Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

možná i ke stažení ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od srab »

[b:51cc973810][color=red:51cc973810]Autor neni srab, ale jeho kamarád co nechce být jmenován![/color:51cc973810][/b:51cc973810]

Ahoj všichni BANGaři,
jeden známej přitáhnul BANG, nadchlo mě to a tak jsem si hned přes internet objednal BANG se všema nadstavbama co se dají koupit.
Problém byl v tom, že to hrajem hlavně v hospodě a co si budem povídat vylitý pivo a karty nejde moc dohromady. Občas to chtěli hrát nějaký děcka a děcka a karty to jde dohromady snad ještě míň, vše se láme a ničí.
Vzhledem k tomu, že jsem za to dal nějakých 800 tak se mi je nechtělo hned si je zdemolovat i když jsou originální karty poměrně odolné polité a ihned sušené jsou v pohodě, jen ve vodě nesmí stát :). Časem jsem zjistil, že je i mraky neoficielních karet a ty do balíku prostě nepřidáte aniž by bylo jasně vidět, že je to ta nová karta. Takže volba byla jasná, vytisknout karty a zalaminovat je.
Jsem megaloman, takže jsem to vzal ve velkym, naskenoval karty, napřekládal ty anglický a sehnal co nejvíc neoficielních. Jako bonbónek jsem na hrací karty přidal malinká písmena H, Z a M aby bylo poznat a jakou barvu hrací karty jde, zjistil jsem, že někteří lidé mají problém hnědou a zelenou co používají na BANGu rozeznat. Všechno jsem naházel do excelu a připravil pro tisk. Všechny karty jsem musel bohužel malinko zúžit, našel jsem totiž rozměr laminovacích fólii který je skoro ideální jmenuje se "laminovací fólie kreditní karta 54x86 mm". No a teď už zbylo jen koupit laminovačku, koupil jsem si slušnější za 1500, zašel jsem do Kopie aby mi to vytiskli. Teď už zbejvalo jen všechno rozřezat ( řezačku už jsem doma měl :-) ) a nakonec zalaminovat.
Co si budem povídat když jsi odmyslim tu laminovačku, ta se bude hodit i na jiný věci, tak v kopírce jsem nechal 900 a cca 200 mě stály laminovací fólie, je to tedy dražší, ale mam to teď odolný a nemusim se o ně bát.
Slevnit se to nechá míň kvalitním tiskem, laminovačka se nechá pučit s místo řezačky stačí nůžky :)
Pokud to bude chtít někdo postoupit, tak si to užijte :)[b:51cc973810][/b:51cc973810]

Více po registraci.
Mario
Příspěvky: 13
Registrován: 08 lis 2009, 10:10
Bydliště: Bratislava

-

Příspěvek od Mario »

Na ochránenie kariet stačia ochranné obaly na hracie karty, dokážu kartu dobre ochráni?.
Uživatelský avatar
Alvad
Příspěvky: 61
Registrován: 02 říj 2009, 16:44

Příspěvek od Alvad »

ja to polepil izolepou :D
Co0kies
Příspěvky: 4
Registrován: 03 led 2010, 22:30

Re: Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od Co0kies »

Ja na to mam mensi trik,

Ja najdene a navrhnute karty do hry riesim tak ze som si kupil dalsi zakladny balik.

Kazda karticka ma dve vrstvy zadnu stranu a na nej tenku stranu s obrazok a popisom karty , tu zosklbnem a vytlacenu kartu nalepim a obstriham podla okraja,. hrubka je priblizne rovnaka a neda sa spoznat z druhej karty ze bola vytlacena , takze vsetky moje karty maju rovnaku zadnu stranu .]]
Mroud
Příspěvky: 3
Registrován: 13 bře 2011, 22:36

Re: Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od Mroud »

moc nakladny a slozity!!!!!podivejte se jak popisuji Jak si udelat kartu...sehnat dobrej papir a lak a celej beng mam za pusu sice je to prace ale verim ze stoji zato.....takhle se kdysi vyrabely vizitky :D
Brtník
Příspěvky: 10
Registrován: 07 úno 2011, 09:47

Re: Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od Brtník »

Vyrobil jsem si Eldorado tak že jsem potiskl dva papíry=Předek +Zadek a mezi jsem nalepil další papír(všechny papíry obyčejné).Vše nastříkal několikrát lakem na vlasy.(na papír ideální)
MartaSkovi
Příspěvky: 51
Registrován: 18 dub 2012, 18:09

Re: Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od MartaSkovi »

jdou koupit obaly, ja koupil 300 obalu za 266 Kc aji s dopravou a jsem spokojeny.
Ivosh
Příspěvky: 5
Registrován: 03 říj 2009, 10:57

Re: Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od Ivosh »

Je možné někde ten bang nascanovaný získat? Karty mám, ale poté co jsem si úspěšně udělal zmenšenou zlatou horečku (43 x 65 mm), bych si rád vyrobil celý malý cestovní bang.
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od Hrošík97 »

Odpovídám sice po trochu delší době, ale i tak, Bang! naskenovaný mám se všemi rozšířeními až na poslední zlatou horečku. Naskenované mám jen jednotlivé karty a není to úplně extra luxus, ale je to kvalitní. :) je to asi 240 MB obrázků.
Ivosh
Příspěvky: 5
Registrován: 03 říj 2009, 10:57

Re: Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od Ivosh »

A mohl bych to někde stáhnout? Asi na to stejně nebudu mít nějakou dobu čas, ale určitě mi to ušetří čas minimálně tím scanováním. :)
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od Hrošík97 »

https://mega.co.nz/#!zAU3CY7I!bDaMxSr94 ... NV1u-nIcPg" onclick="window.open(this.href);return false; Snad bude odkaz fungovat, je to zazipovaný.
Ivosh
Příspěvky: 5
Registrován: 03 říj 2009, 10:57

Re: Výroba BANG!u, všech rozšíření a následná laminace

Příspěvek od Ivosh »

Díky, funguje :-)
Odpovědět