Stránka 1 z 1

Youl Grinner a Greygory Deck

Napsal: 15 srp 2012, 22:14
od zlopras
Mohl by mi někdo prosím vysvětlit schopnosti dvou postav?

Nejdříve Youl Grinner, tam jsem nepochopil, co vlastně umí, formulace na kartě byla dosti kostrbatá. Možná nějaký příklad...?

Za druhé Greygory Deck - přijde mi, že se v podstatě jedná o extrémně silnou Veru Custer, protože si bere 2 postavy na tah a ještě má 4 životy oproti 3. To, že ona bere schopnosti postavy ve hře a on postav mimo hru a jen ze základní hry, není až tak důležité. Napadlo mě, že je asi myšlen tak, že jeho schopnosti platí pouze v jeho tahu a ne celé kolo jako pro Veru Custer. Je to tak?

Děkuji pěkně

Re: Youl Grinner a Greygory Deck

Napsal: 16 srp 2012, 09:57
od Hrošík97
Youl Grinner: Ve fázi 1 dřív než si lízne 2 karty, tak mu ostatní hráči, kteří mají v ruce víc karet než on jednu kartu dají.
Příklad: Petr je Youl Grinner a má v ruce 2 karty. Pavel má 4, Jirka 3 a Martin 1. Petr je na řadě, než si lízne tak mu Pavel a Jirka musí dát jednu kartu, protože jich mají víc než Petr a Martin mu nedává nic, protože má míň.

Greygory Deck: Chápeš tu postavu správně a není to myšleno nijak jak si říkal. Je prostě moc silná asi jako zbytek postav (až na Big Spencera) z WWS. Ale můžeš si ji jakkoli upravit, to je jenom na tobě.

Doufám, že chápeš. Hrošík. :-P

Re: Youl Grinner a Greygory Deck

Napsal: 27 pro 2012, 17:43
od rhiperiorus
nahodou "big spencer" je dost silnej : :D :D :D :D

Re: Youl Grinner a Greygory Deck

Napsal: 01 úno 2013, 18:45
od Hrošík97
Po delší době jsem zase zavítal na fórum, tak odepisuji na celkem starý příspěvek, snad se nikdo nenaštve :D.

http://bang-blog-forum.2290712.n4.nabbl ... 43511.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tady se řešilo, jak na tom postavy jsou a věř mi, Big Spencer je na tom tak nějak ze všech nejlíp. Přečti si to i tam, shodlo se na tom pár lidí, co se fakt vyznají v Bangu jen málokdo tady na fóru se vyzná jak oni. Doufám, že zvládáš angličtinu, překládat ti to nebudu :)

Peace Hrošík