O. K. Corral česky

od Bangu po poslední Pivo
Odpovědět
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

O. K. Corral česky

Příspěvek od Hrošík97 »

Tak mám tu další překladatelskou práci a to neoficiální rozšíření O. K. Corral. Žádná pravidla nemá, protože funguje na stejném smyslu jako HN a AFoC. Takže se otáčejí karty, které ovlivňují hru. Tak tady je překlad:

Smrtelná dohoda (Deadly Deal)
Každý hráč má možnost ztratit 1 život, zahodit všechny karty v ruce a líznout si stejný počet nových.

Souboj (Gunfight)
Všichni hráči musí zahrát tolik karet Bang, kolik mají najednou. Při shodě počtu karet Bang si tito hráči líznou kartu. Poslední osoba, která zahraje kartu Bang, si vybere jednoho hráče a ten ztratí jeden život.

Trefa do černého (Bullseye)
Tohle kolo se nesmí hrát karta Vedle.

Hadí oči (Snake Eyes)
Na začátku kola musí každý hráč dát svoje karty hráči napravo od něj.

Zpětná střela (Bushwhack)
Každý hráč, který je cílem karty Bang! si může líznout. Pokud si lízne piky, karta Bang! má efekt na hráče, který ji zahrál pokud nemá kartu Vedle.

Gejzír (Gusher)
Když zahraješ kartu se symbolem „lízni si kartu“, lízni dvojnásobný počet karet než je na kartě.

Dvě hlavně (Scatter Gun)
Pokud hráč, který je cílem karty Bang! zahraje kartu Vedle, hráči na obou stranách vedle něj jsou cílem stejné karty Bang! a musí také zahrát kartu Vedle.

Šťastná podkova (Lucky Horseshoe)
Na konci hráčova tahu si může líznout 1 kartu.

Wanted (Wanted)
Kromě Šerifa se může útočit jen na hráče s největším počtem životů.

Výměnný trh (Trading Post)
Během fáze 1 si každý hráč může vyměnit jednu svoji kartu ve hře za kartu ve hře u jiného hráče. Může to udělat, kolikrát chce, dokud soupeř bude souhlasit.

Lehké zranění (Flesh Wound)
Žádný hráč nemůže v tomto kole ztratit svůj poslední život.

Gambler (The Gambler)
Každý hráč si lízne kartu a položí ji lícem dolů. Všichni hráči karty otočí zaráz a hráč s nejvyšší kartou si může vyléčit 1 život.

Eso v rukávu (Ace Up Your Sleeve)
Každý hráč může ve fázi 1 zahodit Eso a líznout si kartu z odhazovacího balíčku.

Střelný prach (Gunpowder)
Pokud je použit Barel, hráč si normálně líže, aby zjistil, jestli to jsou Srdce. Pokud nejsou, lízne si jednu další kartu, pokud je Piková, ztratí další život.

Rezervace (Reservation)
Nikdo nesmí zahrát Indiány v tomto kole.

Fatální zásah (Fatal Shot)
V tomto kole, pokud je hráč zasažen, musí si líznout kartu, pokud to budou Srdce, ztratí další život.

Soudní prohlídka (Search Warrant)
Šerif může vidět roli jiného hráče.

Krátká rozbuška (Short Fuse)
Dynamit v tomto kole vybouchne, pokud jsou líznuté Piky.

Nedělní volno (Closed Sunday)
Nemůžou se hrát karty Hokynářství, ani jiné lízací karty v tomto kole.

Záhadné pití (Mystery Tonic)
Ve fázi 1 si každý hráč lízne kartu. Pokud je červená (Srdce nebo Káry), vyléčí si jeden život. Pokud je černá (Piky nebo Kříže), ztratí jeden život.

Zloději zvířat (Rustlers)
Všechny vyložené karty s koňmi musí být odhozeny.

Přepadení vlaku (Train Robbers)
Všechny karty ve hře musí být odhozeny.

Měsíční svit (Moonshine)
Všichni hráči si vyléčí jeden život.

Nájemný vrah (Bounty Hunter)
Ve fázi 1 si každý hráč musí líznout kartu Vedle. Pokud to není Vedle musí odhodit kartu Bang! a kartu Vedle nebo ztratit 1 život.

2Razak: Kdyby jsi chtěl a máš na to čas. Mohl bys karty hodit do české verze na tisk. Nemělo by to být zas tak pracné jako Death Mesa. Byl bych za to vděčný, mně tenhle druh práce moc nejde :). Dík
Razak
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2012, 13:39

Re: O. K. Corral česky

Příspěvek od Razak »

To->Hrošík97
Možná někdy v budoucnu, teď na to asi chvíli nebudu mít čas :+)...
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: O. K. Corral česky

Příspěvek od Hrošík97 »

Tak se do toho asi pustím, hodím ty karty do české podoby. Jen mám jednu otázku. Razaku jaké jsi používal nastavení písma u nadpisů a textů u rozšíření Death Mesa, aby to mělo alespoň stejnou podobu. Dík :)
Razak
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2012, 13:39

Re: O. K. Corral česky

Příspěvek od Razak »

Hrošík97 píše:Tak se do toho asi pustím, hodím ty karty do české podoby. Jen mám jednu otázku. Razaku jaké jsi používal nastavení písma u nadpisů a textů u rozšíření Death Mesa, aby to mělo alespoň stejnou podobu. Dík :)
Dělal jsem to v Photoshopu a písma následující:
Velký nadpis - font Perdido, velikost 20
Malý nadpis - font Courier New, velikost 11, řez písma tučný
Text karty - font Palatino Linotype, velikost 7

Ten font Perdido se na netu povaluje ještě v demo verzi (je pojmenován jako Perdido Demo), tak ten ne :+). A v případě, že se ty texty a nadpisy nevlezou v téhle velikosti "do karty", tak jsem dával velikost písma samozřejmě menší :+)...
Fonty se dají stáhnout na bang blogu Martina Pulida :+)...
fankys
Příspěvky: 11
Registrován: 30 zář 2012, 10:55

Re: O. K. Corral česky

Příspěvek od fankys »

Jupíí! Už sa teším na to! Dakujem chalani!
klaun09
Příspěvky: 10
Registrován: 11 bře 2013, 14:08

Re: O. K. Corral česky

Příspěvek od klaun09 »

Protože už se to tu povaluje delší dobu a pořád nic (bez urážky), přeložil jsem to sám. Je to můj první překlad, takže to není nic moc, ale je to lepší než nic.
Zde odkaz:
https://docs.google.com/file/d/0B8JHqkt ... ktaEk/edit" onclick="window.open(this.href);return false;
klaun09
Příspěvky: 10
Registrován: 11 bře 2013, 14:08

Re: O. K. Corral česky

Příspěvek od klaun09 »

Zapomněl jsem zmínit, že si to musíte stáhnout, aby to vypadalo normálně, protože při obyčejném náhledu to má jiné barvy.
fankys
Příspěvky: 11
Registrován: 30 zář 2012, 10:55

Re: O. K. Corral česky

Příspěvek od fankys »

Dakujeme ti, zajtra pojdeme vo s kamošmi, otestujeme si to! Dneska to vytlacim a zalaminujem
fankys
Příspěvky: 11
Registrován: 30 zář 2012, 10:55

Re: O. K. Corral česky

Příspěvek od fankys »

Otestovane, lepšie podla mna ako eldorado! Dik
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: O. K. Corral česky

Příspěvek od Hrošík97 »

Měl jsem tohle v plánu udělat, ale bohužel mi nevyšel čas, k Bangu sem se dostal, až teď po roce. Takže myslím můžete očekávat i moji verzi. Zapracuju na tom, aby tam nebyly ořezané obrázky a další menší nedostatky od klaun09. Snad to co nejdřív postnu.
Odpovědět