Don Bell

od Apache po Willyho
Odpovědět
Darkslinger
Příspěvky: 3
Registrován: 27 pro 2012, 18:48

Don Bell

Příspěvek od Darkslinger »

po skonceni taku otoci kartu ... jestli je cervena hraje extra tah navic ...

Jak je to se zelenyma kartama z dodge city ???

Je to opravdu tak ze napriklad v prvnim tahu zahraju treba pony expres ... na konci otocim cervenou kartu tak hraju extra tah ... vemu dve karty ... a zahraju pony expres ... muzu to udelat??? protoze potom mi prijde uplne nejlepsi ze vsech ... !!
rhiperiorus
Příspěvky: 20
Registrován: 26 pro 2012, 16:36

Re: Don Bell

Příspěvek od rhiperiorus »

muzes protoze se zelene karty otaci hned pristi tah takze muzes :D :D :D
Darkslinger
Příspěvky: 3
Registrován: 27 pro 2012, 18:48

Re: Don Bell

Příspěvek od Darkslinger »

Mno ... my uz zme se z kamosama zhodli ... ze priste budem hrat "Don Bell" jen z trema zivotama ... bo je strasne silny ... :-D ...
Hrajeme z pravidlem ze pokud prezijes tak si muzes ponechat charakter ... poprve zme vyzkouseli "Golden Rush" ... :-D a "Don Bell" neprohral asi 10 her za sebou ... :-D :-D

Tvurci by se mozna meli zamyslet az prijde nova verze o oslabeni "Nesmrtelneho tiktaka"... :-D :-D :-D ... (bud tri zivoty ... nebo dat otoceni treba jen na srdce)

Pro srovnani "Black Jack" kdyz otoci na zacatku kola srdce, kary ... bere 1 kartu navic ...
..... "Don Bell" ... otoci srdce kary ... bere 2 karty navic + muze rovnou pouzit zelene karty aniz by mu je nekdo zpanikaril nebo znicil ... + muze zahrat extra bang ...
Mno trosku nepomer na to ze "Black Jack" je jedna z dobrych postav ze zakladni hry ... :-D :-D :-D
rhiperiorus
Příspěvky: 20
Registrován: 26 pro 2012, 16:36

Re: Don Bell

Příspěvek od rhiperiorus »

no Don Bell je silny protoze postavy z rozsireni maji byt silnejsi (zvlaste WWS a zlata horecka-Don Bell) aby byla vetsi zabava a clovek by musel vic premyslet jak vyhrat :D :D :D proto jsou nektere postavy tak silne př: náš Don Bell, Vera Custer, Gregory Dock, atd.... :D :D :D
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Don Bell

Příspěvek od benabel »

Dol Bel ako testovana postava bola dobra postava, lebo pocas testu mala 4 zivoty a extra tah iba pri Srdci.

Emiliano sa nepacilo, ze nik nemal zaujem pri vybere postavy. 25 % sanca nebola dostatocna. Ked ssi clovek mal vybrat medzi Pixi, Black Jackom, Kit Carslonom a Don Bellom, strasne maly pocet hracov preferovalo Don Bell. s 25 % sancom ste mali iba postavu so 4 zivotmi a za hru ste stihli zahrat max 1-2 extra kola.

Preto Emiliano navrhol zmenu, ktoru som v danom case nestihol otestovat. A tak vznikla nevyvazena postava.

Odporucanie Emiliana: Hrajte ho s 3 zivotmi. Moje s 5 zivotmi a s otocenim iba na srdce ma extra tah. Pripadne so 4 zivotmi, prve kolo ma extra tah a potom na kazdom otaca na srdce ma extra.
Darkslinger
Příspěvky: 3
Registrován: 27 pro 2012, 18:48

Re: Don Bell

Příspěvek od Darkslinger »

Dik za vysvetleni a doporuceni ...

My jsme se rozhodli ho hrat s 4 zivoty a otaceni na srce ... Svuj extra 100% tah nedostane na zacatku ... ale dostane ho az v rozsireni High Noon prijde karta pozehnani ... protoze kdyby dostal extra tah v prvnim kole ... byla by vysoka pravdepodobnost ze ma dva 100% extra tahy za hru ...

pro ty co nehrajou High Noon bych doporucil hrat ho ... podle posledni rady ... tedy 4 zivoty otacet na srdce a prvni kolo 100% extra tah ...
Johny222
Příspěvky: 55
Registrován: 23 říj 2021, 16:59

Re: Don Bell

Příspěvek od Johny222 »

DON BELL
Na konci svého tahu "sejme" kartu: Pokud to jsou srdce nebo káry, může odehrát ještě jeden tah.

Upřesnění: Na konci svého tahu navíc už neotáčí vrchní kartu pro další tah navíc.
Odpovědět