Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

vše ohledně stránek BANG.cz
Murynho
Příspěvky: 11
Registrován: 13 črc 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Murynho »

alebo k tej zbrani co som dal Hybrid Gun takze asi z toho nic? ci je to dobra zbran hm? :D
cartmanko
Příspěvky: 4
Registrován: 16 črc 2012, 21:21

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od cartmanko »

Čaute som tu tiez novy a ta hra ma velmi zacala bavit a tak som dostal nejake napady na nove karty napriklad ze:

Runda:(zelena karta) ten kto zahrá tu rundu tak ma automaticky zivot hore a hrac po lavici a po pravici si taha z kopy kartu a ked je srdcova a karova tak zivot hore a ked to budu tie zvysne symboli tak zivot dole.

Eagle Eye (Orlí Zrak): tato karta by bola cervena a vylozila by sa a zvysovala by range o 2 a vzdialenost od hracov by bola 1 ( takze akokeby jeden mustang a 2 appolosi v jednej karte). a nebude sa dat moct zrusit iba ked ten hrac zomrie .
cartmanko
Příspěvky: 4
Registrován: 16 črc 2012, 21:21

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od cartmanko »

cartmanko píše:Čaute som tu tiez novy a ta hra ma velmi zacala bavit a tak som dostal nejake napady na nove karty napriklad ze:

Runda:(zelena karta) ten kto zahrá tu rundu tak ma automaticky zivot hore a hrac po lavici a po pravici si taha z kopy kartu a ked je srdcova a karova tak zivot hore a ked to budu tie zvysne symboli tak zivot dole.

Eagle Eye (Orlí Zrak): tato karta by bola cervena a vylozila by sa a zvysovala by range o 2 a vzdialenost od hracov by bola 1 ( takze akokeby jeden mustang a 2 appolosi v jednej karte). a nebude sa dat moct zrusit iba ked ten hrac zomrie .
k tomu eagle eye este ze iba 3 take karty mozu byt v hre
Murynho
Příspěvky: 11
Registrován: 13 črc 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Murynho »

napadlo ma nieco take :)

Lopata - omraci hraca je to ako vezenie musi chytit srdcovu inac stoji jedno kolo a ta karta sa moze pouzivat aj na Serifa :)

Body Armor - to by bolo ako barel :)

Hybrid Gun - zbran na 2+ dostrel jej vlastnost je ze moze davat 2 bangi :)
Obrazok: http://xbox360media.ign.com/xbox360/ima ... 311284.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Border Gun - zbran na dostrel +3 schopnost zbrane je vystreli 1 Bang! a vezme si 1 kratu z ruky hraca pokom striela alebo z balicka ak bude srdcova taha este raz kartu z balicka :)
Obrazok: http://xbox360media.ign.com/xbox360/ima ... 332472.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Sniper Heavy - to by bola Sniperka mala by dostrel +6 alebo +7 a ked vystreli 1 bang! tak portivnik musi dat vedla a este vyhodit lubovolnu kartu z ruky :)...ta zbran by bola na viac hracov :)
Obrazok: http://www.nevadawesternfirearms.com/rifles-16.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Murynho
Příspěvky: 11
Registrován: 13 črc 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Murynho »

Murynho píše:napadlo ma nieco take :)

Lopata - omraci hraca je to ako vezenie musi chytit srdcovu inac stoji jedno kolo a ta karta sa moze pouzivat aj na Serifa :)

Body Armor - to by bolo ako barel :)

Hybrid Gun - zbran na 2+ dostrel jej vlastnost je ze moze davat 2 bangi :)
Obrazok: http://xbox360media.ign.com/xbox360/ima ... 311284.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Border Gun - zbran na dostrel +3 schopnost zbrane je vystreli 1 Bang! a vezme si 1 kratu z ruky hraca pokom striela alebo z balicka ak bude srdcova taha este raz kartu z balicka :)
Obrazok: pomilil som sa je to tento obrazok: http://www.google.com/imgres?q=border+g ... 2,s:0,i:78" onclick="window.open(this.href);return false;

Sniper Heavy - to by bola Sniperka mala by dostrel +6 alebo +7 a ked vystreli 1 bang! tak portivnik musi dat vedla a este vyhodit lubovolnu kartu z ruky :)...ta zbran by bola na viac hracov :)
Obrazok: http://www.nevadawesternfirearms.com/rifles-16.html" onclick="window.open(this.href);return false;
cartmanko
Příspěvky: 4
Registrován: 16 črc 2012, 21:21

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od cartmanko »

čaute dostal som dalsie napady na karty a to :

El Toro (býk)- modra karta a hodi sa ako dynamit, bude sa posuvat a kto bude na rade tak musi dat vedla inak zivot dolu a tak dalej dookola a karta sa moze cat belou zrusit alebo panikou

Postava El Cartmano - 18 zivotov a nemoze dat vedla ani barrel ani zelezne platy a nic take a moze mat len 2 modre karty najviac vylozene a 2 zelene a v ruke najviac 5 kariet
kuba vit
Příspěvky: 7
Registrován: 30 črc 2011, 20:28

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od kuba vit »

Díky za všechny odpovědi. Býk je dobrá karta, ale ta postava nevim.
cartmanko
Příspěvky: 4
Registrován: 16 črc 2012, 21:21

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od cartmanko »

je to na vas ci tu postavu uznate ale ten byk je celkom dobry
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Hrošík97 »

Ta postava je šílená, tolik životů s tím se nedá hrát, jako na zábavu by se to zkusit dalo, ale na normální hru je to moc nevyrovnaný.
Danieldurian
Příspěvky: 15
Registrován: 25 črc 2012, 12:31

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Danieldurian »

Mám s kamarátom dobré nápady, no trebalo by ich vylepšiť takže ak by z toho fakt niečo mohlo byť popracovali by sme na tom...
Danieldurian
Příspěvky: 15
Registrován: 25 črc 2012, 12:31

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Danieldurian »

Fall/Pád- Túto kartu môže dať hráč hráčovi (ako vezenie).. Popis karty: Potkol si sa, "lízni" si kartu, ak je srdcová nedeje sa nič, ak nie je odhoď 2 karty...

P.S.: na tom popise treba popracovať prosím píše sem svoje hodnotenie :D
Danieldurian
Příspěvky: 15
Registrován: 25 črc 2012, 12:31

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Danieldurian »

Aperitív- Keď hráč použije Aperitív, zvolí hráča, ktorému pridá život... To znamená pivo zvolenému hráčovi

Poznámka: Aperitív nemôže pridať život hráčovi, ktorý túto kartu použil..


Čo vy na to?
Danieldurian
Příspěvky: 15
Registrován: 25 črc 2012, 12:31

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Danieldurian »

Hostage/Rukojemník-Hráč, na ktorého bola použitá karta si potiahne z "lízacieho" balíčka kartu, ak je srdcová alebo piková je voľný, ak nie je stráca jeden život...
Bakly
Příspěvky: 22
Registrován: 19 črc 2012, 19:57

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Bakly »

roullette se mi líbí to je hodně dobrý nápad, je to prostě zas něco nového narozdíl od zbylích dvou :)
Uživatelský avatar
Adamiak
Příspěvky: 10
Registrován: 29 črc 2012, 20:35

Re: Návrh nového českého rozšíření - Hospoda

Příspěvek od Adamiak »

Ahojte, ja so tu tiež nový. Mám návrh na postavy:
Old Shatterhand : (5 životov) Hráč(hráči) zasiahnutý jeho kartou úder, nôž alebo rvačka stráca(jú) jeden život a je(sú) omráčený (to znamená , že ak na začiatku svojho najbližšieho ťahu neodhodí(a) kartu pivo, preskočí(a) jeden ťah. /karta pivo mu(im) neobnoví život/)
Winnetou : (5 životov) Keď niekto zahrá kartu indiáni on môže odhodiť BANG!, tým sa vyhne strate života a ešte aj automaticky vystrelí BANG! na hráča, ktorý zahral kartu indiáni.
Prosím napíšte, čo si o nich myslíte, neviem či sú dobré. :mrgreen:
Odpovědět