Zážitky z hraní

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
matewr
Příspěvky: 19
Registrován: 02 čer 2012, 22:23

Zážitky z hraní

Příspěvek od matewr »

Ahoj, zajímá mě jaké máte zážitky z hraní. Pište sem všechny vtipné, napínavé a zajímavé momenty z týhle hry. :)
Uživatelský avatar
Gallugus
Příspěvky: 16
Registrován: 25 črc 2012, 08:43

Re: Zážitky z hraní

Příspěvek od Gallugus »

Napríklad ja som bol bandita v K-Bangu, šerif mal 1 život, žiadne karty. Ja som si pomyslel: Jooj, už ho mám, idem ho zabiť, lebo v ruke som mal gulomet, bang a vedle. Ale bál som sa , lebo bol v hre ešte dynamit. A len mi pukol. Mňa išlo tresnúť. :D :D
matewr
Příspěvky: 19
Registrován: 02 čer 2012, 22:23

Re: Zážitky z hraní

Příspěvek od matewr »

Gallugus píše:Napríklad ja som bol bandita v K-Bangu, šerif mal 1 život, žiadne karty. Ja som si pomyslel: Jooj, už ho mám, idem ho zabiť, lebo v ruke som mal gulomet, bang a vedle. Ale bál som sa , lebo bol v hre ešte dynamit. A len mi pukol. Mňa išlo tresnúť. :D :D

Jo tak tomu se rika smula :D Ja mam zase takovej zazitek ze skoly, kde tuhle hru furt hrajem. Tak tam se jedne me spoluzacce, ktera byla pomocnik, povedlo zastrelit serifa a umyslne(dala na neho dva BANGY za kolo) oduvodnila to tim ze v minulem kole na ni zautocil(indianama) :D
Mikino
Příspěvky: 5
Registrován: 11 led 2014, 09:57

Re: Zážitky z hraní

Příspěvek od Mikino »

V hre som zostal ja pomocník, šerif a bandita. šerif, teda šerifka do mňa veselo strieľala :roll: , i keď ja som do nej nepálil celú hru nič. Takmer som to nezvládol pod 2-násobným tlakom, zachránila ma barel aj pivo, nakoniec som ešte ja dostal toho banditu :) ale bral som to športovo, nie ako iní spoluhráči---
mjuran
Příspěvky: 1
Registrován: 29 bře 2016, 09:32

Re: Zážitky z hraní

Příspěvek od mjuran »

Já hrál jednou za banditu a vedle mě seděl podle všeho vice, který dostal vězení. Když byl na tahu, lízal na vězení a zůstal v něm - ztratil tedy svůj tah a vězení odhodil.
Po něm jsem ale hrál já, s postavou (teď nevím přesné jméno), která má vlastnost "první kartu si může vzít z odhazovacího balíčku". Samozřejmě jsem toho využil, vzal odhozené vězení a vzápětí byl milý vice opět za katrem :) Takto jsem to udělal asi třikrát, takže si chudák moc nezahrál :) 8)
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z hraní

Příspěvek od benabel »

Ja som bol bandita Sid Ketchum s v dueli vo serifovi Lucky Duke s 3 zivotmi. On si vylozil dynamit, lebo Lucky Duke a dal ma 1 zivot a este dal ma do vazenia. Ja som z vazenia neusiel, isiel serif na tah a otocit 2 dostavniky za Lucky Duke a bummmm. Vyhrali banditi, serif si to prehral sam. Vsetci pri stole sa smiali, preco zapalili dynamit, ked mal na 95 % uz vyhratu hru.
VERA CUSTER
Příspěvky: 30
Registrován: 05 čer 2019, 16:24

Re: Zážitky z hraní

Příspěvek od VERA CUSTER »

Hrálo nás pět a byl jsem vice. Zabil jsem banditu a šerif druhého.Pak šerif zabil mě.
pak odpadlík ubral šerifovi 4 životy. A šerif otočil Pravé poledne.
Sallamhnusajn
Příspěvky: 22
Registrován: 06 pro 2018, 17:26

Re: Zážitky z hraní

Příspěvek od Sallamhnusajn »

Jednou je takhle 1. dubna, jsem sám, a mám nachystat hru, než přijdou ostatní. Už tohle je smrtelná kombinace, a tak si říkám, že toho využiju:
rozdělil jsem postavy a karty takhle:
Big Spencer - dostal všech pět karet Vedle!

(už nevím kdo, je to jedno) - 2x Dostavník, Wells fargo, Útěk

Luc de la Bain (speciální naše postava, která může zahrát karty s hodnotou "A" -eso- jako jakoukoliv kartu) - plná ruka es.

(další zapomenutá) - dynamit, saloon, duch, odměna

Až přišel poslední, dal jsem mu na výběr mezi dvěma našima dalšíma speciálníma:
1. na začátku tahu si z 5 karet vybírá 3
2. může hrát zelené karty bez nabíjení, za každou zahranou zel. kartu si ještě jednu lízne

Jak jsem čekal, vybral si tu 1. a vtip byl v tom, že jsem mu dal všechny karty zelené.

Jejich reakce byly zajímavé: Big spencer hned ukázal svoji ruku, že na to kašle, ten s esama nám to ukázal taky, ale ten s Dostavníkama a wells fargem mlčel a dělal, jako by tam nebyl, aby si ho někdo náhodou nevšiml, a nedal na něj Paniky nebo Cat balou.
Sallamhnusajn
Příspěvky: 22
Registrován: 06 pro 2018, 17:26

Re: Zážitky z hraní

Příspěvek od Sallamhnusajn »

mjuran píše:Já hrál jednou za banditu a vedle mě seděl podle všeho vice, který dostal vězení. Když byl na tahu, lízal na vězení a zůstal v něm - ztratil tedy svůj tah a vězení odhodil.
Po něm jsem ale hrál já, s postavou (teď nevím přesné jméno), která má vlastnost "první kartu si může vzít z odhazovacího balíčku". Samozřejmě jsem toho využil, vzal odhozené vězení a vzápětí byl milý vice opět za katrem :) Takto jsem to udělal asi třikrát, takže si chudák moc nezahrál :) 8)
Jo, hold před Pedrem Ramirezem nikdy nikdo nechce sedět:)
Odpovědět