Väčšie rozšírenie než Dodge City v 2011?

vše ohledně stránek BANG.cz
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Väčšie rozšírenie než Dodge City v 2011?

Příspěvek od andy636 »

Áno rozoberali sme !GOLD! (golden je nárečie) Rush teda zlatá horúčka
Ohľadne Zlatej horúčky niečo (napr. obrázok Raddie Snake) na mojej stránke: bangsk.blogspot.com
Albi mi potvrdil rok 2012 mesiac je neznámi
Údolie tieňov sa v obchodoch objaví do konca roka - presný dátum je neznámi
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Väčšie rozšírenie než Dodge City v 2011?

Příspěvek od benabel »

Ano. Toto velke rozsirenie sa nazyva Golden Rush, a nebude poslednym. (Uz sa pracuje na dalsom. stanovuje sa rozsach - kolo mechanic, kolko postav, ci ake nove karty). O tomto pomlcim, lebo je to SPOILER.

Duch sa pocita ako zijuci hrac, cize ak ma ducha, nevracia sa spat do hry. Nevrati sa ani pri Meste Duchov, Hrbove, Mrtvy muz.
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Väčšie rozšírenie než Dodge City v 2011?

Příspěvek od andy636 »

Ja som sa nepýtal či v tom prípade sú živý, ale či to bude kompatibilné s tou novou mechanikou Shadow?
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Väčšie rozšírenie než Dodge City v 2011?

Příspěvek od benabel »

Je to kompatibilne, preco by nemalo.

Ako SHADOW:

Mrtvy muz = vrati hraca, uz nie si SHADOW
Mesto Duchov = ste duchom a zaroven SHADOW = tahas o 1 kartu viac ako pri meste duchov, odpadlik hra SHADOW odpadlika
Hrbitov = mrtvy ozivaju, uz nie si SHADOW
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Väčšie rozšírenie než Dodge City v 2011?

Příspěvek od andy636 »

Môžeš už zverejniť ďalšie informácie? Martin Pulido zverejnil pravidlá v angličtine, nechce sa mi to prekladať takže, ako?
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Väčšie rozšírenie než Dodge City v 2011?

Příspěvek od benabel »

Martin Pulido zverejnil informacie, ktore je mozne najst v ramci PDF od DVGIOCHI v newslettri. Najdete ho na vo "emilianovomm" fore http://www.dvgiochi.net/bang_gold_rush/ ... regole.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; alebo http://www.dvgiochi.net/bang_gold_rush/ ... _rules.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Tu sa pisu iba pravidla pre SHADOW hru a taktiez rozsirujuce pravidla pre niektove karty vybavenia a postavy. Nepise sa tam konkretny text pre karty(Tieto texty zverejnil az po vydani).
Uživatelský avatar
andy636
Příspěvky: 228
Registrován: 07 zář 2010, 18:02

Re: Väčšie rozšírenie než Dodge City v 2011?

Příspěvek od andy636 »

Bang! Gold Rush už vyšlo a môžete si ho objednať na stránke dvgiochi. Chcem sa však opýtať či na Essen spiel 2011 niekto bol a aj fotil. Pretože je síce po vydaní, ale i tak jediná informácie je že znak v pravom hornom rohu je vozík so zlatom. Na internete nič nie je... pokiaľ by ste ho dokonca mali bodla by sa recenzia.
Uživatelský avatar
benabel
Příspěvky: 375
Registrován: 22 črc 2010, 20:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Väčšie rozšírenie než Dodge City v 2011?

Příspěvek od benabel »

Do piatku som pracovne vytazeni. Ale pokusim sa tam dat aspon texty kariet, ale nemusia korespondovat s finalnymi textami, lebo tiez som nevidel.
Odpovědět