Nové Rozšíření do hry Bang! Indians are coming

vše ohledně stránek BANG.cz
Odpovědět
sulprdak12
Příspěvky: 3
Registrován: 10 pro 2017, 13:28

Nové Rozšíření do hry Bang! Indians are coming

Příspěvek od sulprdak12 »

Dejte pozor kovbojové. Protože přichází indiáni a budou vám pěkně škodit ale i obchodovat. Náčelník vám dá do whisky jed, Indiánská horda vás bude chtít zničit,
budete hledat poklad, poblíž je i vesnice. Rozšíření se zkláda zhruba z 25 karet. :D

Samotné karty najdete zatím jen na https:https://uloz.to/tam/_4U1Y5mDfoVQP a stáhněte všechny sobory
loupacek
Příspěvky: 44
Registrován: 29 zář 2011, 14:03

Re: Nové Rozšíření do hry Bang! Indians are coming

Příspěvek od loupacek »

Ahoj,
takže za mě reakce na karty
0) mohl jsi to dat do jednoho zipu
1) karta poklad mi přijde dost na nepochopení
2) Postava acawoi naprosto k ničemu bych řekl - kolikrat za hru je šance že se ukaže pokald.
3)Nathez car ... jako že budou každý kolo naprosot vsichni ukazovat vsechny karty?
4) wabanaki - nehratelná v mensim počtu lidí, ve větším počtu lidí zase až moc silná
5) pokus o otevreni pravidel mi shodil pocitac :D
Uncle Will
Příspěvky: 48
Registrován: 01 zář 2016, 13:11

Re: Nové Rozšíření do hry Bang! Indians are coming

Příspěvek od Uncle Will »

1) Poklad
Změnil bych to na dva a více hráčů. Takhle těžko dojde k uplatnění.
2) Acawoi
Proč má tři životy? Jeho schopnost s pokladem nechápu. ,,Neplatí na něj indiáni" je vůbec špatná vlastnost. Věřte mi, před rokem či dvěma jsem ji také zkoušel. Teď vím, že tudy cesta nevede.
3) Nathez Car
Zajímavá schopnost, chtěla by však trochu vybalancovat. Momentálně je to taková kombinace Black Jacka s Clausem ,,The Saint"
4) Dýmka Míru
Pěkné, nevidím žádný problém.
5) Wabanaki Kam
Od začátku špatně, vždyť je to přetuněný Vulture Sam!
6) Indian Horde
Huh, nápad dobrý. Provedení mi však hratelné nepřipadá. Vždyť se hráči nestihnou pozabíjet mezi sebou! Tento odolný mechanismus je všechny vyvraždí rychleji, než by Willy the Kid zahrál dvakrát Bang.
7)James Indiano
Tohle bych mohl vyzkoušet.
8) Ruby karet
Pěkné, drží se stylu High Noon a Fistful of cards
9)Soubor s pravidly
Šlo by si s tím více vyhrát, případně trochu zahladit, avšak smysl jsem z toho vyrozuměl, a to je rozhodně nejdůležitější.
10) Vyvažovací karty
Obrázky hezké.Palec nahoru za to, že jste mysleli i na zachování rovnováhy.
11)Jed
U popisu jsem se pousmál, ale funkce karty se mi líbí.
12) Náčelník
Zatím nejlepší karta z tohoto rozšíření. Originální, jasná, stručná.
13) Indiáni vrací úder
Pěkné,zamlouvá se mi.
14) Duel
Fíha, tohle vypadá zajímavě. Musím vyzkoušet.
15) Obchodník
Nechápu, nemohli byste to vysvětlit podrobněji?
16) Zlatá horečka, Indiánská vesnice
I když jsem s rozšířením Zlatá horečka rámcově obeznámen, bohužel jsem dosud neměl tu čest si s ním zahrát. Proto přenechávám hodnocení těchto dvou karet na někom povolanějším.
Celkové shrnutí: Pracujte na tom dál. Určitě přijdete na to, jak které karty poupravit a které vypustit úplně. Cesta k opravdu povedenému vlastnímu rozšíření je dlouhá. Sám jsem to také zkoušel. Výsledek mojí práce( takovou malou katastrofu) si můžete klidně vyhledat. Přeji vám hodně odvahy a trpělivosti. Na vaše případné budoucí opravy a práce se rád podívám, možná na ně dokonce napíšu stejně vyčerpávající elaborát, jako je tento.
Ps: Vychytejte alespoň část pravopisných chyb. Z některých karet(Poklad, Indiáni vrací úder) jsem dostával češtinové záchvaty :wink:
sulprdak12
Příspěvky: 3
Registrován: 10 pro 2017, 13:28

Re: Nové Rozšíření do hry Bang! Indians are coming

Příspěvek od sulprdak12 »

1) Nechápu jak to myslíte
Uznávám že postavy jsou nic moc... byli jen takové doplnění k rozšíření.
2)Jak je na kartě poklad napsáno ,,všichni hráči musí vyhodit z ruky všechny karty co životy ubírají a všechny karty vedle úhyb atd..´´ a pak si můžou rozdělit poklad mezi sebe. Acawoi nemusí nic vyhazovat čili má poklad v podstatě zadarmo.
3) máte pravdu je to docela nerovnoměrné...
4)--
5)Jj jeho schopnost je okopírovaná.
6)Tady s vámi v něčem nesouhlasím protože jsem přidal doplnění základních karet (Bang!, Pivo, Vedle) aby hráči měli s čím střílet... Navíc Indian Horde nemůže dát vedle čili když je hra 5-ti hráčů za jedno kolo už má půlku živ. dole. Ale taky by to chtělo menší úpravu.
7)--
Sem rád že se vám ruby líbí. :wink:
9)Odfláknul jsem to už sem stím rozšížením chtěl ven... upravím. :wink:
10)--
11)--
12)--
13)--
14)--
15) Je to myšleno jako že před záčátkem kola můžou hráči obchodovat například:Pepík:Tondo nechceš vyměnit Hokýnátřství za Bang! ? Tonda:OK. to beru.
16) Jestli máte zájem tady máte odkaz na zlatou horečku: https://uloz.to/!PGTYYeHEiXVR/zlata-horecka-rar" onclick="window.open(this.href);return false;
A za ty chybi se omlouvám je mi teprve 13. a ta chyba se občas vloudí. :D
Uncle Will
Příspěvky: 48
Registrován: 01 zář 2016, 13:11

Re: Nové Rozšíření do hry Bang! Indians are coming

Příspěvek od Uncle Will »

Poklad a Acawoi
Takže hráči ty karty odhodit musí? Jestli ano, dává mi už Poklad a Acawoiova schopnost smysl.

Indian Horde
Bojím se konkrétně toho, že ubírá tři životy a jsou na to potřeba dvě Vedle. Ne, nezkoušel jsem s tím hrát, ale prostě mi můj matematický odhad říká, že šance hráčů nejsou moc vysoké

Obchodník
Dobrá karta, jen by to chtělo vysvětlit podrobněji přímo na ní.

Pravopisné chyby se občas vloudí, jen u těch dvou jmenovaných karet mne to přímo tlouklo do očí. Bang! však rozhodně není hra o pravopisu (a když je někdo takový češtinový pedant jako já, snad si to opraví propiskou :D )
Děkuji za odkaz na Zlatou horečku.
Jo a mimochodem, nemusíš/te mi vykat. Já jsem příspěvek původně psal jedné osobě, ale pak jsem zjistil, že jste na tom pracovali tři. Proto jsem raději zvolil to vykání, abych to tak jako adresoval vám všem.
Odpovědět