Zlatá horečka v ČJ

vše ostatní o Bangu
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od benabel »

Zdravím, vyzera to celkom solidne. Si sa dohodol u ABLI s Michalom Šmidom?

Ja mám svoj preklad do SvK takmer hotový. tiež som s tým zabil cca 5 hodin.

Otázka: Ja som priniesol výraz "zlaté nugety", chcete to mať ako oficiány názov pre danú typ zdroja, suroviny, platidla.

Otázka: Výraz vybavení- vybavenia sa mu tiež páčí, takže necháme to takto preklade ako oficiálny názov pre nové karty?.
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od Hrošík97 »

Nijak s Albi dohodnutý nejsem, překládal jsem to jen tak, kdyby se to někomu hodilo popřípadě, kdyby to chtěli v Albi použít.
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od andy636 »

Preklad toho tieňa-pištolíka je presný, ale podľa mňa znie lepšie tieňový pištolník...
Ojoun
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2012, 16:14

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od Ojoun »

hrošík 97:můžu si tvůj překlad vytisknout v kopírce?Jestli jo,tak dík :wink: .
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od Hrošík97 »

Normálně to sem dávám, takže proč bys nemohl. :)
Jenom bych se chtěl zeptat jak to teda s dohodou s Albi a obecně překladem vypadá, nikdo z Albi tady nepíše.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od benabel »

Cesky aj slovesnky je hotovy.
Caka sa iba na korekce pre obe verzie.

Obrazky su hotove na talianskej strane a staci tam pridat iba ceske texty, ktore su hotove a mnou skontrolovane.

Zlata horucku planuje ALBI vydat pret letnymi prazdninami.

Tak myslim, ze do konca marca bude vsetko pripravene na tlac.
Razak
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2012, 13:39

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od Razak »

Udělal jsem si karty vybavení a nugetů (suplující kamínky, které budou u rozšíření), protože už jsme si chtěli vyzkoušet hru, alespoň s částí tohoto připravovaného rozšíření.
Chci se zeptat jestli můžu dát na stažení tuto NEOFICIÁLNÍ verzi, která obsahuje pouze karty vybavení a karty zlatých nugetů, aby si ho mohli s předstihem vytisknout a zkusit i další hráči, než Albi vydá oficiální a kompletní překlad :+).
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od Hrošík97 »

Nevím jestli to můžeš dát na fórum, ale mohl bys mně alespoň poslat odkaz na stažení do Soukromých zpráv? Dík. Nechystám se rozšíření moc zkoušet, ale karty s nugety bych si vytisknul, abych je mohl použít zároveň i v rozšíření Face Off. :D
Razak
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2012, 13:39

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od Razak »

Hrošík97 píše:Nevím jestli to můžeš dát na fórum, ale mohl bys mně alespoň poslat odkaz na stažení do Soukromých zpráv? Dík. Nechystám se rozšíření moc zkoušet, ale karty s nugety bych si vytisknul, abych je mohl použít zároveň i v rozšíření Face Off. :D
Ok, pošlu ti to ve zprávě :+). Asi to takhle bude nejlepší, že když to někdo bude chtít vyzoušet, tak si napíše.
Ale stejně o to koukám není zrovna enormní zájem :+D...
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od andy636 »

Ja to tu!!!!! oficiálny český e-shop ALBI dal do predaja Zlatú horúčku, čistá cena 299KČ(11.7€).
http://www.modernihry.cz/bang-zlata-horecka-p-784.html
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od Hrošík97 »

Skvělé, co nejdřív si musím hru objednat. Díky za upozornění andy363. ;)
Uživatelský avatar
BladeBrown
Příspěvky: 13
Registrován: 05 črc 2011, 22:52

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od BladeBrown »

Já ji už mám objednanou, přijde mi do 5ti dnů za 220kč, což je moc pěkná cena. Jsem zvědav, jak se to začlení do všech rozšíření co máme a jak moc to zase (jako každé přidané rozšíření) zpomalí hru.
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od Hrošík97 »

Byl by někdo schopný mi sehnat oficiální pravidla v češtině, které se dodávají v balení? Hodil bych je do kompletních pravidel Bangu (Fórum -> Pravidla & FAQ -> Kompletní pravidla Bangu), které jsem sem dával. Stačí pouze naskenované, programy na převedení obrázku na text mám. Rozšíření budu objednávat později, ale pravidla bych už chtěl doplnit co nejdříve. Předem díky. :)
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od andy636 »

Veľmi zujímavý počin, ale myslím si že neoficiálne rozšírenia (a pravidlá) by si mohol dať do samostatných pravidiel. Ďalej by som previdlá pre dvoch hráčov vložil niekde po základnom Bang!u pretože oproti ostatným špeciálnym pravidlám sú oficiálne. Inak keď budeš mať finálnu verziu, mohol by som ju trochu vykuchať, doplniť o obrázky, upraviť dizajn a preložiť do SK pre môj blog? (samozrejme tam spomeniem aj tvoje meno)
Hrošík97
Příspěvky: 133
Registrován: 11 úno 2012, 18:48

Re: Zlatá horečka v ČJ

Příspěvek od Hrošík97 »

Šlo by dát k sobě oficiální rozšíření a varianty hry, ale to by podle mě ztratila pravidla přehlednost, takhle bych to nechal. Jinak ohledně obrázků, na těch teď pracuji, dodělávám je tam a snažím se to udělat co nejlepší, tenhle týden se ještě pokusím hodit nejnovější verzi, uvidíme jak budu stíhat. Jinak jestli bys je přeložil do slovenštiny bylo by to dobrý, čím víc jazyků, tím líp. :-) Uprav si je jak se ti to líbí, klidně něco přidej, odeber a rozhodně sem (nebo spíše do toho topicu s pravidlama) hoď odkaz na stažení.
Odpovědět