Pomoc s odhazovacím balíčkem.

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
RadimH
Příspěvky: 1
Registrován: 16 črc 2012, 18:03

Pomoc s odhazovacím balíčkem.

Příspěvek od RadimH »

Zdravím rád bych uvítal vaši pomoc s odhazovacím blíčkem a slovem zahrané.

Já a můj protihráč jsme mněli oba dva mustangy. Oba dva beze zbraně. Proti hráč na mne zahrál kartu Bang!. Já jsem řekl že na mne protihráč nemá dostřel avšak on si ji vzal zpět do ruky. Já tvrdím že to udělat nemůže a mněl by pokračovat ve svém tahu. On však tvrdí že ji vzít může a dále pokračovat.

Odpovězte prosím co nejdříve.
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s odhazovacím balíčkem.

Příspěvek od srab »

My jsme vždy hráli tak, že když někdo zahraje kartu co nelze zahrát, tak si ji bere zpět a hraje jinou. Ostatní mají výhodu, že vědí jednu jeho kartu.
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Pomoc s odhazovacím balíčkem.

Příspěvek od Hrošík97 »

Když hrajeme u nás, tak tu kartu musí zahodit, ale nekončí jeho tah (jako kdyby odhazoval karty). Prostě o ni příjde, protože nedává pozor/nezná dobře pravidla/nevšimne si. Je to opravdu čistě jen na tom jak se dohodnete.
MartaSkovi
Příspěvky: 51
Registrován: 18 dub 2012, 18:09

Re: Pomoc s odhazovacím balíčkem.

Příspěvek od MartaSkovi »

to co zahraje, zahral a nejde to zmenit.... a BASTA !!!
MartaSkovi
Příspěvky: 51
Registrován: 18 dub 2012, 18:09

Re: Pomoc s odhazovacím balíčkem.

Příspěvek od MartaSkovi »

to co zahraje, zahral a nejde to zmenit.... a BASTA !!! ...pokud je to blbost, tak to uz je chyba toho napadeneho ze si nevsiml... pokud vsiml... tak to neplati, proste to nemuze zahrat, takze si to nechava - nemuze hrat
soles
Příspěvky: 2
Registrován: 29 pro 2013, 13:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s odhazovacím balíčkem.

Příspěvek od soles »

Zdravím ve spolek, jsem absolutní nováček a potřeboval bych jednu radu ohledně odhazovacího balíčku, nikde se mi zatím nepodařilo najít odpověď. Otázka je triviální, ale pro hru zásadní:
Karty se do odhazovacího balíčku odhazují lícem nahoru nebo dolu?

Díky.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s odhazovacím balíčkem.

Příspěvek od benabel »

soles píše:Karty se do odhazovacího balíčku odhazují lícem nahoru nebo dolu?
Karty se do odhadzovacieho balíčka odhadzujú lícem nahoru (musí byť vidieť kartu), aby sa odlíšil odhadzovací a tahací balík. Inak toto je zaužívané i v ostatných kartových hrách(Canasta, poker, mariás, uno, magic gathering, ...), takže sa s týmto pravidlom fyzicky nestretneš.
Odpovědět