Zlatá horečka

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
Uživatelský avatar
santa666
Příspěvky: 2
Registrován: 22 říj 2012, 19:19

Zlatá horečka

Příspěvek od santa666 »

Mám dotaz. Vybavení batoh (za 2 valouny získá hráč život), mohu ho použít kdykoliv nebo jen ve svém tahu???????????????????????????????????????????????????????????????????????
díky za odpověď
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlatá horečka

Příspěvek od benabel »

Batoh zle vyuzit teoreticky kdykoliv. Ale najcastejsie vo svojom tahu a pri strate posledneho zivota.
free77
Příspěvky: 1
Registrován: 22 pro 2012, 18:53

Re: Zlatá horečka

Příspěvek od free77 »

Ahoj potřebuji se zeptat jen informativně : ve hře 4 hráčů (Šerif,2x bandita,odpadlík) při vyřezení dvou banditů se automaticky oba dva stávají stínoví banditi??? dikes
IZRAEL
Příspěvky: 19
Registrován: 26 říj 2011, 14:49

Re: Zlatá horečka

Příspěvek od IZRAEL »

ne! to se vztahuje jen na odpadlíka-pokud je vyřazen jako první, je stínový pomocník šerifa, pokud je to remíza(šerif vs 1 bandita), je stínový bandita a musí zabít šerifa.
Mikino
Příspěvky: 5
Registrován: 11 led 2014, 09:57

Re: Zlatá horečka

Příspěvek od Mikino »

IZRAEL, odkiaľ vieš, že tieňový odpadlík je len vtedy, keď je v hre eliminovaný ako prvý. V pravidlách to napísané predsa nemáše, aspoň som si to nevšimol.

Ja variantu tieňových pištoľníkov rozumiem takto: V hre napr. 5 hráčov (Šerif, pomocník, 2x bandita, odpadlík) je ako 1. eliminovaný napr. bandita. Odhalí svoju postavu a keď je na ťahu, vráti sa ako tieňovy bandita. Ked bude 2. elim. hráč napr. odpadlík, tak pomer odhalených funkcii je 1 šerif a 1 bandita a 1 odpadlík (odpadlík sa do pomeru nepočíta, lebo nie je ani + ani -). Odpadlík sa teda prída na stranu banditov a v nasledujúcom kole bude hrať ako tieňoví bandita. Ak neskôr vypadne ako 3. hráč pomocník, pomer elimin. hráčov sa zmení na 2 ku 1 v prospech zákona a odpadlík si na začiatku svojho ťahu otočí postavu na tieňový pomocník preto, lebo je na strane slabšieho tímu (slab. tím, kt. má viac odhalených rolí). NO a eliminovaný pomocník bude hrať ako tieňový pomocník.

Tak tomu rozumiem ja 8)
Mikino
Příspěvky: 5
Registrován: 11 led 2014, 09:57

Re: Zlatá horečka

Příspěvek od Mikino »

Nie je mi celkom jasné, ako donútiť iného hráča aby odhodil kartu vybavenia :?: Chápem, že musím zaplatiť o 1 nuget viac, ako je cena vybavenia. Ale nieje mi jasné či tie nugety mám zaplatiť protihráčovi alebo do odhadzovacieho balička :? a či si potom tú kartu nechávam alebo ju dávam na spodok balíčka vybavenia ?

Diky
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlatá horečka

Příspěvek od benabel »

Pri odhodeni karty vybaveni sa plati o 1 nuget viac nez je jeho cena. Nugety odovzdavas do kopy (do banku), nie hracovi, ktoremu si kartu vybavenia odhodil.
Odpovědět