Čím vším lze zabít Indiány?

od Bangu po poslední Pivo
Odpovědět
Anonymous

Čím vším lze zabít Indiány?

Příspěvek od Anonymous »

Indiany je nutno zabit pouze kartou Bang! nebo tak lze ucinit i pomoci jinych karet s obdobnym efektem? (Napr. pepperbox, derringer, knife, springfield,...)
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

2jakub: tak jak sem se poučil , tak "podle mě" to není možný. Jenom Kartu bang! , vyjma Calamity Janet ta může hodit vedle.
Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

[quote:95b811b006="srab"]2jakub: tak jak sem se poučil , tak "podle mě" to není možný. Jenom Kartu bang! , vyjma Calamity Janet ta může hodit vedle.[/quote:95b811b006]

No my to zas hravame, ze na to lze pouzit vsecko mozne... Krome takovych hromadnych jako je kulomet apod., to nam pripadalo dost brutalni :))
Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

[quote:0f659ada11="Jakub"][quote:0f659ada11="srab"]2jakub: tak jak sem se poučil , tak "podle mě" to není možný. Jenom Kartu bang! , vyjma Calamity Janet ta může hodit vedle.[/quote:0f659ada11]

No my to zas hravame, ze na to lze pouzit vsecko mozne... Krome takovych hromadnych jako je kulomet apod., to nam pripadalo dost brutalni :))[/quote:0f659ada11]

Tak uz jsem to nasel ve FAQ D16 (tistena pravidla) - Stejne jako u duelu je treba pouzit opravdu jen skutecnych karet BANG!. Jine karty jako Pepper box, nuz pouzit nelze.
Uživatelský avatar
xghost
Příspěvky: 22
Registrován: 12 zář 2006, 16:31

Příspěvek od xghost »

bylo byb zajimavy, dyby kulomet pokosil vsecky indiany a ostatni by uz nemuseli davat bang..
Uživatelský avatar
riki
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2007, 10:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

ano

Příspěvek od riki »

to som presne mal na mysli a my to tak aj hrajeme
Odpovědět