Vendeta + Madam Suzana

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
MarKr
Příspěvky: 100
Registrován: 19 dub 2012, 01:51

Vendeta + Madam Suzana

Příspěvek od MarKr »

Zdravím vás všechny :-)

dnes jsme narazili na zajímavou situaci: Platila Vendeta (možnost 2x za sebou) a Madam Suzana. V této situaci musím zahrát 3 karty dohromady nebo v každém "tahu" 3 (čili 6 celkem)?

Suzana říká, že musím 3 karty zahrát ve svém tahu, ale pokud na Vendetu táhnu srdce, tak můj tah neskončil, jen se prodloužil, ne?

Vím, že tohle je asi slovíčkaření, ale to je v Bangu skoro vždycky :-D
IZRAEL
Příspěvky: 19
Registrován: 26 říj 2011, 14:49

Re: Vendeta + Madam Suzana

Příspěvek od IZRAEL »

podle mě se madam zuzana vztahuje na tvůj první tah, tj. před vendetou. Na tah po vendetě se nevztahuje :)
fankys
Příspěvky: 11
Registrován: 30 zář 2012, 10:55

Re: Vendeta + Madam Suzana

Příspěvek od fankys »

Aj mi sme to hrali včera a mali sme túto istú situáciu. Mi sme to harali inak. 1Xkrát ked si išiel mal si zahrať 3karty, ked nie stratiš zivot. Po fáze 3 si vitiahol kartu srdce, takze mas dalsie kolo. Aj teraz si mal zahrat 3Xkarty, ked si nezahral zase strata zivota(Takto ma zničila vendeta so suzanou) :D

Neviem presne ale podla mňa takto by to malo byt...
sovi12
Příspěvky: 4
Registrován: 02 lis 2012, 02:37

Re: Vendeta + Madam Suzana

Příspěvek od sovi12 »

pozor, podľa mňa to je takto, popis karty vendeta ti umožňuje losovať na konci tvojho ťahu. a ak potiahneš srdcia, dostávaš ťah naviac. to znamená že znova fáza 1,2,3...
čiže v prvej fázi losouješ, potom napríklad dáš bang a nemáš volcanic a skončíš fázu 2, pokračuješ fazou 3,vyhodíš karty, losuješ, potiahneš srdcia, znova prvá fáza, potom v 2. hráš bang, a v 3. zase vyhodíš a ide další hráč, takže ak to zhrniem, ak si hral teda v tom istom kole, pozor nie ťahu (tie si mal dva) 2x bang vďaka dvom ťahom, tak by si mal zahrať 3 karty v prvom inak strácaš život a tiež v druhom ťahu 3 karty inak strácaš život, podla mňa hráš 2 ťahy v jednom kole, a madam suzana má napísané že počas svojho ťahu čiže
hráš 2x, tak 6 kariet, ale v každom ťahu 3, nie 4 a 2...
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Vendeta + Madam Suzana

Příspěvek od benabel »

Podla mna sa MISS SUZANE vztahuje na oba tahu(normalny ale aj EXTRA cez VENDETU). Skusim sa spýtať Emiliana Sciarra.
Odpovědět