Strategie

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
Gotrin
Příspěvky: 1
Registrován: 18 črc 2012, 13:55

Strategie

Příspěvek od Gotrin »

Ahoj, měl bych dotaz ohledně strategie. Hráli jsem a vyšlo najevo, kdo je kdo, nakonec zbyl šerif, renegát, bandita a pomocník (tak jak jsou jmenovaní). Takže každý ví, co je kdo zač. Jaká je nejlepší strategie pro banditu? Hrál jsem za něj, a nemohl jsem rozumně jít po šerifovi (měl jsem sice koně a barel, ale neměl jsem palebnou sílu). Osobně jsem si myslel, že nejlepší strategie je jít po pomocníkovi, protože renegát by po mě neměl jít dřív než bych začal nějak vážněji ohrožovat šerifa, ale kdybych šel proti šerifovi, tak by se na mě vrhli 3 hráči a to bych neustál. Ale tahle strategie mi byla velmi vyčiněna od renegáta.

Díky za názory
MarKr
Příspěvky: 100
Registrován: 19 dub 2012, 01:51

Re: Strategie

Příspěvek od MarKr »

Záleží hodně na situaci a kartách,kdo na koho může a zkušenostech hráčů....v ideálním případě by v této fázi hry nemělo být jasné, kdo je odpadlík a kdo pomocník...jelikož to u vás vyšlo najevo, tak jsi byl jako bandita ve velké nevýhodě....ale jak říkám -záleží na situaci. Kdybys měl dost životů a šerif málo, bylo by asi nejlepší pálit do něj hlava nehlava a doufat, že ho doděláš dřív, než tě odpadlík s pomocníkem zabijou....v opačném případě (šerif hodně životů a ty málo) jsi v podstatě primární terč pro všechny, protože tvou smrtí si každý polepší o 3 karty...
Odpovědět