Youl Grinner a Greygory Deck

nové rozšíření
Odpovědět
zlopras
Příspěvky: 1
Registrován: 15 srp 2012, 22:07

Youl Grinner a Greygory Deck

Příspěvek od zlopras »

Mohl by mi někdo prosím vysvětlit schopnosti dvou postav?

Nejdříve Youl Grinner, tam jsem nepochopil, co vlastně umí, formulace na kartě byla dosti kostrbatá. Možná nějaký příklad...?

Za druhé Greygory Deck - přijde mi, že se v podstatě jedná o extrémně silnou Veru Custer, protože si bere 2 postavy na tah a ještě má 4 životy oproti 3. To, že ona bere schopnosti postavy ve hře a on postav mimo hru a jen ze základní hry, není až tak důležité. Napadlo mě, že je asi myšlen tak, že jeho schopnosti platí pouze v jeho tahu a ne celé kolo jako pro Veru Custer. Je to tak?

Děkuji pěkně
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Youl Grinner a Greygory Deck

Příspěvek od Hrošík97 »

Youl Grinner: Ve fázi 1 dřív než si lízne 2 karty, tak mu ostatní hráči, kteří mají v ruce víc karet než on jednu kartu dají.
Příklad: Petr je Youl Grinner a má v ruce 2 karty. Pavel má 4, Jirka 3 a Martin 1. Petr je na řadě, než si lízne tak mu Pavel a Jirka musí dát jednu kartu, protože jich mají víc než Petr a Martin mu nedává nic, protože má míň.

Greygory Deck: Chápeš tu postavu správně a není to myšleno nijak jak si říkal. Je prostě moc silná asi jako zbytek postav (až na Big Spencera) z WWS. Ale můžeš si ji jakkoli upravit, to je jenom na tobě.

Doufám, že chápeš. Hrošík. :-P
rhiperiorus
Příspěvky: 20
Registrován: 26 pro 2012, 16:36

Re: Youl Grinner a Greygory Deck

Příspěvek od rhiperiorus »

nahodou "big spencer" je dost silnej : :D :D :D :D
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Youl Grinner a Greygory Deck

Příspěvek od Hrošík97 »

Po delší době jsem zase zavítal na fórum, tak odepisuji na celkem starý příspěvek, snad se nikdo nenaštve :D.

http://bang-blog-forum.2290712.n4.nabbl ... 43511.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tady se řešilo, jak na tom postavy jsou a věř mi, Big Spencer je na tom tak nějak ze všech nejlíp. Přečti si to i tam, shodlo se na tom pár lidí, co se fakt vyznají v Bangu jen málokdo tady na fóru se vyzná jak oni. Doufám, že zvládáš angličtinu, překládat ti to nebudu :)

Peace Hrošík
Odpovědět