Pár otázek :)

vše ohledně stránek BANG.cz
Odpovědět
Ferry
Příspěvky: 1
Registrován: 28 pro 2011, 16:09

Pár otázek :)

Příspěvek od Ferry »

Ahoj chtěll bych se vás zeptat na pr otázek. Prosím odpovídejte jen jestli jste si opravdu jistí DĚKUJI MOC !!!
1. Když mám vyloženého mustanga hráči mě vidí o jedno dál. Já je taky ? nebo ne
2.Když mám vylžený např. volkanik a chci si proměnit za brokobnici vulkanik musim odhodit do balíčku nebo si ho můžu ponechat v ruce ?
3.Když mě nškdo vyzve na duel můžu ho odmítnout nebo musím hrát bang nebo stratit život ?
3. Můžu proti kulome tpoužít barel ?
Děkuji za odpovědi !!!!
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek :)

Příspěvek od benabel »

1. ano, vidia ta o +1 dal.
2. ide do odhadzovacieho baliku
3. mozes odmietnut a stratit 1 zivot. Casta taktika usetrenia 1 a viac BANG kariet.
4. ano, aj pri kulomete ide pouzit BARREL.
eliluc
Příspěvky: 1
Registrován: 29 pro 2011, 17:45

Re: Pár otázek :)

Příspěvek od eliluc »

dobrý den moc se tady neviznám ale to je jedno chtěla jsem se zeptat co je to 1.fáze 2.fáze a 3.fáze pomůžete mi prosím
zizou
Příspěvky: 2
Registrován: 13 črc 2009, 01:59

Re: Pár otázek :)

Příspěvek od zizou »

Ferry píše: 1. Když mám vyloženého mustanga hráči mě vidí o jedno dál. Já je taky ? nebo ne
2.Když mám vylžený např. volkanik a chci si proměnit za brokobnici vulkanik musim odhodit do balíčku nebo si ho můžu ponechat v ruce ?
3.Když mě nškdo vyzve na duel můžu ho odmítnout nebo musím hrát bang nebo stratit život ?
3. Můžu proti kulome tpoužít barel ?
1. Ne, sice protihráči tě vidí o 1 dál, ale ty je vidíš normálně. Mustanga používáš jen při obraně mimo svůj tah, abyses vzdálil protihráčům. Zatímco při tvém tahu vidíš soupeře normálně, takže vedlejší jsou na vzdálenost 1 (pokud nemají vlastního mustanga nebo skrýš).
2. Jak už bylo napsáno, zbraň můžeš mít vyloženou jen jednu. Když vykládáš novou, musíš stávající zahodit na odhazovací balíček.
3. Ano.
eliluc píše:co je to 1.fáze 2.fáze a 3.fáze
1. fáze - lízání karet na začátku tahu (obvykle dvou, když není stanoveno jinak postavou nebo rozšířením)
2. fáze - samozné hraní ve svém tahu
3. fáze - odhození přebytečných karet na konci tahu (na konci tahu hráč nesmí mít víc karet než má aktuálně životů, jinak odhodí dle svého výběru přebytečné karty na odhazovací balíček)
Odpovědět