Otázky na pár karet a postav

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
Tomas17
Příspěvky: 1
Registrován: 29 črc 2013, 15:51

Otázky na pár karet a postav

Příspěvek od Tomas17 »

1. dotaz: Když mám před sebou dynamit a někdo mě mezitím zabije, tak musím vyhodit všechny karty, vyhazuje se i dynamit když ještě není vybouchlý?
2. dotaz: Pokud jsou ve hře pomocníci šerifa a šerif zemře, stane se šerifem jeden z pomocníků? pokud ano, tak který z nich se má odhalit aby převzal hvězdu?
3. dotaz: Když jsem vyřazen a otočí se karta Město duchů, mám jako duch nějakou výhodu? např: neomezený počet zahrání karet bang, dostřel na všechny hráče nebo zahrání zelených karet bez čekání kola?
4. dotaz: Mohu si vzít zpět vyloženou modrou kartu zpět do ruky aniž bych použil paniku?
5. dotaz: když mám postavu Sid Ketchum, mohu použít jeho schopnost doplnění života i mimo svůj tah?
6. dotaz: postava Jordannais má psáno že může použít svoji schopnost 'barel' jen když na něj jde karta bang, takže nemůže použít schopnost na nůž, kulomet atd? nebo je zde myšlen symbol BANG?
7. Když ožije postava při městě duchů, tak po jeho konci tahu všechny zbylé karty dostane Vulteru Sam? Může zde uplatnit schopnost i Greg digger a Herb Hunter?
8. Mohu kartou Panika vzít kartu z balíčku neb odhazovacího balíčku? (třeba když na sousedy nedošáhnu kvůly mustangovi)
MarKr
Příspěvky: 100
Registrován: 19 dub 2012, 01:51

Re: Otázky na pár karet a postav

Příspěvek od MarKr »

1) Dynamit se odhodí
2) Ne, hra končí ve chvíli, kdy šerif zemře.
3) Jediná výhoda je, že místi klasických 2 karet na začátku tahu si vezmeš 3 a nemůžeš zemřít (což stejně snad ani herní mechanismy neumožňují) a na konci tahu znovu vypdaneš. Málokdy se duchovi povede něco změnit :(
4) Ne, nelze.
5) Tuším, že můžeš v případě, že bys měl přijít o poslední život.
6) Jeho schopnost platí i na úder, pušku na bizony a další (v podstatě všechno, co má znak Bang!)
7) Ano. Těmto 3 postavám se všeobecně říká "hrobníci" (jejich schopnosti souvisí se smrtí ostatních hráčů) - díky Městu duchů jsou jejich schonosti o trošku užitečnější.
8) Ne, takhle se Paniká nedá zahrát...
Odpovědět