Vánoční interview s BANG! guru Emilianem Sciarrou

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Vánoční interview s BANG! guru Emilianem Sciarrou

Příspěvek od srab »

srab: Před týdnem jsem poslal email Emilianovi a v něm jsem se ho ptal na novinky ohledně BANG!u. Zde jsou jeho odpovědi.


[b:0139cf8cb7]Emailové interview s BANG! guru Emilianem Sciarrou:[/b:0139cf8cb7]

srab: [b:0139cf8cb7]Nastal čas zeptat se tě jak to vypadá s BANG! tričky a jestli je možné je někde koupit online?
[/b:0139cf8cb7]
Emiliano: Promiň, ale daVinci se rozhodlo neprodávat tyto trička online, přinejmenším oficiálně, budou naprodej během hlavních herních veletrhů jako je Essen nebo Lucca.
[color=red:0139cf8cb7]
[b:0139cf8cb7]Korekce o prodávání BANG! triček od Silvana Sorrentina(28.01.2007)[/b:0139cf8cb7]:

Naštěstí už to není pravda. Jen jsme potřebovali nějaký čas na vytvoření nějakého eshopu, k prodeji zboží všeho druhu na našich stránkách.
Takže během veletrhu v Nurnbergu(01-06.02.2007) otevřeme tuto novou sekci našich stránek, kde si budete moci konečně koupit daVinci trička.[/color:0139cf8cb7]


srab: [b:0139cf8cb7]Vytvořil jsem MySQL databázi a začal nahrávat informace o kartách, které uživatelé vytvářejí prostřednictvím generátoru BANG! karet. V budoucnu bych ti mohl poslat seznam tech to karet, měl by jsi zajem?[/b:0139cf8cb7]

Emiliano: Skvělé! To bude velmi, velmi hezká pomoc! Díky!


srab: [b:0139cf8cb7]Pár lidí se mě ptalo, jestli něco nevím o verzi BANG! - Deluxe(všechna rozšíření). Mohl bys mi k tomu něco říci?[/b:0139cf8cb7]

Emiliano: Ano, Deluxe edice výjde nakonci zimy nebo na začátku jara.
Bude uvnitř velké železné krabice ve tvaru pouzdra na zásobníky(big metal box pistol-cartridge-shaped), 30 cm vysoká a bude samozřejmě obsahovat všechna rozšíření + železnou šerifskou hvězdu + něco skutečně extra nového(nemohu ti nyní říci co, budo to překvapení ...). Myslím že bude stát v Itálii okolo €25.00 ( BANG! stojí €12.90)


srab: [b:0139cf8cb7]Co se stalo s online verzí BANG! ?[/b:0139cf8cb7]

Emiliano: Neptej se proč, ale daVinci se ještě nerozhodlo co bude dělat s online verzí této hry. Mají na skladě pár návrhů pro takovou věc, ale v současné době se nikdo nezabývá tímto projektem.


srab: [b:0139cf8cb7]Plánuješ nějaké zajímavé novinky okolo BANG!u v novém roce? [/b:0139cf8cb7]

Emiliano: Vlastně ano.
A: Vlastne, ano. Ten opravdový BANG! podobny BANG! - FACE OFF(Arima Games), pro 2 nebo 3 hrace jakbysmet. Hlavní koncepty jsou stejné, s jemnenými rozdíly a variacemi.
Nevím, kdy to daVinci vydá, ale nemyslím, že to bude před letem 2007.
Pak je ještě jedna hra zalozena na některých mechanismech BANG!u (vzdálenost, poloskryté role, postavy, životy): tématem je studená válka mezi KGB a CIA a získání plánů šílené zbraně, vyrobené šíleným vědcem, který se snaží plány nevydat nikomu. Nejlepsi část hry bude fakt, že v této hře nikdo nebude do konce hry eliminován, a bude mít až do konce šanci vyhrát . Tahle hra bude připravena asi koncem roku 2007 a bude to má nová hlavní hra: doufám, že se ti zalíbí!!


srab: [b:0139cf8cb7]Můžem mi prosím odpovědět na těchto pár otázek, bude to vánoční dárek pod stroměček pro všechny hráče BANG!u.[/b:0139cf8cb7]

Emiliano: Samozřejmě!


Díky a udrž si výbornou práci na tvých stránkách!

S úctou a štastné prázdniny

[b:0139cf8cb7]Emiliano[/b:0139cf8cb7]
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od srab »

[color=red:c6b287bffb]Bonz našel německý online onchod, kde představují BANG! Deluxe:[/color:c6b287bffb]

http://www.spiele-offensive.de/?seite=2 ... 0592883886
[img:c6b287bffb]http://www.bang.cz/images/bang_deluxe.jpg[/img:c6b287bffb]

[color=red:c6b287bffb]sh3pq to pro nás přeložil([b:c6b287bffb]díky :)[/b:c6b287bffb] ):[/color:c6b287bffb]

Toto příjemné balení ve tvaru velké patrony obsahuje společně se základní hrou BANG!, všechny dosud vydané rožšíření. Takže se zde nacházejí jak karty "Dodge City", tak i karty "A Fi l of Cards". Jako obzvláštní pochoutku obsahuje toto vydání také již doprodané a hodne vyhledávané rožšíření "High Noon"!
Odpovědět