Rozšíření Depraved

máte nápad na nějakou novou kartu?

Rozšíření Depraved

Příspěvekod Freddy Krueger » 11 dub 2018, 00:13

Dlouho jsem nefloodoval bang.cz, a tím, že mám nyní asi čtvrt roku čas, rozhodl jsem se pracovat na novém rozšíření. Jeho název je Depraved a bude obsahovat karty hratelné mimo váš tah (eq. Vedle!).
Odkryl bych vám prozatím jednu kartu - Teplé pivo. Tato karta je možna použít když váš oponent použije kartu pivo. Oponent si musí líznout kartu, a pakliže není srdcová, nepřidává si život. Tato karta bude v tomto 32 kartovém rozšíření dvakrát.
Vzhledem k tomu že jsem i vývojář 2D her, mám dostupného grafika, tudíž se můžete těšit na rozšíření vizuálně pasující k oficiálnímu Bang!u

Divertic out.
Freddy Krueger

Re: Rozšíření Depraved

Příspěvekod Freddy Krueger » 11 dub 2018, 00:21

Doplňujicí informace a playtesteři.
Hledám 2-3 zájemce o playtestování mého rozšíření - profesionálně vytisknuté a pošlu Vám jej poštou až domů.
Nestojí nic, ale mám pár požadavků: 2+ roky starý bang.cz účet, 18+, ČR, více jak 20 příspěvků/komentářů starších než půl roku.

Pro ty ostatní bych rád vyhlásil kontest: 3 nejlepší originální nápady na kartu (ne, neukradnu vám ji), vyhrajou steam klíč ke hře spojené s divokým západem.
Freddy Krueger

Příspěvekod m1a2r3t4i5n6 » 11 dub 2018, 10:57

budou karty hrané mimo kolo pasovat s robersts´ root nebo to bude jiný mechanizmus?
m1a2r3t4i5n6

Příspěvekod loupacek » 11 dub 2018, 15:32

Freddy Krueger píše:Doplňujicí informace a playtesteři.
Hledám 2-3 zájemce o playtestování mého rozšíření - profesionálně vytisknuté a pošlu Vám jej poštou až domů.
Nestojí nic, ale mám pár požadavků: 2+ roky starý bang.cz účet, 18+, ČR, více jak 20 příspěvků/komentářů starších než půl roku.

Pro ty ostatní bych rád vyhlásil kontest: 3 nejlepší originální nápady na kartu (ne, neukradnu vám ji), vyhrajou steam klíč ke hře spojené s divokým západem.

Klidně se můžu přihlásit, jediné co asi nesplňuji na 100% je těch >20 příspěvků starších půl roku. BAng hrajeme s partou lidí minimálně 1x týdně, už jsem se dostal i do stádia kde sem si kvuli hrani musel všechny karty zalaminovat a jako počitadla životů jsem nakoupil opravdovou munici :D
loupacek

Příspěvekod Freddy Krueger » 11 dub 2018, 20:13

Jasně. Nebudu si přidělávat práci je to na RR

Loupacek v pohodě, jsi na listu kdyžtak mi napiš svůj mail
Freddy Krueger

Příspěvekod Freddy Krueger » 07 kvě 2018, 18:53

Odhalení jedné z mnoha karet: Úplatek. Tato karta je hrána mimo váš tah, když na vás někdo použije kartu vězení. Když tuto kartu použijete, nabídnete šerifovi vámi určený počet karet, a on se rozhodne, zda vás pustí. Můžete mu nabídnout jen jednou, takže žádné smlouvání.
Freddy Krueger

Příspěvekod m1a2r3t4i5n6 » 07 kvě 2018, 20:11

pěkná idea ale snad to tvoje rozšíření neskončí jako spousta dalších nápadů bez implementace
m1a2r3t4i5n6

Příspěvekod Freddy Krueger » 08 kvě 2018, 08:21

Neboj se, neskončí. Mám InDesign ready a čekám na grafika až mi dokreslí postavy a obrázky na karty
Freddy Krueger

Zpět na Nápady na nové karty