Střídání zbraní v jednom tahu

vše ostatní o Bangu
Odpovědět
petrogar
Příspěvky: 1
Registrován: 11 črc 2019, 12:01

Střídání zbraní v jednom tahu

Příspěvek od petrogar »

Ahoj,

prosím o radu zkušenější hráče :wink:

Naposledy se nám stala taková věc, na kterou nemáme v partě všichni stejný názor.
Kamarádce se sešli v ruce Remington (3), Rev. Carabine (4), Lemat (1) a pivo. Před sebou měla Schofield (2). A jelikož měla vlastnost, že si může vzít od ostatních karty z ruky pokud jich mají více než ona (nepamatuji si název postavy), tak se potřebovala zbavit co nejvíce karet.
Takže v jednom tahu hned za sebou vyměnila Schofield za Remington, pak Remington za Rev. Carabine a nakonec Rev. Carabine za Lemat. Tím ji zbyla v ruce jen karta pivo.
Je tohle možný postup? Mě to přijde jako svévolné zbavování karet. Jaký na toto máte názor vy? Děkuji.
hainzik
Příspěvky: 18
Registrován: 29 srp 2013, 09:07

Re: Střídání zbraní v jednom tahu

Příspěvek od hainzik »

Zdravím,

Je to takové svévolné zbavování karet, ale je to možné! Nemůže byt vyložena karta se stejným jménem. (Mám Sheffield a přijde mi druhý, tak si ho musím nechat v ruce)

Sám toto velmi často praktikuji jestliže hraji za Suzi Lafaete. Kdyby jste ale s tím měli problém všichni a přišlo vám to příliš výhodné, nebo že se to neslučuje se hrou tak si to můžete zakázat, ale za mne je tohle úplně v pořádku. S rozšířením armed and dangerous se to dělá pořád, protože za vyložení modré karty jsou bonusy a jsou zde nové silné zbraně.
Odpovědět