Výročná edícia

vše ohledně stránek BANG.cz
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Výročná edícia

Příspěvek od andy636 »

O tejto edícií sa už povedalo dosť, lenže nie všetko je pravda. V tejto téme by som chcel napísať všetko info práve o tejto edícií (a neskôr spravím aj článok, ale až keď mi odpíše Albi a keď budú obrázky). Táto edícia vznikla ku výročiu Bangu a oproti obyčajnému Bangu(štvrej talianskej verzie) obsahuje:
- veľký kovový obal do ktorého by sa mali zmestiť všetky rozšírenia
Obrázek
- drevené guľky
- Most Wanted (pravdepodobne 7 postáv)
- 3 nové postavy
Vychádzam z informácií stránky DvGiochi, no samozrejme pravda môže byť iná. Cena je odhadovaná na 25€ a po prvý krát má byť k dostaniu na festivale Lucca Games & Comics. V česku a slovensku o rok neskôr (!informácia z tretej strany!).

Časom doplním informácie. Pokiaľ máte akékoľvek informácie alebo chcete vyjadriť svoj názor napíšte.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Výročná edícia

Příspěvek od benabel »

Ak su tam tie postavy z MOST WANTED!!!

I LIKE THEM. I PLAYED THEM. I HELP TO CREATE THEM.

Takze do oficilaneho releasu ziadne info!!!! Ohladom 26 postava, z toho SKORO 10 novych, nepoviem preco.
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Výročná edícia

Příspěvek od andy636 »

Viem, najbližšie bude asi info z Lucca Games & Comics... No 26 postáv, 16 základných, 3 nové + 7 neznámych pravdepodobne Most Wanted (to teda je ale malé rozšírenie).
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Výročná edícia

Příspěvek od benabel »

Andrej636. Poslal som ti na facebook informacie k tej edicii, ktore su tajne. Nezverejnul nic z toho, pokial nebude prve krabica kupena, otvorena a niekde info napisane. Ani ja sam neviem presny obsah toho rozsirenia. K finalnej faze som sa nediostal, no testpval som MOST WANTED, aspon postavy, ktore boli v nom, tych bolo 28, no ako byva niekto skoncili na cintorine(vid Broodhill), ine odcvalali do dalsieho rozsirenia a ine sa usadili v MOST WANTED!. Inak ide o drsne postavy, co sam i uvidis.
Razak
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2012, 13:39

Re: Výročná edícia

Příspěvek od Razak »

Podle pravidel, které jsou na stažení na webu dvGiochi jsou postavy v Most Wanted, některé z již vydaných rozšíření a dohromady jich je 9. Jediná zcela nová postava je Annie Versary (4 životy, může hrát jakoukoliv kartu jako Bang!).
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Výročná edícia

Příspěvek od andy636 »

Neviem ako to je s Most Wanted ale nové sú určite 3... i keď 2 Most Wanted sú z Údolia tieňov, ktorí nebol vydaní v angličtine/taliančine a preto sa môže jednať o nové karty. Benabel, môžeš sa spýtať Emiliana? V tých postavách je už zmätok, najprv má obsahovať postavy zo všetkých vydaných rozšírení + most wanted + 3 nové, potom má obsahovať základné postavy + 7MW a 3 nové a teraz základné postavy + 9MW(už vydané postavy)+1 nová. Pokiaľ platí to posledné, tak s tou cenou sa to neoplatí :evil:
P.S.Kedy má byť Lucca Games y Comics?
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Výročná edícia

Příspěvek od benabel »

Takze plati to oficialne pravidiel. Andrej asi vzniklo informacne vakum medzi testermi a zle som pochopil informaciu ohladne Most Wanted!. Takze tych par postav ide do noveho pripravovaneho rozsirenia po vydani tehto specialnej edicie. Ja som bol v tom, ze tie testovane postavy idu do MOST WNATED!, takze to tak vzniklo. To info si nechaj zatial pre seba.

Ono toto rozšírenie vzniklo ako oslava 10 vyrocia. 26 Postav bude po novom predstavovat 5 ediciu hry BANG!. Takze turnaje budu zaujimavsie, kedze po novom sa bude pouzivat az 26 postav, ktore su celkom vybalancovane. Okrem toho obsahuje drevene zetonny nabojov ako zivoty, kartonove hracie podlozky pre az 7 hracov.

Do dozy by sa mali zmestit vsetky rozsirenia, cize to bude lahsie uskladnitelne a prenositelne. A bude obsahovat i podstavce, na ktorych sa da hrat BANG. Cena je odpovedajuca obsahuju balenia a mozem povedat, ze je vyhodna (Ak v taliansku kupis BANG zaklad za 20€). Ono sa to oplati pre zberatelov a tak. ALBI znizovala cenu starsich produktov o polovicu, tym ze namiesto krabic boli, chybali podstavce a zetony pre zivoty. Pri vyrocnom BNAGu to asi robit nebude, bude to za tu cenu 25 €.
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Výročná edícia

Příspěvek od andy636 »

Aha, tak v tom prípade sa všetko mení, no edíciu si asi aj tak kúpim, pretože je to už 5.edícia + kovová dóza, kde sa zmestia všetky rozšírenia - no neberte to! Nemyslíš že skôr 25 postáv keďže tá úplne nová je určená pre túto edíciu a tak by bolo divné, keby bola dostupná aj ostatným. Trochu ma trápi ten Most Wanted, keďže už tie postavy mám a znovu ich kupovať, to je trochu divné... Budú odstránené tie postavy z rozšírení v ktorých sa nachádzajú? Teda tie postavy čo sú tam z DG tak budú v novej edícií Dodge City? Diky za odpovede a tie informácie si nechám pre seba (aj tak mi bolo divné, že by rozšírenie obsahovalo IBA 7 postáv a nič viac).
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Výročná edícia

Příspěvek od benabel »

Tych 7 postav bolo iba orientacne cislo. Emiliano zauzival si vzorec, ze nove rozsirenie bude mat presne 8 postav. Viacej sa neda (potom vznikaju nepotrebne postavy), a vzdy sa vybera prave 8 najlepsich/Najvhodnejsich postav a ostatne cvalaju do dalsieho rozsirenia. Kedze postavy boli tazko otestovane, nevidim to tak daleko, kym uvidime nove rozsirenie. Treba dotestovat ten zbytok, co Emiliano pripravuje a vypusti asi tento december do testu asi nasjskor. Vzdy to prinasa novu mechaniku (WWS - divokost a WWS karty, GR - nugety a postavy, Most Wanted - existujuce postavy, ktore by sa dobre zapadli do cisteho zakladu). Myslim, ze sa mozno doskame aj nového Dogde City s pár novými postavami, kto vie. A tiez kariet vybaveni, ale to je daleko do buducnosti.
Uživatelský avatar
BladeBrown
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2011, 22:52

Re: Výročná edícia

Příspěvek od BladeBrown »

Uvidíme,
jak se k tomu postaví Albi, zda to vydá a jaká bude cena.K Bang!-u mám všechny rozšíření co zatím vyšli v CZ. Určitě jich není málo a ta konečná cena v celkovém součtu, také není zanedbatelná (cca 1000kč za 5+1základ) . Každopádně oceňuji u Albi poměru cena/výkon, který je u této karetní hry myslím rozumně nastaven.

Jinak na http://www.dvgiochi.com/download.cfm#B" onclick="window.open(this.href);return false;
již jsou ENG pravidla k výroční edici.
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Výročná edícia

Příspěvek od andy636 »

BladeBrown píše:Jinak na http://www.dvgiochi.com/download.cfm#B" onclick="window.open(this.href);return false;
již jsou ENG pravidla k výroční edici.
Čítal si vôbec o čom sme sa tu rozprávali?
Uživatelský avatar
BladeBrown
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2011, 22:52

Re: Výročná edícia

Příspěvek od BladeBrown »

Možná mě něco z té slovenštiny vypadlo, ale řekl bych, že četl.
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Výročná edícia

Příspěvek od andy636 »

Tak v tom prípade by si si všimol že tie pravidlá sú tu už dvakrát spomenuté a tiež sme sa o nich rozprávali, takže je celkom nemiestne ich sem dať znovu s dodatkom: "Mimochodom už sú EN pravidlá k výročnej edícií"
SamoH
Příspěvky: 11
Registrován: 21 kvě 2013, 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Výročná edícia

Příspěvek od SamoH »

Môžem sa spítať či nahodou neviete kedy sa bude dať kupiť toto rozšírenie na Slovensku?
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Výročná edícia

Příspěvek od andy636 »

Aké rozšírenie?
Odpovědět