Zahazování karet

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
Toams
Příspěvky: 9
Registrován: 06 čer 2012, 23:00

Zahazování karet

Příspěvek od Toams »

Zdravím
Mam dotaz když mam na ruce kartu co se mě nehodí tak jí nemůžu jen tak odhodit je to tak??Např. Mam postavu YOUL GRINNER a jsme jen dva hráči ve hře a mam na ruce třeba pivo nebo něco co nejde hrát můžu to odhodit?Abych mohl uplatnit svojí schopnost.Prosím pomozte :( Už mě nebaví se pořád hádat s kámošem kdo má pravdu :evil: děkuji!Bang!
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Zahazování karet

Příspěvek od Hrošík97 »

Odhodit ji můžeš, ale tím pádem končí tvůj tah, protože jsi použil možnost z fáze 4. Můžeš takhle odhodit cokoliv, ale prostě pak už nic nemůžeš dělat. Doporučuju tím pádem, zahrát co můžeš a pak až odhazovat na konci tahu. ;)
matewr
Příspěvky: 19
Registrován: 02 čer 2012, 22:23

Re: Zahazování karet

Příspěvek od matewr »

Toams píše:Zdravím
Mam dotaz když mam na ruce kartu co se mě nehodí tak jí nemůžu jen tak odhodit je to tak??Např. Mam postavu YOUL GRINNER a jsme jen dva hráči ve hře a mam na ruce třeba pivo nebo něco co nejde hrát můžu to odhodit?Abych mohl uplatnit svojí schopnost.Prosím pomozte :( Už mě nebaví se pořád hádat s kámošem kdo má pravdu :evil: děkuji!Bang!
Mne se zda, ze ne. Podle pravidel smis zahazovat jenom do aktualniho poctu zivotu.
Toams
Příspěvky: 9
Registrován: 06 čer 2012, 23:00

Re: Zahazování karet

Příspěvek od Toams »

Já si taky právě myslim že můžeš karty zahazovat jen na kůli životům.To pak můžeš zahodit celou ruku a to se mě zdá jako kravina :( Ale fakt nevim :(
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Zahazování karet

Příspěvek od Hrošík97 »

Je to možné, tak zase se to dá obejít nějak jinak. Například jakože chceš zahrát pivo a nevšimneš si že jste jen 2. Pokud hrajete na to, že když hráč špatně zahraje kartu, tak ji odhodí, tak by tohle byla jedna z možností. Ale máte pravdu, že v pravidlech je napsáno, že odhodí přebytečné. :?
MarKr
Příspěvky: 100
Registrován: 19 dub 2012, 01:51

Re: Zahazování karet

Příspěvek od MarKr »

Karty se nedají "jen tak" odhodit. Vždyť už jen karta "Fist full of cards" by pak byla zbytečná - každý by odhodil vše z ruky, aby se na něj nevystřelilo...dá se částečně zbavit karet - např. zahrát pivo, i když máš plný počet životů, se může, ale nemá to žádný efekt...můžeš třeba také vyložit novou zbraň a tím se zbavit další karty z ruky...ale říct si "tyhle karty nechci" a zahodit je, to nelze...
Odpovědět