!!!!POZOR BANG! NA PC!!!!

vše ohledně stránek BANG.cz
Odpovědět
p!nk p!ggy
Příspěvky: 9
Registrován: 10 bře 2008, 10:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

!!!!POZOR BANG! NA PC!!!!

Příspěvek od p!nk p!ggy »

cus vsichni banditi,serifove,renegati,atd atd..
vzhledem k tomu,ze u nas ve tride se celkem DOST rozjel bang!
,rozhodli jsme se s kamaradem,ze bychom RADI naprogramovali karetni hru BANG na PC..
hralo by se to pres net..ale vzhledem k autorskym pravum,bychom to nikde neprodavali ani nic podobneho..nevim ted,jak to presne s autorskymi pravy je,ale tak snad by se to nejak udelalo..koneckoncu nikde bychom to neprodavali,ani nic podobneho..nejdrive jsme to chteli naprogramovat jen pro vlastni potrebu..ale dneska jsem nasel tohle forum a myslel jsem,ze by tady mohlo byt vic lidi,kteri by o to meli zajem (koneckoncu kolikrat se sejdete parta 7mi nebo 8mi lidi a muzete si zahrat bang! ??)..takhle je to i u nas..najde se maximalne dve hodiny ve skole tydne,kdy si to muzem zahrat a to je tak na 2-4hry..proto me napadlo,ze bychom to mohli naprogramovat v C# na PC..ovsem ted ty trosku nase nedodelky..
nevime jeste presne,jak udelat komunikaci..urcite to bude muset komunikovat pres net..a to je prave to,co nevime..kamos se na tlo podiva a verim,ze na to prijde,ale kdyby tu byl nekdo,kdo by v C# umel HODNE dobre a poradil by nam,bylo by to jedine dobre..
dalsi vec jak to udelat jakoby s kartama a tak..
jsou dve moznosti..
budto udelat karty identicke (problem s autorskyma pravama)
nebo karty pozmenit a tomuto problemu se svym zpusobem vyhnout..
dalsi problem s rozsirenim..
urcite bychom pak casem do toho mohli dodelat i rozsireni..
ale zezacatku by byla jen KLASICKA hra bang!
popripadne NASE rozsireni deathmach (hrajou vsichni proti vsem :D podle poctu lidi se rozdaji vlastnosti-kdyz hrajou treba jen 4lidi,tak se kazdemu daji 4vlastnosti a z nich si vybere dve :D to je pak sranda kdyz ma nekdo willyho a treba susi..to pak je dalo by se rict nesmrtelnej..)..
ale k veci..casem bychom pak mohli udelat i nejaka ta rozsireni..
kazdopadne chtel bych vedet VAS nazor na tohle,zda by byl nejaky programator ochotny nam pomoct (jelikoz teprve studujem tak tech znalosti z programovani zas tak hrozne moc neni..) atd atd..
diky moc..
Jeff
Příspěvky: 11
Registrován: 22 zář 2008, 16:27
Bydliště: Czech republic
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!POZOR BANG! NA PC!!!!

Příspěvek od Jeff »

[quote:b466dbf190="p!nk p!ggy"]cus vsichni banditi,serifove,renegati,atd atd..
vzhledem k tomu,ze u nas ve tride se celkem DOST rozjel bang!
,rozhodli jsme se s kamaradem,ze bychom RADI naprogramovali karetni hru BANG na PC..
hralo by se to pres net..ale vzhledem k autorskym pravum,bychom to nikde neprodavali ani nic podobneho..nevim ted,jak to presne s autorskymi pravy je,ale tak snad by se to nejak udelalo..koneckoncu nikde bychom to neprodavali,ani nic podobneho..nejdrive jsme to chteli naprogramovat jen pro vlastni potrebu..ale dneska jsem nasel tohle forum a myslel jsem,ze by tady mohlo byt vic lidi,kteri by o to meli zajem (koneckoncu kolikrat se sejdete parta 7mi nebo 8mi lidi a muzete si zahrat bang! ??)..takhle je to i u nas..najde se maximalne dve hodiny ve skole tydne,kdy si to muzem zahrat a to je tak na 2-4hry..proto me napadlo,ze bychom to mohli naprogramovat v C# na PC..ovsem ted ty trosku nase nedodelky..
nevime jeste presne,jak udelat komunikaci..urcite to bude muset komunikovat pres net..a to je prave to,co nevime..kamos se na tlo podiva a verim,ze na to prijde,ale kdyby tu byl nekdo,kdo by v C# umel HODNE dobre a poradil by nam,bylo by to jedine dobre..
dalsi vec jak to udelat jakoby s kartama a tak..
jsou dve moznosti..
budto udelat karty identicke (problem s autorskyma pravama)
nebo karty pozmenit a tomuto problemu se svym zpusobem vyhnout..
dalsi problem s rozsirenim..
urcite bychom pak casem do toho mohli dodelat i rozsireni..
ale zezacatku by byla jen KLASICKA hra bang!
popripadne NASE rozsireni deathmach (hrajou vsichni proti vsem :D podle poctu lidi se rozdaji vlastnosti-kdyz hrajou treba jen 4lidi,tak se kazdemu daji 4vlastnosti a z nich si vybere dve :D to je pak sranda kdyz ma nekdo willyho a treba susi..to pak je dalo by se rict nesmrtelnej..)..
ale k veci..casem bychom pak mohli udelat i nejaka ta rozsireni..
kazdopadne chtel bych vedet VAS nazor na tohle,zda by byl nejaky programator ochotny nam pomoct (jelikoz teprve studujem tak tech znalosti z programovani zas tak hrozne moc neni..) atd atd..
diky moc..[/quote:b466dbf190]


super!!! hele mohl bs to pak dat na ulozto.cz a ja bych si to stahl diky moc
smic
Příspěvky: 16
Registrován: 29 zář 2008, 10:36

Příspěvek od smic »

no v zasade se to da udelat, ale neni to zas tak jednoduche to naprogramovat. Co se tyce autorskych prav, to vubec netusim, jak to s nima je...
Jinak pokud byste to delali v Jave (místo c#), tak bych eventualne s komunikaci po siti moh poradit (sice jsem to dlouho nedelal, ale mam tady nejake stare projekty, tak bych neco mohl po castech okopcit)... ale nejsem si jisty, jestli bych to stacil casove stihat, mozna by to musel programovat nekdo jiny a ja bych jenom radil...
Kazdopadne je treba pocitat s tim, ze bude treba nejaky server (s pevnou IP adresou), kde se spusti servrova cast programu (v C# nebo Jave), na ktery se vsichni klienti budou pripojovat a ktery to cele bude ridit...
Uživatelský avatar
Alvad
Příspěvky: 61
Registrován: 02 říj 2009, 16:44

Příspěvek od Alvad »

kdyt tak az to bude poslete mi odkaz na Alvad@seznam.cz
to je muj email
Uživatelský avatar
Alvad
Příspěvky: 61
Registrován: 02 říj 2009, 16:44

Panika a Cat Balou

Příspěvek od Alvad »

jak se v Bang na PC hraje Panika a Cat Balou???
maty1cz
Příspěvky: 3
Registrován: 31 říj 2009, 09:09

hotovson

Příspěvek od maty1cz »

No tak nemáte vychytaný autorský práva, na programování byste taky potřebovali píchnout a s připojením na net si nevíte rady. Jako já jsem optimista a držim vám palce :lol: Teď koukám, že už je to rok a 8 měsíců. Že by už byl projekt hotov? Kdyžtak hoďte nějaký info. Kde jaký servery a tak :lol:
John47
Příspěvky: 4
Registrován: 14 říj 2009, 19:53

hmm

Příspěvek od John47 »

No ono to je uz davno vydane lenze uz to zial nejde stahovat kvoli tomu ze firma ktora BANG vyrobila vyrobi vo februari (pravdepodobne) platenu hru a tak to nemozu na internete uz davat free verziu
Mortak
Příspěvky: 20
Registrován: 13 led 2012, 11:05

Re: !!!!POZOR BANG! NA PC!!!!

Příspěvek od Mortak »

ale kdo hleda .. najde ;)
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!POZOR BANG! NA PC!!!!

Příspěvek od benabel »

Da sa najst, ale skor doporucujem tu platenu. Raz si zaplatite a mate 1 licenciu, ktoru mozete naistalovat na 2 PC, pricom naraz sa ta hrat iba z 1 PC.
MartaSkovi
Příspěvky: 51
Registrován: 18 dub 2012, 18:09

Re: !!!!POZOR BANG! NA PC!!!!

Příspěvek od MartaSkovi »

BANG na PC uz je davno

http://www.ulozto.cz/xNhBA2J/bang-na-internetu-rar" onclick="window.open(this.href);return false;
vojjak
Příspěvky: 2
Registrován: 29 srp 2012, 07:10

Re: !!!!POZOR BANG! NA PC!!!!

Příspěvek od vojjak »

kde se dá stáhnou nebo sehnat????
Odpovědět