Uprava kariet pre cesky datadisk

vše ohledně stránek BANG.cz
Odpovědět

Ako sa Vam pozdavaju zmeny

Su fajn
1
50%
Ujdu
1
50%
Originaly byly lepsi
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 2

Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Uprava kariet pre cesky datadisk

Příspěvek od benabel »

Opat som tu ja! Kedze prva faza testsovania je za nami, vyskytli sa nejake plany Emiliana uparavit karty pred druhoz fazou testovania. Chcel by som pocut Vas nazor ako ucastnikov, hracov na nasledovne zmeny v 10 kartach?

1. Dynamite Michael - zostal original, len obmedzenie na jeden jeho dymanit v hre, ktory ubera po 2 yivotoch.

2.Sadzka (moja uprava)- Zvol hráč. Obaja otočne po jednej vhrnej karte. Hráč s vyššou kartou smie si z ruky protivníka zobrat kartu podla svojej volby.(Porazeny odhali karty).

3. Postava - 3 zivoty (vychadza z pravidla sadzky) raz za kolo ty a tebou zvoli hrac odhodi 1 kartu, kazdy podla svojej volby. Kto dohodil mensiu kartu, straca 1 zivot.

4. Poker Alice (4 zivoty) -(Emiliano) Ak iny hráč mal by lízne kartu, smie odhodi? kartu z ruky a tým určí výsledok líznutia.

5. Protiutok (Emiliano) - Funguje ako Vedle!. Bang na hrac v dosahu

6. Omracujuci uder (Emiliano) - BANG + CAT BALOU

7. Wanted! (Emiliano) - modra. Zostava do pred hracom pokym nie je odhodena. Kazdy uspesni BANG, utocnik berie kartu.

8. Hospoda(Emiliano) - Vsetci hraci si liznu po 1 karte.

9. SIBENICA(Emiliano) - lizni kartu, ak srdce dopln si 1 zivot. Meno sa mozno zmeni pre lepsie vystihnutie.

10. Poker (Emiliano) - kazdy hrac odhodi po 1 karte, ak nik neodhodil eso, zober si 3 z tzchto odhodenych kariet.


NIC NIE JE FINALNE. Mozno sa budete cudovat, ale niektorzm kartma chybal uplne popis procedury vykonania. Preto boli aj niektore pozmenene. Nieco bolo pozmenene, kvoly lepsiemu balancu, hratelnosti, a zaujimavosti.
Odpovědět