Madalena Rivera

od Apache po Willyho
Odpovědět
touner
Příspěvky: 60
Registrován: 21 bře 2011, 15:04

Madalena Rivera

Příspěvek od touner »

Obrázek

Postava z mého El Paso módu. Schopnost je možné použít pouze 2x za kolo (v příští verzi to bude na kartě napsáno, takhle to aspoň víte).
touner
Příspěvky: 60
Registrován: 21 bře 2011, 15:04

Re: Madalena Rivera

Příspěvek od touner »

Jak tak koukám, obrázek se nenačetl. Odkaz pro zobrazení je tedy zde: http://s22.postimg.org/6lzo2pxu9/madalena_rivera.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Freddy Krueger
Příspěvky: 61
Registrován: 26 úno 2015, 18:20

Re: Madalena Rivera

Příspěvek od Freddy Krueger »

Ty děláš další rozšíření? :D A co ty ostatní? :D
touner
Příspěvky: 60
Registrován: 21 bře 2011, 15:04

Re: Madalena Rivera

Příspěvek od touner »

Popravdě to je asi tak: když jsem byl na základce, hodně jsem ujížděl na bangu a stále plánoval nová rozšíření, kterými jsem zde stále dokola spamoval. Nestála za moc, ale je to taková malá epizodka mého života :D Teď mám již před maturitou, jsem o poznání starší a mám kompletně hotový nový mód s názvem El Paso, který stále s přáteli vychytávám. Už s tím zde ale nechci tolik spamovat, protože mé uživatelské jméno je už dost provařené :D. Chtěl jsem sem ale přispět touto kartou. Když by se třeba líbila ;)
Daniela
Příspěvky: 1
Registrován: 18 led 2016, 09:55

Re: Madalena Rivera

Příspěvek od Daniela »

Ahoj. Rada by som si ujasnila jednu dost dolezitu zalezitost :) postava jourdonnais a situacia ked pride do mesta kazatel. Platia aj na springfield, pusku na bizony, howitzer, pepperbox, gatling, roztriestenu gulku, tomahawk,derringer, noz a uder? Alebo iba na samotne Bang karty? My to hrame tak ze jourdonnais plati na vsetko ako barrel a kazatel len na samotne Bang karty ale neviem ci je to spravne. Dakujem :)
Uživatelský avatar
MrWorS
Příspěvky: 13
Registrován: 08 srp 2016, 18:25

Re: Madalena Rivera

Příspěvek od MrWorS »

Daniela píše:Ahoj. Rada by som si ujasnila jednu dost dolezitu zalezitost :) postava jourdonnais a situacia ked pride do mesta kazatel. Platia aj na springfield, pusku na bizony, howitzer, pepperbox, gatling, roztriestenu gulku, tomahawk,derringer, noz a uder? Alebo iba na samotne Bang karty? My to hrame tak ze jourdonnais plati na vsetko ako barrel a kazatel len na samotne Bang karty ale neviem ci je to spravne. Dakujem :)
Ano, hrajete to správně.

A postava se mi líbí :mrgreen:
Odpovědět