Tak kdo je podle Vás nejlepší paňák v Bangu!

od Apache po Willyho
Anonymous

Tak kdo je podle Vás nejlepší paňák v Bangu!

Příspěvek od Anonymous »

Tak tenhle "barel" zatim vede soutěž o nejlepšího paňáka v bangu. Mně se tak dobrej zdaleka nezdá...
Uživatelský avatar
o.l.i.n
Příspěvky: 25
Registrován: 08 led 2006, 18:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Slab...

Příspěvek od o.l.i.n »

Já tuším hlasoval pro Slab the Killera, ale ještě sem přemýšlel o Willy the Kidovo a Calimity Janet...
Uživatelský avatar
srab
Site Sherif
Příspěvky: 610
Registrován: 30 kvě 2005, 09:11
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele:

Re: Slab...

Příspěvek od srab »

[quote:92b2f63e67="o.l.i.n"]Já tuším hlasoval pro Slab the Killera, ale ještě sem přemýšlel o Willy the Kidovo a Calimity Janet...[/quote:92b2f63e67]

Jakej Slab the Killer :shock: si snad chtěl říct [b:92b2f63e67]SRAB[/b:92b2f63e67] the Killer :!: :mrgreen:
Uživatelský avatar
o.l.i.n
Příspěvky: 25
Registrován: 08 led 2006, 18:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slab...

Příspěvek od o.l.i.n »

[quote:4ce1951ebb="srab"][quote:4ce1951ebb="o.l.i.n"]Já tuším hlasoval pro Slab the Killera, ale ještě sem přemýšlel o Willy the Kidovo a Calimity Janet...[/quote:4ce1951ebb]

Jakej Slab the Killer :shock: si snad chtěl říct [b:4ce1951ebb]SRAB[/b:4ce1951ebb] the Killer :!: :mrgreen:[/quote:4ce1951ebb]

Kdybys tam byl ty, tak pro tebe budu hlasovat...
Anonymous

José Delgado

Příspěvek od Anonymous »

Mně se zdá nejsilnější:

[b:64e7efb655]José Delgado[/b:64e7efb655] - Omezili sme ho na dvě výměty karet za jedno kolo a přesto byl silnej jako vůl...

[b:64e7efb655]Pixie Pete[/b:64e7efb655] - Tak tenhle drsňák je taky pěkně našláplej, myslim, že je ještě lepší než Delgado, ale to jenom proto, že sme Delgada omezili

Jinak sou dost dobrý [b:64e7efb655]Willy the Kid[/b:64e7efb655] a [b:64e7efb655]Calamity Jane[/b:64e7efb655] a další.
Uživatelský avatar
Lájoš
Příspěvky: 17
Registrován: 16 pro 2005, 18:48
Bydliště: Bene

Příspěvek od Lájoš »

V angl. verzi má Pete 4 karty. Aspoň se to píše v pravidlech. Zkuste si pak představit Peteho jako šerifa - 4 životy a 4 karty za kolo... :?
Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Suzy Lafayette rulezz :)
Anonymous

Howgh II

Příspěvek od Anonymous »

Na stránkách tvůrců se nehlasovalo o nejsilnější postavu ve hře, ale spíše o tu s nejhezčím obrázkem. Chtěli vědět, kterou natisknout na reklamní hrnky a tak. Jinak by to přece nemohl vyhrát pitomej Jardonéz!
Anonymous

Příspěvek od Anonymous »

Já mám nejradši Suzy, představte si, že má Volcanic, pak se rozjede, a kromě Mancata nebo piva je k nezastavení (a to je ještě v oficiálních pravidlech napsaný, že pivo můžeš zahrát, i kdyš jseš zdravej - my na to nehrajem)
Uživatelský avatar
Slimo
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2006, 11:08
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slimo »

ja mam rad Tequila Joea :D
Merwin
Příspěvky: 2
Registrován: 26 dub 2006, 12:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: José Delgado

Příspěvek od Merwin »

[quote:8c6f6dd283="Canakja"]

[b:8c6f6dd283]José Delgado[/b:8c6f6dd283] - Omezili sme ho na dvě výměty karet za jedno kolo a přesto byl silnej jako vůl...

[/quote:8c6f6dd283]

Podle českých pravidel může vyměnit jen jednu kartu za kolo ... ony často ty popisy na kartách nejsou přesný.
Yielder
Příspěvky: 16
Registrován: 23 čer 2006, 20:48

Příspěvek od Yielder »

Právě jsem si přečetl česká pravidla a u Josého Delgada je napsáno, že svou schopnost může používat víckrát za kolo. Ale je pravda, že je to snad nejsilnější postava ve hře, nemá-li jeho schopnost omezení. Já osobně ho zbožňuju ze všech nejvíc.
Pak mám ještě oblíbeného Apache Kida. A Calamity a Suzy taky nejsou špatné postavy, za jistých podmínek skvělé. Willy The Kid je užitečný jen tak dlouho, dokud má v ruce nějaké bangy (což se někdy stane, že vůbec žádné po celou hru).
Uživatelský avatar
altheran
Příspěvky: 2
Registrován: 01 črc 2006, 14:04

Příspěvek od altheran »

[quote:cef4daeddd="Anonymous"]Já mám nejradši Suzy, představte si, že má Volcanic, pak se rozjede, a kromě Mancata nebo piva je k nezastavení (a to je ještě v oficiálních pravidlech napsaný, že pivo můžeš zahrát, i kdyš jseš zdravej - my na to nehrajem)[/quote:cef4daeddd]
To s tym pivom mozes aspon z casti obmedzit tym, ze na zaciatku bangovania das do seba aspon 1 bang, aby si si potom mal co liecit.. a takisto ju zastavi Barel, pokial ho ma vylozeny, nejaky Kon, ktoreho ma vylozeneho a ina zbran ako vulkan... cize dost vela veci :D
Zidane
Příspěvky: 33
Registrován: 24 čer 2006, 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: José Delgado

Příspěvek od Zidane »

[quote:9b90efd4cc="Merwin"][quote:9b90efd4cc="Canakja"]

[b:9b90efd4cc]José Delgado[/b:9b90efd4cc] - Omezili sme ho na dvě výměty karet za jedno kolo a přesto byl silnej jako vůl...

[/quote:9b90efd4cc]

Podle českých pravidel může vyměnit jen jednu kartu za kolo ... ony často ty popisy na kartách nejsou přesný.[/quote:9b90efd4cc]

To nejsou. Hráli jsme s bandou lidí Bang s rozšířením Město Duchů a na kartě Josého bylo, že může měnit karty z ruky, v pravidlech, že ze stolu a včil mudrujte. Nakonec se to většinově shodlo na měnění z ruky a já se svým "ze stolu, to ho trošku oslabí, jinak je silnej jak hovado", jak tu bylo řečeno, jsem byl ukřičen - ne že by mi to moc vadilo, jednou jsem takhle využil pěkně Dynamit, když jsem ho lízl, heh :D
Guest

Příspěvek od Guest »

Určitě [b:596377d236]José Delgado[/b:596377d236], ale Kalamity, nebo Will taky nejsou špatní.

Dát se hrát se vším, pokud někdo nemá lepší vlastnost než ty :-)
Odpovědět