kartu zahodim a pridem iba o 1. a 2. fazu tahu?[/quote:e796524a6d]
1. karty na stole(vyložené) se nepočítají
2. Když dostaneš vězení, tak před svou fází 1., otočíš kartu na vrchu balíčku a pokud je srdcová, zahodíš kartu vězení na balik a pokračuješ fázi 1,2,3.
:twisted:
sona bendova
Příspěvky: 3
Registrován: 06 srp 2007, 12:10

Re: Vylozene karty a vezenie

Příspěvek od sona bendova »

Dobrý den, a co s tou srdcovou kartou kterou jsem si případně lízla a dostala se tak z vězení? Nechám si ji a lížu k ní jen 1 kartu,nebo ji zahodím na odhazovací balík spolu s vězením a lížu nové dvě karty? Díky za odp.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

Ano, zahodíte tu srdcovou a vězení a lížete si dvě nové.
Odpovědět