Robbers' Roost rozšíření

vše ohledně stránek BANG.cz

Robbers' Roost rozšíření

Postby Tellenar » 25 Mar 2019, 18:26

Zdravím bangisté,

už nějakou dobu jsme hledal kvalitní překlad na rozšíření Robbers' Roost, ale našel jsem jen s hrozným překladem. Tak jsem to vzal do vlastních rukou a přeložil ho. Pár kartiček jsem upravil v závislosti na hratelnosti a smyslnosti, ale opravdu jen decentně. Snažil jsem se držet překladu názvu, ale občas to bylo obtížné a přiřadil jsem jiný, více český.

Pravidla jsou přeloženy poměrně hrubě a ne celé. Přeložil jsem jen část, která je pro hru podstatná.

Balíček obsahuje i rubové strany pro tisk. Podotýkám, pokud budete chtít tisknout, je potřeba karty převést do 1:1 podoby. Např. tím, že je dáte do formy od Eldorada.


Pokud budete mít zájem, brzy přidám i svoje vlastní rozšíření s názvem Tarantino Western Pack. Drží se předloh filmů Nespoutaný Django a Osm Hrozných od režiséra Quentina Tarantina.

Robbers'r Roost: https://uloz.to/!lHK3VtmJHV7Q/robbers-roost-rar
heslo: bang

Hezký večer!
Tellenar
 
Posts: 12
Joined: 03 Aug 2018, 14:12

Re: Robbers' Roost rozšíření

Postby m1a2r3t4i5n6 » 26 Mar 2019, 18:47

Překlad naprosto nádherný ale vzhledem k tomu že jsem hrál RR vlastním příkladem je to a z překladatelského hlediska je hrozný ale sám bych ocenil spíše doslovný překlad když hraju bang a dojde k diskuzi o kartě tak záleží na každém jednom slově tenhle překlad je o dost lépe pochopitelný ale přijde mi že se budou častější spory o významu karty ano jsou tu pravidla ale ty nedokážou vyřešit spory mezi více expanzemi celkově mě přijde že karty z tohoto překladu jsou silnější než to co hraji já.
m1a2r3t4i5n6
 
Posts: 42
Joined: 25 Jan 2015, 09:01


Return to Otázky a oznámení

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests