Šuplíkové nápady k Údolí stínů

vše ohledně stránek BANG.cz
Odpovědět
Razak
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2012, 13:39

Šuplíkové nápady k Údolí stínů

Příspěvek od Razak »

Dočetl jsem se, že nápadů na Údolí stínů bylo zasláno do Albi 500+ a některé jsou podle mě rozhodně použitelné a zábavné (ohnivá voda, opilí bandité).

Tak by mě zajímalo, zda jsou nápady a návrhy na karty, které nakonec nebyly vybrány, definitivně uvrženy v zapomnění nebo jsou ponechány v šuplíku a existuje alespoň malinká šance, že některé někdy výjdou třeba v podobě Údolí stínů II (nebo s nějakým originálnějším názvem :+).
Četl jsem názor, že Údolí stínů obsahuje celkově spíše ofenzivní karty, takže bych si dokázal případnou dvojku představit spíše defenzivně zaměřenou :+).

Chápu, že teď je priorita vydat Zlatou horečku a Emiliano prý už pracuje na dalším rozšíření, ale přecijen by mě to zajímalo :+)...
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Šuplíkové nápady k Údolí stínů

Příspěvek od benabel »

Momentalne se dokoncuje do zaciatku leto ZLATA HORECKA.

Emiliano si dal pauzu od BANG! po urcitu dobu a venuje sa inym zalezitostam.

Ano, nove rozsirenie bolo zahajene iba ako projekt, ktory stoji, je pozastaveny (lebo Emiliano ma volno, sice chodieva na veltrhy a prezentuje BANG a venuje sa inej cinnosti). Zatial su iba postavicky pripravene. Aj par novych kariet. Ocakavam, ze sa bude pokracovat coskoro(maj jun).

Co sa tyka tych napadov, ano boli ich vyse 500. Nad 60 % nepouzitelnych. Mozno sa dockame aj Udoli Stinu II, kto vie.

Opili Banditi - zaujimavy nabat, ale nedotiahnute po stranke pravidiel.
Ohniva voda - tiez dobre.
Inak aj iba ja som mal 100 napadov. Ale viem, ze nie vsetky su pouzitelne. Uz som aj niektore zavrhol, niektore by si nasiel v MartinCity.

Len v poslednej dobe namam na takeho veci cas. (Cas venujem inym dolezitejsim veciam a praci).
Razak
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2012, 13:39

Re: Šuplíkové nápady k Údolí stínů

Příspěvek od Razak »

benabel píše:Ano, nove rozsirenie bolo zahajene iba ako projekt, ktory stoji, je pozastaveny (lebo Emiliano ma volno, sice chodieva na veltrhy a prezentuje BANG a venuje sa inej cinnosti). Zatial su iba postavicky pripravene. Aj par novych kariet. Ocakavam, ze sa bude pokracovat coskoro(maj jun).
Chápu :+). Je dobré mít odstup a vyčistit si hlavu :+).
benabel píše:Co sa tyka tych napadov, ano boli ich vyse 500. Nad 60 % nepouzitelnych. Mozno sa dockame aj Udoli Stinu II, kto vie.

Opili Banditi - zaujimavy nabat, ale nedotiahnute po stranke pravidiel.
Ohniva voda - tiez dobre.
Inak aj iba ja som mal 100 napadov. Ale viem, ze nie vsetky su pouzitelne. Uz som aj niektore zavrhol, niektore by si nasiel v MartinCity.
Počítal jsem s tím, že jich určitě bude víc jak polovina nepoužitelných :+). Ale věřím, že pokud by bylo jenom 200 nápadů použitelných, tak je pořád z čeho vybírat, tak třeba se opravdu někdy dočkáme :+).
Ty dvě karty jsem jenom nadhodil :+). Samozřejmě je důležité testování a balanc, případně větší či menší úpravy :+).
benabel píše:Len v poslednej dobe namam na takeho veci cas. (Cas venujem inym dolezitejsim veciam a praci).
Chápu :+)...
Odpovědět