moje rozšíření 'Famous Time'

máte nápad na nějakou novou kartu?
Odpovědět

Líbí se vám toto rozšíření?

ANO.
2
29%
NE.
2
29%
NA PŮL!
3
43%
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
XPavel
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2016, 20:29
Bydliště: Písková Lhota
Kontaktovat uživatele:

moje rozšíření 'Famous Time'

Příspěvek od XPavel »

Obrázek
:!: V PŘEKLADU 'ZNÁMÉ ČASY'. TOTO NEOFFICIÁLNÍ ROZŠÍŘENÍ JE ZAMĚŘENO NA ZNÁMÉ VĚCI, KDE BUDOU LEGENDÁRNÍ ZBRANĚ A POSTAVY. TOTO ROZŠÍŘENÍ UMOŽŇUJE PŘIDAT DO WESTERNU TROCHA TOHO 21.století : :D :) :wink: :mrgreen:

:arrow: Stažení rozšíření a pravidel najdeš na http://www.famous-time.weebly.com :twisted:
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: moje rozšíření 'Famous Time'

Příspěvek od Freddy Krueger »

Jako špatné to není ale mě se to třeba nelíbí, mohl bys některé karty odebrat a Terence Hill už ve hře je jako Teren Kill, můžeš si ho najít. To pivo co ti dá život při <3 už taky někso vymyslel a je to automat na pivo. Oficialni ale ještě není. A jak může být motýlek na vzdálenost 4? No pokud je to tvé první rozšíření tak budiž ale příště ho nedělej v B!CG mám pocit že jsem to dělal v Adobe Illustrator, zkus to :)
Uživatelský avatar
XPavel
Příspěvky: 8
Registrován: 20 čer 2016, 20:29
Bydliště: Písková Lhota
Kontaktovat uživatele:

Re: moje rozšíření 'Famous Time'

Příspěvek od XPavel »

Freddy Krueger píše:Jako špatné to není ale mě se to třeba nelíbí, mohl bys některé karty odebrat a Terence Hill už ve hře je jako Teren Kill, můžeš si ho najít. To pivo co ti dá život při <3 už taky někso vymyslel a je to automat na pivo. Oficialni ale ještě není. A jak může být motýlek na vzdálenost 4? No pokud je to tvé první rozšíření tak budiž ale příště ho nedělej v B!CG mám pocit že jsem to dělal v Adobe Illustrator, zkus to :)
Oukej beru na vedomi :mrgreen:
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: moje rozšíření 'Famous Time'

Příspěvek od Freddy Krueger »

*dělal jsem ho v Adobe InDesign CS5 :)
Uživatelský avatar
MrWorS
Příspěvky: 13
Registrován: 08 srp 2016, 18:25

Re: moje rozšíření 'Famous Time'

Příspěvek od MrWorS »

Velmi nevyrovnané postavy :roll:

Nechápu dvojité "vedle!"
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: moje rozšíření 'Famous Time'

Příspěvek od Freddy Krueger »

Zdravím :) plánuješ vytvořit další rozšíření nebo ne? Doufám že ano :) a prosím, zkus to bez B!CG :D ne že by byl špatný, ale plýtvá papírem...
Odpovědět