vybuch dynamitu

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
dumbass
Příspěvky: 1
Registrován: 27 pro 2015, 18:14

vybuch dynamitu

Příspěvek od dumbass »

Ahoj, pri hre se jsme narazili na problem a nemuzem se dohodnout jak pokracovat. Pred hrace se dostal dynamit. Hrac tahnul a mel by bouchnout. Ovsem chce zahrat utek jelikoz je dle karty jedinym cilem efektu. Nikde jsme nedohledali, zda je to mozne. Muze nam nekdo poradit? Predem diky
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: vybuch dynamitu

Příspěvek od benabel »

dumbass píše:Ahoj, pri hre se jsme narazili na problem a nemuzem se dohodnout jak pokracovat. Pred hrace se dostal dynamit. Hrac tahnul a mel by bouchnout. Ovsem chce zahrat utek jelikoz je dle karty jedinym cilem efektu. Nikde jsme nedohledali, zda je to mozne. Muze nam nekdo poradit? Predem diky
Proti vybuhu Dynamitu se neda pouzit.
zaplos
Příspěvky: 3
Registrován: 16 led 2017, 09:43

Re: vybuch dynamitu

Příspěvek od zaplos »

Nevidím důvod, proč by karta Útěk neměla pomoci vyhnout se Dynamitu. Cílem karty jsem pouze já, Útěkem se tedy vyhnu efektu Dynamitu. My to tedy s partou aspoň tak hrajeme a nikdo nemá námitky.
m1a2r3t4i5n6
Příspěvky: 42
Registrován: 25 led 2015, 09:01

Re: vybuch dynamitu

Příspěvek od m1a2r3t4i5n6 »

v přídavné kartě pravidel píšou "zahráním této karty se můžeš vyhnou jakékoliv kartě (hnědé, zelné a modré ...) mířící pouze na něho

vzhledem k tomu že přímo zmiňují modré tak při hře se základní hrou jsou snad jediné modré karty (když jsou přímo zmíněné) chřestíš a dynamit chřestíš je jasný a u dynamitu bych řekl spíše že jo je to tam přímo zmíněno a na dynamitu se píše něco jako otoč když ... jinak pošli hráči po levici tudíž dynamit má dle mne efekt pouze u hráče před kterým je poté co se posune je to jako by byl nový a jede od znova
Odpovědět