Renegát - rady, triky, prostě vše o něm :)

od Šerifa po Banditu
Odpovědět

Jste renegát na tahu, proti vám šerif a outlaw, který nemá karty. Na koho bangnete?

Na šerifa, aby se ten musel bránit a přišel o život nebo o missed, pokud by se nevyhaluzil přes barel
17
23%
Na outlawa, abych ho odstranil/a a získal/a karty za jeho zabití
51
68%
Nebangoval/a bych vůbec
7
9%
 
Celkem hlasů: 75

Zidane
Příspěvky: 33
Registrován: 24 čer 2006, 19:10
Kontaktovat uživatele:

Renegát - rady, triky, prostě vše o něm :)

Příspěvek od Zidane »

Jak hrajete renegáta, máte nějakou oblíbenou postavu pro něj, triky a rady jak ho nejlíp hrát? :)

Plus se chci podělit s jedním zážitkem z bangu - zbyli jsme tři - já renegát, kamarád šerif a druhej kamarád outlaw, neměl karty, barel, Jourdonnaise, nic, prostě bylo jasné, že jak po něm někdo bangne, kámoš jde na párky.

Já byl na tahu a bangl jsem na šerifa. Ani nevím, zda mu to ubralo nebo se vymissoval, ale celá parta vč. něj mi nadávala do blbců, proč jsem neodstranil outlawa, že neměl karty a šel by.
Ovšem právě proto, pánové a dámy, právě proto, to mělo logiku. Tím, že outlaw zbyl, ho musel odbangnout šerif a tím si vyplýtvat jeden bang, který by jinak použil na mě a já bych buď opuchl o život nebo o Missed, možnost barelu nepočítám, myslím, že jsem barel neměl.
Jediná nevýhoda byla, že jsem nedostal tři karty za odstranění outlawa, dostal je šerif. Ovšem nakonec mu to bylo na exkrement, protože jsem měl plnou pazouru missů, vymissoval jsem se a nakonec vyhrál :D

Ovšem kámoši mi doteď nevěřej, že to neodstranění outlawa bylo promyšlené, myslej si, že jsem udělal hovadinu :lol:

Co byste v téhle situaci - vy rené, proti vám šerif a outlaw bez karet, takže bang = smrt outlawa a vy na tahu - udělali, bang na outlawa nebo na šerifa? Pište, hlasujte, pište i další rady a triky na to, jak hrát reného, a? to tu jede :)
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

udělal jsto dobřa, protože šerif z něho nebral karty a opravdu si vyplencal ten bang, ale jde o to jestli jste hrali podle pravidel pro tři nebo jste hrali v X lidech a byli jste tri? :twisted:
Zidane
Příspěvky: 33
Registrován: 24 čer 2006, 19:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zidane »

Bylo nás teď nevím zda sedm nebo osm, prostě víc, než tři a my tři v tu chvíli zbyli, ostatek byl postřílen :) A ani nevím, zda jsme tenkrát hráli na braní karet za outlawa, bylo to z našich začátků s bangem, kdy jsme hráli ručně dělaný a pravidla byla ta, co si jeden kámoš pamatoval ze setkání s bangem, čili dost gumová :lol:
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

No tak jsi udělal, jak nejlepe jsi mohl, protože kdyby tomu bylo jinak, a hrali jste s pravidlama pro tri hrace(coz hraju povetsinou ja) tak by slo o smer na koho hrajes :)
Zidane
Příspěvky: 33
Registrován: 24 čer 2006, 19:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zidane »

Tak tohle jsme v životě nehráli, zatím nás vždycky byl plnej počet nebo minimálně šest, spíš jsme bez znalosti pravidel pro osm hráčů sami došli k tomu, že bude nejlepší jako osmého přidat druhého renegáta, že to tak bude nejvyváženější :) aneb řešení za pochodu :)
Yielder
Příspěvky: 16
Registrován: 23 čer 2006, 20:48

Příspěvek od Yielder »

No, já osobně bych poslal Banditu do kytek a vzal bych si ty 3 karty - nenechal bych je Sheriffovi, páč ten už měl určitě nasyslíno všechno možný. A kdo ví, třeba by tam byl Volcanic nebo Barel.
Navíc, kdyby měl Sheriff už tak Volcanic nebo byl přírodní Kulmetčík (Willík) a vzal by si 3 bangy...to by nebylo moc pěkňoučký :P .
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

jasne to jsou ale kdyby, kdyby mel atomovku tak mohl vyhrat druhou svetovou :)
Uživatelský avatar
xghost
Příspěvky: 22
Registrován: 12 zář 2006, 16:31

Příspěvek od xghost »

nevim... me prijde teda lepsi vystrelit na banditu a vzit si 3 karty (pokud tedy mel posledni zivot). je dost velka pravdepodobnost ze tam bude treba volcanic, dostavnik, nebo aspon naky cat balou, ci panika... idyz to promysleny bylo, prijde mi, ze jsi mel spis stesti, ze tam ten serif nic dobryho nemel.
Zidane
Příspěvky: 33
Registrován: 24 čer 2006, 19:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zidane »

Spíš jsem měl plnou pracku missů, takže bangoval, furt vedle, já si tuhle bangl, támhle bangl, ubral mu životy, chlastat pivo nemohl, čili jsem ho nakonec díky plné pracce missů ubangoval, možná právě proto, že si jeden bang vyplácl na banditu a neměl ho na mě :lol:
Uživatelský avatar
xghost
Příspěvky: 22
Registrován: 12 zář 2006, 16:31

Příspěvek od xghost »

hmmm. dyz si mel plnou pracku missu, tak uz by ho jeden bang asi nevytrh.
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Elon »

Ještě otázka, kdo hrá po Tobě, jestli bandita, moch dokrouhnout šerifa=> zůstal by bandita a odpadlík => vítězové jsou bandity. I když bandita neměl ani kartu v ruce, tak pak přece 2 líže.
Uživatelský avatar
Salvador
Příspěvky: 32
Registrován: 24 čer 2013, 15:50

Re: Renegát - rady, triky, prostě vše o něm :)

Příspěvek od Salvador »

Zidane píše:Jak hrajete renegáta, máte nějakou oblíbenou postavu pro něj, triky a rady jak ho nejlíp hrát? :)

Plus se chci podělit s jedním zážitkem z bangu - zbyli jsme tři - já renegát, kamarád šerif a druhej kamarád outlaw, neměl karty, barel, Jourdonnaise, nic, prostě bylo jasné, že jak po něm někdo bangne, kámoš jde na párky.

Já byl na tahu a bangl jsem na šerifa. Ani nevím, zda mu to ubralo nebo se vymissoval, ale celá parta vč. něj mi nadávala do blbců, proč jsem neodstranil outlawa, že neměl karty a šel by.
Ovšem právě proto, pánové a dámy, právě proto, to mělo logiku. Tím, že outlaw zbyl, ho musel odbangnout šerif a tím si vyplýtvat jeden bang, který by jinak použil na mě a já bych buď opuchl o život nebo o Missed, možnost barelu nepočítám, myslím, že jsem barel neměl.
Jediná nevýhoda byla, že jsem nedostal tři karty za odstranění outlawa, dostal je šerif. Ovšem nakonec mu to bylo na exkrement, protože jsem měl plnou pazouru missů, vymissoval jsem se a nakonec vyhrál :D

Ovšem kámoši mi doteď nevěřej, že to neodstranění outlawa bylo promyšlené, myslej si, že jsem udělal hovadinu :lol:

Co byste v téhle situaci - vy rené, proti vám šerif a outlaw bez karet, takže bang = smrt outlawa a vy na tahu - udělali, bang na outlawa nebo na šerifa? Pište, hlasujte, pište i další rady a triky na to, jak hrát reného, a? to tu jede :)
Dobrá historka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Re: Renegát - rady, triky, prostě vše o něm :)

Příspěvek od Elon »

No blbost by to byla pokud by hrozilo riziko, že bandita ti krouhne šerifa a moch bys jít taky na párky. Ale jestli byl v tý době ještě šerif dost silnej, tak je jasný, žes střílel naprosto správným směrem. Kámosům se to nelíbilo, protože už žrali párky a rádi by tě tam viděli taky :-)
pipka dědek
Příspěvky: 2
Registrován: 08 pro 2014, 16:08

Re: Renegát - rady, triky, prostě vše o něm :)

Příspěvek od pipka dědek »

mě se moc nelíbí lepší je podle mě odpadlík ale je lepší než vice nebo šerif
Uživatelský avatar
Elon
Příspěvky: 38
Registrován: 12 úno 2007, 16:08
Bydliště: Turnov

Re: Renegát - rady, triky, prostě vše o něm :)

Příspěvek od Elon »

"......Ovšem právě proto, pánové a dámy, právě proto, to mělo logiku. Tím, že outlaw zbyl, ho musel odbangnout šerif a tím si vyplýtvat jeden bang, který by jinak ..."
To logiku nemá: pokud by ho bangnul šerif tak by získal 3 karty, takže by si mohl zrovna nalízat cokoli dalšího + pochopitelně 2 na začátku svého taku. Ale nepíšeš nic o tom kdo měl kolik životů, takže tohle se tady nikdy nevyřeší :-)) jako když řeší něco politici každé ví hovno o detailech, prostě se může maximálně tak hlasovat, to je vše.
Odpovědět