Madam Zuzana

nové rozšíření
Odpovědět
C-Joe
Příspěvky: 24
Registrován: 25 pro 2011, 18:38

Madam Zuzana

Příspěvek od C-Joe »

Chci se zeptat jestli se modré a zelené karty počítají jako za zahrané.
A karty přidej kartu jako třeba Whisky za dvě karty.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Madam Zuzana

Příspěvek od benabel »

Ano, pocitaju iba v pripade, ked ich vykladas = hras.

Karty pridaj dalsiu kartu sa pocitaju za 1 kartu. Vid pravidla. Odhod dalsiu kartu = 1 hrana a druha sa odhadzuje.
BANG!
Příspěvky: 5
Registrován: 23 říj 2012, 09:59

Re: Madam Zuzana

Příspěvek od BANG! »

mohol by mi neikto vysvetlit ako vlastne tato karta funguje ?

z prispevku nad som pochopil ze modre a zelene karty sa pocitaju do tohto poctu v momente vykladania pred seba, lenze ked zelenu zahodim do odhadzovacieho balicka aby som vyuzil jej efekt tak ju vlastne tiez zahravam

tak ako to teda funguje ?
karta sa podla mna 2x neda zahrat takze vylozenie zelenej pred seba nepovazujem za zahranie kedze jej efekt este nefunguje (narozdiel od modrych ktorych efekt plati hned po vylozeni), ale jej efekt zacina fungovat az po odhodeni na odhadzovaci balicek cize v dalsom kole

dalsia vec na ktoru sa chcem opytat ci tam niesu nejake vynimky, lebo dost casto sa stava ze clovek proste nedokaze zahrat 3 karty aj ked ich ma na ruke 5 kusov (3x vedla a 2x bang napr.)

alebo napriklad ked nema ziadnu kartu potiahne 2 tak uz nieje mozne zahrat 3 karty kedze ich ma len 2 (v pripade ze nepotiahne dostavnik, WF, emporio...)
a ked su tieto 2 karty napr. 1x vedla a 1x bang a niekto zahra indianov a potom niekto este po tom hracovi streli tak zas nema ziadnu kartu a zas strati zivot kedze nema sancu zahrat 2 karty atd...

tak ako to je, ako hrate s touto kartou vy ? paci sa vam ?
lebo podla mna je nedomyslena, akoby to bolo take slabsie prave poludnie, tuto kartu by som dal skor na koniec balicka ako taky urychlovac (ako je napr. to prave poludnie alebo divoky zapad)
ale zase na druhej strane to niekedy vychadza a da sa pekne vykryt tie 3 karty, ale co sa bohuzial, podla mojej skusenosti, stava skor vynimocne
MarKr
Příspěvky: 100
Registrován: 19 dub 2012, 01:51

Re: Madam Zuzana

Příspěvek od MarKr »

No hold když nemáš karty na ruce, máš prostě smůlu a o život méně dá se z toho lecjak vybruslit - pomocí Paniky ukrst kartu a tu pak zahrát, ale je to prostě o náhodě, jaké karty máš a jaké získáš...jinak vyložené karty (modré, zelené) jsou pro tuto kartu považované za zahrané. pokud použiješ zelenou kartu je zahraná taky (defacto se dá říct, že zelené "zahráváš" 2x)
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Madam Zuzana

Příspěvek od benabel »

Ked zelenu kartu odhodis, NEHRAS JU, ale ODHADZUJES ju aby si ziskal jej EFEKT.
Odpovědět