"Na vojnovom fronte" mód

vše ohledně stránek BANG.cz
Odpovědět
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

"Na vojnovom fronte" mód

Příspěvek od andy636 »

Chcem by som vsetkych oznamit, ze chystam vytvorenie nového módu pre BANG určeného pre 2 tímy ľudí, ktorý budú hrať proti sebe. Podrobnosti zverením neskôr.
Na čo sa môžete tešiť:
- 16 nových postáv
- 24 nových kariet (hnedé, modré a zelené)
- nové mechaniky
- tímové karty (niečo ako karty vybavenia, ale platia pre jeden celý tím)
To znie zaujímavo (lepšie než Gold Rush), ale je to oficiálne? A koľko ludí musí byť minimálne v 1 tíme. Podrobnosti sú pre moju stránku...
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: "Na vojnovom fronte" mód

Příspěvek od benabel »

Toto nie je oficialne.

Pocet hracov by mal byt parny.
Odporucane minimum hraov by malo byt 6, ideal 8, ale dalo by sa hrat aj v 4 hracoch.

Hra sa na dve vitazne kola alebo stanoveni pocet eliminovanych hracov.

Na zaciatku zapasu si timy podelia postavy na cely duel a zakazu nejake postavy. Ak poznas mod dota pre Warcraft.

Eliminovany hraci sa mozu vratit do hry, ako nova postava.

Vsetci su znamy. Nik nema tajnu rolu.

Kazdy tim ma svojho velitela, ten vydava prikazy. napr. utocte na toho a toho, nehraj nejaku kartu, Indianov, zahraj hokynastvi, kup davu vojensku kartu, vyloz danu kartu a pod.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: "Na vojnovom fronte" mód

Příspěvek od benabel »

Ak hrac je eliminovany, tim prichadza o moznost pouzit danu postavu v neskorsej kole. Mrtve postavy sa neobnovuju, az na nejake vynimky.

Pred kazdym kolom, tim sa dohodne na rozmiestneni svojich hracov a kazdy si zvoli 1postavu z neeliminovanych postav, ktore tim ukoril. Hraci si sadnu na svoje miesto s neodhalenou kartou. Nasledne sa rozdaju po 3 karty na hraca. Kazdy hrac nato sa musi rozhodnut, ci odhali postavu alebo vobec neodhali postavu:

Neodhalena postava sa povazuje za postavu nemaju ziadnu schopnost, majucu 4 zivoty, zacinaju s 5 kartami. Nasledne sa dorozdavaju karty.

Medzi jednotlivymi hrami hraci si mozu zmenit poziciu, dohadovat a volit taktiku.
Odpovědět