ELDORADO 2010

první neoficiální rozšíření
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jidan
Příspěvky: 13
Registrován: 28 srp 2006, 13:23

ELDORADO 2010

Příspěvek od Jidan »

Zdravím všechny příznivce BANGu!
Bylo období, kdy šel BANG stranou a s ním i ELDORADO. Většinou nebyl čas a když snad byl, tak si člověk zahraje i něco jiného a věnuje se něčemu jinému. Tohle rozšíření vzniklo pro partu kamarádů a v dobách našeho intenzivního hraní bylo pro srandu za pochodu “testováno”. Teď, abych se přiznal, už dlouho leželo v šuplíku, tak jak bylo zde na webu. Novým impulzem pro novou verzi ELDORADA byla zmiňované české rozšíření i nové oficiální rozšíření Divoký západ. Začal jsem upravovat, opravovat, přidávat, ubírat a na základě ohlasů přátel a emailů provedl nějaké korekce v pravidlech, v počtu karet, názvech i textech. Pravděpodobně definitivně zmizí karty Kavalerie, Odvážná výzva, Vlhká munice, Zběsilá jízda. Naopak přibudou karty - Údolí smrti, Z očí do očí, Kumpáni, Stádo bizonů. U některých se změní název nebo obsah, ale hlavně se snažím co nejvíce zjednodušit texty karet. Bohužel nejvíc můj elán brzdí moje předsevzetí, že všechny karty doplním novými obrázky. Po prapůvodních fotografiích následovaných mými rychlokresbičkami jsem chtěl dát kartám, na četné žádosti okolí, vzhled, ze kterého by byl patrná příbuznost k ostatním kartám BANGu, ale prostě teď toho času moc nemám! Jó, to kdyby měl někdo chuť...?!? :wink:
Jidan
Iloveyour style
Příspěvky: 3
Registrován: 19 čer 2011, 10:22

Re: ELDORADO 2010

Příspěvek od Iloveyour style »

Tešíme sa. Je to výnimočné rozšírene
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: ELDORADO 2010

Příspěvek od andy636 »

Iloveyour style píše:Tešíme sa. Je to výnimočné rozšírene
Čím je výnimočné... jedine hrobárom!
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: ELDORADO 2010

Příspěvek od Hrošík97 »

Trošku oživím téma. Bych se chtěl zeptat jestli to nějak vypadá nebo jestli Eldorado už je v koncích a nic nového nevýjde. Pochybuju, že to bude ještě nějak pokračovat, ale za zeptání to stojí. :|
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: ELDORADO 2010

Příspěvek od andy636 »

Záleží na tom či sa nájde grafik...
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: ELDORADO 2010

Příspěvek od Hrošík97 »

Martin Pulido (http://www.bangcardgame.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;) sice psal, že teď nemá moc času na Bang!, ale jinak je to dobrý grafik. Jen navrhuju. Sice to není Čech ani Slovák, ale v tom problém nevidím. Kdyby mu někdo napsal možná by se toho ujmul. :?
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: ELDORADO 2010

Příspěvek od andy636 »

Ehm, no neviem - táto možnosť ma napadla aj som to poradil Jidanovi ale neozval sa mi, takže neviem...
Uživatelský avatar
Jidan
Příspěvky: 13
Registrován: 28 srp 2006, 13:23

Re: ELDORADO 2010

Příspěvek od Jidan »

Čus. Poslal jsem mu to. Martin Pulido mi ani neodepsal. Zkusil jsem i nějaké místní grafiky, ale všichni si asi myslí, že na tom zbohatnou. Nemám na to teď vůbec čas.
Trochu mne mrzí i to, jak se základní hra BANGu rozpíjí mezi desítky karet všech těch nových rozšíření, které chrlí vydavatel i fandové. Chtěl bych to ale dodělat. jen nevím kdy. Ten grafik by to myslím mohl postrčit dopředu.
Jidan
Odpovědět